pogaduchy do poduchy

Pogaduchy do poduchy.
Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2010-05-31, 15:53

Jak widze moje spostrzezenia ladnie przelaly sie tutaj ...Ta strona stala sie najzwyklejszym szmatlawcem niewiele rozniacym sie od pretensjonalnych gazet, gdzie tylko obrabia sie ludziom doopy dodajac jakies ideologie... Obrzucanie innych blotem, mieszanie sie w sprawy prywatne, nie wiem co to ma na celu, ale powiem jedno..Ta strona, ludzie nia administrujacy zeszmacili sie strasznie ( mialem o nich inne zdanie ) To co tu sie wyrabia przechodzi ludzkie pojecie. NIby dorosli ludzie ... Dlatego, teraz ciesze sie ze feniksowi zabrali kase skoro tacy ludzie nia zarzadzali :) pozdrawiam moderatorow ( Z ) i zegnam ta szmatlawa witryne ..:)
Pozdrawiam coniektorych..
Mozna tego posta juz usunac .. :mrgreen:
Dziekuje
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-05-31, 19:35

scashone pisze:Jak widze moje spostrzezenia ladnie przelaly sie tutaj ...Ta strona stala sie najzwyklejszym szmatlawcem niewiele rozniacym sie od pretensjonalnych gazet, gdzie tylko obrabia sie ludziom doopy dodajac jakies ideologie... Obrzucanie innych blotem, mieszanie sie w sprawy prywatne, nie wiem co to ma na celu, ale powiem jedno..Ta strona, ludzie nia administrujacy zeszmacili sie strasznie ( mialem o nich inne zdanie ) To co tu sie wyrabia przechodzi ludzkie pojecie. NIby dorosli ludzie ... Dlatego, teraz ciesze sie ze feniksowi zabrali kase skoro tacy ludzie nia zarzadzali :) pozdrawiam moderatorow ( Z ) i zegnam ta szmatlawa witryne ..:)
Pozdrawiam coniektorych..
Mozna tego posta juz usunac .. :mrgreen:
Dziekuje
Nie usunę tego posta. Każdy ma tutaj prawo do swojego zdania.

Niektórym podoba się obecny stan "rządów" innym nie. Urząd Gminy usunął forum, bo bał się krytyki a my się jej nie lękamy.

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-05-31, 21:33

scashone pisze:Jak widze moje spostrzezenia ladnie przelaly sie tutaj ...Ta strona stala sie najzwyklejszym szmatlawcem niewiele rozniacym sie od pretensjonalnych gazet, gdzie tylko obrabia sie ludziom doopy dodajac jakies ideologie... Obrzucanie innych blotem, mieszanie sie w sprawy prywatne, nie wiem co to ma na celu, ale powiem jedno..Ta strona, ludzie nia administrujacy zeszmacili sie strasznie ( mialem o nich inne zdanie ) To co tu sie wyrabia przechodzi ludzkie pojecie. NIby dorosli ludzie ... Dlatego, teraz ciesze sie ze feniksowi zabrali kase skoro tacy ludzie nia zarzadzali :) pozdrawiam moderatorow ( Z ) i zegnam ta szmatlawa witryne ..:)
Pozdrawiam coniektorych..
Mozna tego posta juz usunac .. :mrgreen:
Dziekuje
Sądząc po pożegnaniu nie będziesz tego czytał ale odniosę się do Twoich słów.
Po pierwsze moim zdaniem nikt tu nikogo nie obraża i błotem nie obrzuca a jedynie krytykuje. Podane są konkretne ogólnie dostępne dane, do których zainteresowani mogą się ustosunkować. Jeśli tego nie robią to z dwóch powodów : przyznają rację krytykującym lub co gorsza lekceważą opinię publiczną i za nic mają potencjalnych wyborców czytających to forum.
Po drugie mogę Ci przyznać rację w tym, że jest to jednostronne przedstawianie sprawy i grozi temu forum przekształcenie się w towarzystwo wzajemnej adoracji. Ale przecież Dorota postawiła się w roli adwokata , z tym że nie przedstawiła żadnych kontrargumentów a jedynie porusza aspekty moralne pewnych wypowiedzi. Nawet Twojej opinii moderator nie usunął w poszanowaniu wolności słowa mimo, że czuję się przez Ciebie obrażony. Na szczęście to nie emocje i uczucia są argumentami w dyskusji.
Pomyślisz pewnie, że każdy robi tu coś z myślą o jakimś własnym interesie i oczywiście będziesz miał rację. Osobiście nie wierzę w altruizm. Tylko że polityk nawet szczebla gminnego powinien mieć świadomość, że wyborcy to nie szara masa pędzona co cztery lata do wyborów, ale często ludzie lepiej wykształceni i z większym doświadczeniem niż on. Niekoniecznie chcą się bawić w politykę ale chcą żeby wybrany przez nich radny czy wójt wykonywał powierzony przez nich urząd - tu banalne słowa- z pożytkiem najpierw dla innych a potem dla siebie.

Ogórek
Posty: 17
Rejestracja: 2010-06-02, 11:22
Lokalizacja: Warzymice

Post autor: Ogórek » 2010-06-02, 11:36

Znajomy polecił mi tą stronę, mówiąc poczytaj bo niezłe jaja się tam dzieją. I choć nie znam żadnych z tych osób, które się wypowiadają na tym forum postanowiłem zabrać głos. Jestem raczej stoikiem szczególnie ukierunkowanym na teorię poznania zwaną logiką. Spokojnie przeanalizowałem wszystkie wypowiedzi i takie o to mam podsumowanie.

Pan Zbigniew wygląda na stratega (zdjęcie przy szachownicy) niestety mało rzeczowego. Więcej tutaj emocji i to niestety tych negatywnych. Radziłbym dać sobie spokój z polityką bo bliżej panu do Lepera niż renomowanych polityków.

Podobał mi się Scashone, wyglądało na początku że przyjaciel administratora ale szybko zorientował się o co tutaj chodzi i zdążył wyskoczyć z bagienka przed utopieniem.

Podobny krok powinna uczynić Mania, dziewczyno nie ma sensu dyskutować szczególnie z Mrs. Poirot. Pomimo, że piszesz świetnie(numer ze Stirlitzem doskonały) szkoda Twojego czasu i nerwów, adwersarz gra w całkiem innej lidze.

Dorota również niepotrzebnie się tutaj „wychylała” ale jak mniemam musi być w jakiś emocjonalny sposób związana z Główną Pomawianą. Wnioskuję, że jest to osoba niezwykle energiczna.

Pan Przemysław jawi się jako człowiek spokojny i inteligentny, choć nie może oderwać się od pewnego układu i jego „przyklaski” są trochę kompromitujące (no chyba, że mylę się co do tej inteligencji, mam nadzieję, że nie)

Scorpius to ciekawa postać, podejrzewam, że wg. sugestii Manii o ukrywającym się Mesjaszu to on może być kluczem do tej zagadki.

Pani Małgorzata odniosła się do całej sprawy rzeczowo i o dziwo nie została skrytykowana. Wydaje mi się, że administrator z jakiś powodów nie chciał się wdawać w dyskusję, bojówkarze również milczeli, może się po prostu znają lub boją się otworzyć puszkę Pandory.

Dekona i Hankę zaliczyłbym do bojówkarzy.

Aussie szczególnie trafna sentencja Alberta Einsteina

No i pozostała Mrs. Poirot: nie będę się pastwił nad kobietą gdyż jestem dżentelmenem ,ale ta pani daje tutaj popis niewiarygodny. Ignorancja do sześcianu. Czy, któryś z panów „współpracujących” z tą panią nie mógłby chociaż wyjaśnić jej paru pojęć.
Mam nadzieję, że nikt się tutaj na mnie nie obraził. Z góry uprzedzam, że już nie zabiorę więcej głosu w tej dyskusji gdyż nie umiem pływać.
Moich oponentów uprzedzam, że mają rację, iż jestem nierozgarniętym głupkiem, a administratora, że nie mam nadziei na długie utrzymanie się mojego postu na tym forum.
Konkluzja – Pani S, ma Pani mój głos, oni robią Pani świetną reklamę. A i jeszcze może ktoś wie gdzie można kupić Puls Przecławia.
Nie mogę się oprzeć: NIECH ŻYJE STIRLITZ !!!!!!

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-06-02, 12:15

Oj zielonyś ty Ogórek jak twój nick...pastwić to się możesz nad swoją niewiedzą - jedynie...

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Pogaduchy do poduchy

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-06-02, 12:51

Z uwagi, na to, że temat kandydata na wójta jest emocjonujący i coraz częściej znajdują się tam opinie o userach i inne, nie mające bezpośredniego związku z główną dyskusją przenoszę je do osobnego tematu.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-06-02, 13:33

Ogórek pisze: Pan Zbigniew wygląda na stratega (zdjęcie przy szachownicy) niestety mało rzeczowego. Więcej tutaj emocji i to niestety tych negatywnych. Radziłbym dać sobie spokój z polityką bo bliżej panu do Lepera niż renomowanych polityków.
Każdy ma prawo do swojej opinii. Dla Pana mało rzeczowy, dla innych bardzo rzeczowy.
Cóż zrobić, jeszcze sie taki nie urodził, który by....

Analogii do działań Leppera nie skomentuję.
Ogórek pisze:
Dorota również niepotrzebnie się tutaj „wychylała” ale jak mniemam musi być w jakiś emocjonalny sposób związana z Główną Pomawianą. Wnioskuję, że jest to osoba niezwykle
energiczna.
Główna Pomawiana?? Przez kogo? Od razu założyć sprawę w sądzie. Pewna wygrana!
Ogórek pisze: Dekona i Hankę zaliczyłbym do bojówkarzy.
A siebie do jakiego grona?
Ogórek pisze: Moich oponentów uprzedzam, że mają rację, iż jestem nierozgarniętym głupkiem, a administratora, że nie mam nadziei na długie utrzymanie się mojego postu na tym forum.
Mylisz się. Nie ma cenzury na forum. Szanujemy każde zdanie. Wulgaryzmy kasujemy i banujemy.
Ogórek pisze: Konkluzja – Pani S, ma Pani mój głos, oni robią Pani świetną reklamę. A i jeszcze może ktoś wie gdzie można kupić Puls Przecławia.
Nie mogę się oprzeć: NIECH ŻYJE STIRLITZ !!!!!!

Jakie działania taka reklama.

Jakoś nie widzę komentarzy merytorycznych odnośnie FENIXA, pola golfowego, konkretnych sukcesów itd.

Za to coraz więcej informacji jacy to użytkownicy są BLEE.... a szczególnie niedobry jest ten Zbigniew....

Pozdrawiam

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-06-02, 14:50

No i pozostała Mrs. Poirot: nie będę się pastwił nad kobietą gdyż jestem dżentelmenem ,ale ta pani daje tutaj popis niewiarygodny. Ignorancja do sześcianu. Czy, któryś z panów „współpracujących” z tą panią nie mógłby chociaż wyjaśnić jej paru pojęć.
Panie Ogórek, Pana pesudoanaliza osobowa średno mie interesuje, w zasadzie wcale. Inni ludzie też potrafią czytac i myśłeć i pana sugerowanie jak należy poszczególnych forumowiczów odbierac jest smieszne. Ale mniejsza o to.
Zarzuca mi pan Ignorancję????? Moze Pan wypowiedziec sie bardziej merytoryczne. Ja rozumiem,żę atak jest formą obrony ale jako dżentelmen nie rzuca Pan słów na wiatr i wypadałoby swoją wypowedź jakoś rozwinąć. Prosze logikę w teorii pzrenieśc do praktyki, i w sposób jasny i klarowny rozwinąc, co w/g Pana Filozofa Ogórka jest oznaka ignorancji??? Może przebieg ostatniej kampanii i jej zakończenie na stanowisku Wicewójta??? A może żądanaia dotyczących konkretnych wyników pracy Pani Wicewójt, a moze wyjaśnienia dotyczące Orlików?????Gdzie ta Ignorancja Panie Dżentelmen Filozof Ogórek?????Póki co to to ze strony popleczników Pani Wicewójt dużo gadania o wszystkim, tylko nie o konkretach. na razie dowiedzieliśmy sie żezazdrościmy, kampania jest brudna a Pani szwrac świetna. dużo zrobiło tylko nie wiadomo co ,a jak ludzie się pytają to są ignorantami, jeno nie wiedzieć gdzie.Ciekawe. Moze takie postępowanie tez Pan podda analizie na forum,Chociaz nie trzeba-jest aż nazbyt czytelne. Jak się nie ma nic konkretnego do pwoiedzenia to się prezentuje blablabla i ple le ple-coś na kształt Pulsu Przecławia. A tak a propos moze zacznie tam Pan pisać do spólki z jakims tez psedufilozofem, który tam sie produkuje.
Konkrety Ogórek , Konkrety a nie ple ple.Najlepiej w punktach.

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2010-06-03, 13:23

Normalnie kufa az mnie nosi jak to czytam ;-/ Zbyszek ,zrobiles z tej strony taka ***** ze szok, cala jechanka po Pani Szwarc i innych pokazuje ile masz w sobie jadu czlowieku ..
Ba! sam ja popierales przed poprzednimi wyborami..
Tak czy siak.. nie boje sie tego napisac..Zrobiles z fajnego portalu pralnie brudow, syfu i swojego niedojechanego ego..
To zdecydowanie moj ostatni post tutaj, napisalem go tylko zeby sie podpisac imieniem i nazwiskiem
Niepozdrawiam

Piotr Telega - Przecław ( stary )
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-06-03, 16:30

scashone pisze:Normalnie kufa az mnie nosi jak to czytam ;-/ Zbyszek ,zrobiles z tej strony taka ***** ze szok, cala jechanka po Pani Szwarc i innych pokazuje ile masz w sobie jadu czlowieku ..)
Ciężko polemizować z takim tekstem. Gdy brakuje argumentów, piszemy ze Zb. jest bleee....
Piszę tylko prawdę. I może to jest solą w oku... Bo lepiej zamieść pod dywan....

Uważasz, że to normalne, że przychodzą golasy do gminy, biorą w wieczyste użytkowanie 80 hektarów a póżniej KREDYT pod to i dają nogę. To jest ok? I nie ma odpowiedzialnych??
Lepiej zamieść pod dywan? Co ma do tego moje EGO?

scashone pisze: Ba! sam ja popierales przed poprzednimi wyborami..
taaa, szczególnie jak zorientowaliśmy się o co chodzi... i to z tego poparcia odwołaliśmy ze stanowiska przew. R.G.

Bzdura, nigdy nie popierałem M.S. Proszę o fakty.

scashone pisze: Tak czy siak.. nie boje sie tego napisac..Zrobiles z fajnego portalu pralnie brudow, syfu i swojego niedojechanego ego..
To zdecydowanie moj ostatni post tutaj, napisalem go tylko zeby sie podpisac imieniem i nazwiskiem
Niepozdrawiam

Piotr Telega - Przecław ( stary )

Wszystkiego Dobrego.

p.s.

Fajne robisz zdjęcia.

Mimo różnych poglądów złego słowa nie powiem.

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-06-03, 22:09

Odnosnie moich i nie tylko sprzeczek z Ogórkiem, mania i innymi- proszę zauważyć z czyjej strony popłyneło słownictwo najeżone emocjami a bez konkretnych argumentów. Ze strony zwolenników Wicewójt nie padł ani jednem konretny argument "za" anie jendo odniesienie do jej aktualnej działalności. Nie dziwę się,ze wycofujecie sie z forum. Emocje przeciwko konkretom. Nie obaliliście ani jednej tezy Zbyszka, mojej czy Przemka. Ani jednej, w zaman otrzymaliśmy najeżone emocjomi teksty , merytorycznie puste. Ogórek napisał,ze nie umie pływac, fakt-ale lać wodę potrafi .Lepiej sie obrazić, niż podjąc dyskusje. Każdy z nas mógł się mylić moze ja niepotzrebnmie mam pretensje do pani Wicewójt,ze co innego mówiła przed a co innego po wybporach. Moze Zbyszek nie ma racji co do pola golfowego>>> Nie podjęłiście rękawicy,czemu??? Z braku argumentów???.Tyle,Mówienie,ze ktos jest Ok bo jest Ok i ładnie wygląda to troche mało. Szkoda mogliście zdobyć kilka głosów, wyjasnic parę wątpliwości. Obraziliście się. Ktoś sie już chyba opbrażała na "przypadkowe społeczeństwo"-podążacie w tym kierunku-gratulacje. W kwestii kandydatów na Wójta zajmę głos gdy zgłoszą sie oficjalnie i oficjalnie będa prowadzic kampanię.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-06-05, 23:36

Mrs Poirot pisze:. Nie obaliliście ani jednej tezy Zbyszka, mojej czy Przemka. Ani jednej, w zaman otrzymaliśmy najeżone emocjomi teksty , merytorycznie puste.
Jak można obalić tezę Zb. jak pisze prawdę.... Prawda ma taki atut, że broni się sama....

p.s.

niewiele osób lubiło ze mną dyskutować (nawet na sesji), chyba dlatego, że mówiłem o faktach.

ODPOWIEDZ