Kandydat na wójta

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
Awatar użytkownika
Wujek Samo Zło
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-28, 04:20
Lokalizacja: z okolicy

Post autor: Wujek Samo Zło » 2010-08-03, 23:27

Tessa, a czy ja słowem się odezwałem że jestem jakimś zwolennikiem p.Szwarc . Jak czytam ten Twój stek bzdur i te rzucane inwektywy to aż na wymioty się zbiera. W tych swoich wypowiedziach przypominasz (sam nie wiem dlaczego :roll: ) słynnych obrońców(lub też czlowieka PiSu) z Warszawy.Weź się czasami dobrze zastanów (i ogarnij) co piszesz, bo za jeden ze swoich tekstów możesz nieźle "beknąć".
"Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S. Lem

antoś
Posty: 20
Rejestracja: 2010-06-07, 13:21
Lokalizacja: zewsząd

Post autor: antoś » 2010-08-04, 15:12

Tessa jak byłaś w urzędzie to po co ci do cholery vice,której nie ma jak masz samego bosa z kawką i przerwą przez 8 h,A tak poza tym żal mi cie kobieto facet ci nie dogadza ,że tyle złości w tobie,a zresztą co obchodzi cie prywatne czyjeś życie jego kredyt jego sprawa .Mieszkam w tej gminie już na tyle długo,że moje dzieci i do sp i do gimnazjum "chadzały" i nigdy nie mialam klopotów z p.Szwarc by się spotkać czy to w szkole czy w urzedzie.zbastuj kobieto bo jak pisze Wójek możesz nieżle beknąć, forum nie jest aż tak anonimowe :mrgreen: :-P

tessa
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-01, 20:54
Lokalizacja: okolice

Post autor: tessa » 2010-08-04, 17:00

To wolne forum jak wspomniano,kazdy moze wyrazic swoje zdanie,a mnie nie obchodzi czy sie podoba to czy nie,a tą żalosc wypisujecie wy panowie,a bekac jak to wspomniano nie mam za co,gdyz sa to obserwacje jakie sie zastawalo w urzedach i nie przyrownywac prosze mnie do zadnych Pisow bo mnie to wcale nie obchodzi i zaslanianie sie przeszlascia nie idzie w parze z terazniejszoscia,żalll was czytać :lol:

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-08-04, 21:29

Jeśli można ... Każdy jest dorosły i zapewne zdaje sobie sprawę ze słów , które wypowiada.
Sądzę , że wycieczki osobiste nie powinny znaleźć się w wątku nt kandydata na wójta. Wszak rozprawiajmy o tychże.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-08-05, 17:24

może parę słów o innych potencjalnych kandydatach co? słyszałam o akcjach np.w Rajkowie dot.darów "unijnych" rozdawanych przez innego tegorocznego kandydata w drodze "na tron"-czy macie jakieś inne dodatkowe wieści w tej sprawie?

antoś
Posty: 20
Rejestracja: 2010-06-07, 13:21
Lokalizacja: zewsząd

Post autor: antoś » 2010-08-06, 08:00

Jasne ,że mam biegał pan św.Jabłoński ze swoją śnieżynką po Rajkowie mieli całkiem pokażną liste odbiorców jadła z Unii na moje oko w samym Rajkowie coś ok.10 rodzin,na początku lipca szukali chętnych a nasza radna p .Koziarska rozpytywała kto czuje się naprawde biedny to może dostać(serek topiony ,żółty ser, makaron itp),warunek trza podać pesel. W te sobote też byli nosił sam p.Jabłoński do paczki dołączona była już ulotka, a radna bidulka opowiadała ,że już nie chce być radna,ale pan Henryk tak prosil,że ona "nie chcem ale muszem".Ciekawi mnie czy już można prowadzić kampanie?

dekon
Posty: 8
Rejestracja: 2010-05-30, 15:22
Lokalizacja: warzymice

Post autor: dekon » 2010-08-11, 08:59

Policka Platforma wybrała kandydatów na wójtów i burmistrzów
Poniedziałek, 09 Sierpień 2010 14:22 Polityka
W dniu 4 sierpnia 2010 r. Rada Powiatu Polickiego Platformy Obywatelskiej RP dokonała wyboru kandydatów Platformy Obywatelskiej RP na wójtów i burmistrzów w gminach powiatu polickiego. Do Zarządu Platformy Obywatelskiej RP w powiecie polickim wpłynęły następujące kandydatury w poszczególnych gminach:
1. Kołbaskowo – kandydatura Anny Rybakiewicz
2. Dobra – kandydatura Jacka Sieredzińskiego
3. Police – kandydatura Krystiana Kowalewskiego oraz Bartłomieja Pachisa.
W wyniku tajnego głosowania Rada Powiatu Polickiego PO RP zdecydowała, iż kandydatem na stanowisko wójta w gminie Kołbaskowo będzie Anna Rybakiewicz (22 głosy), kandydatem na stanowisko wójta w gminie Dobra będzie Jacek Sieredziński (25 głosów), kandydatem na stanowisko burmistrza w gminie Police będzie Bartłomiej Pachis (20 głosów).

Żródło: Sekretarz PO RP w powiecie polickim Patrycja Nowak

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-08-13, 09:07

to może słów parę o tej kandydatce ktoś nam napisze,bo ja niestety nie znam :(

Ogórek
Posty: 17
Rejestracja: 2010-06-02, 11:22
Lokalizacja: Warzymice

Post autor: Ogórek » 2010-08-13, 14:52

O pani Annie Rybakiewicz, jako radnej powiatowej z naszej gminy wiemy tyle, że nie interesowała się problemami naszej gminy w odróżnieniu od innej radnej powiatowej p.Izy. Za to kampania pani Anny już się rozpoczęła na ostatniej sesji RG. Pani Rybakiewicz pokrzyczała do kamery, dlaczego tak późno? Co gmina zyskała z działalności pani radnej w powiecie? Myślę, że niewiele.
A z drugiej strony kogo policka PO miała rekomendować, jeżeli z własnych szeregów nie była w stanie wystawić kontrkandydata.

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-08-13, 20:08

P.Anna jak pamiętam pojawiła się na tym forum - próbowała wytłumaczyć dlaczego nie skoszona jest trawa przy drogach - szczególnie Kamieniec - Pargowo.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wujek Samo Zło
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-28, 04:20
Lokalizacja: z okolicy

Post autor: Wujek Samo Zło » 2010-09-05, 20:19

Dołączają nowi gracze (nie ukrywam , że czuję faworyta )... oj będzie potrzebne porozumienie między niektórymi osobami bo znowu "będzie kibel"...
"Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S. Lem

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-09-06, 19:52

Wujek Samo Zło pisze:Dołączają nowi gracze (nie ukrywam , że czuję faworyta )... oj będzie potrzebne porozumienie między niektórymi osobami bo znowu "będzie kibel"...
Nie wiem kogo masz na myśli, ale zgodzę się z Tobą co do porozumienia. Wielu osobom zależy na zmianie obecnego układu i wprowadzeniu wreszcie rzetelnej dyskusji w szczególności z mieszkańcami i efektywnej pracy na rzecz gminy. Trzeba więc poprzeć kandydata, który stawi czoło tym wszystkim karierowiczom i oczekującym na emeryturę. Może to zrobić ktoś niezależny od dotychczasowych prominentów ale za razem z doświadczeniem w samorządzie. Nie ukrywam , że moją kandydatką jest Pani Anna Rybakiewicz. Kampania jeszcze w powijakach więc w dyskusji będę argumentował dlaczego na nią oddam głos.

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-09-06, 23:58

Nie wiem o jakich karierowiczach lub osobach uzależnionych od prominentów pan Pawelczuk pisze, ale domyślam się, że będzie to każdy kandydat poza panią Rybakiewicz. Długo czekałam na ujawnienie przez ten portal kim będzie Strirliz no i się doczekałam. Myślę, że pomysł na kandydowanie nie wpada do głowy z dnia na dzień, więc po co było się krygować, że „poszukujemy sensownego kandydata na wójta”. Ano chyba po to aby najpierw „ pojechać” po największym zagrożeniu, czyli p.Schwarz, przy okazji jaskółek można było dowalić p.Sroce ( zresztą p.Srokę wziął na tapetę inny sprzymierzeniec p.Anny niejaki p.Chęciński vel Żurawik) , p.Jabłońskiemu też się chyba dostało w związku z Jego szeroko zakrojoną filantropią. Dziwię się tylko, że uchowała się do tej pory p.Krzywicka (pomysł wójta na rozbicie głosów) czy aby nie za bardzo lekceważycie p. Dorotę, to osoba z dużymi ambicjami i ostrymi współpracownicami. Sama słyszałam jak w pewnym oficjalnym miejscu pani M.J. przedstawiała p.Dorotę per p.Wójt.
Reasumując : słowo karierowicze dotyczy każdego robiącego jakąś karierę, p.Rybakiewicz również, p.Pawelczuka też a jeżeli chodzi o zależności to p.Rybakiewicz ma zależność partyjną. Tutaj będzie się liczyć to co powie p.Pachis a nie jakiś tam lud gminy Kołbaskowo.
A na koniec znalazłam również dla pana Pawelczyka miłośnika cytatów o cnocie cytat Williama Shakespeare’a - Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-09-07, 01:13

Wujek Samo Zło pisze:Dołączają nowi gracze (nie ukrywam , że czuję faworyta )... oj będzie potrzebne porozumienie między niektórymi osobami bo znowu "będzie kibel"...
Ja nie czuję faworyta.
Bardzo chciałbym aby potencjalni kandydaci (wszyscy!) ujawnili się na forum i przekazali swoje pomysły na rozwój gminy oraz odpowiedzieli na pytania mieszkańców, podyskutowali, pochwalili się osiągnięciami itd.

Specjalnie nawet w tym celu otworzony był temat (z postami imiennymi) aby kontrkandydaci anonimowo nie dyskredytowali przeciwnika.

Macie jakieś pomysły jak zaprosić do dyskusji potencjalnych kandydatów?
Przecież jest tyle do zrobienia!
Czy ujawnią się tydzień przed wyborami z kolorowymi ulotkami?

Myślę, że nawet możemy poprawadzić chat (moderowany lub nie) z każdym kandydatem.
W miarę szybko piszę na komputerze mogę pomóc.

Dziwię się. Postów nie kasujemy, każdy może korzystać z tego portalu a cisza jak po "śmierci organisty...".

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-09-07, 18:55

maniu, primo voto Tomaszu G. secundo voto Ogórku. skąd przeświadczenie,ze Pani Szwrac jest dla kogoś zagrożeniem????? Póki co jest największym zagrożeniem dla samej siebie celnie strzelając sobie w stopę i to kilkakrotnie. Dwa, czy naprawde uważasz,ze jakaś tam pseudoafera z jaskółkami czy uwagi wobec Pani Szwrac mogłby im zagrozić gdyby naprawdę cieszyli sie sporym poparciem?????? I tak nawiasem czy ktoś zmuszał pana Srokę czy Paną Szwrac do działań, które spotkały się z krytyką?????? Słuszna krytyką. Czy też w/g Ciebie najlepiej by byłło pominąc milczeniem, bo przecież sa kandydatami na kandytaów więc sa nietykalni. Niestety jak sie piastuje publiczne stanowisko to trzeba sie liczyc z krytyką. A,ze nie ma czym sie pochwalić, cóz.
Pani Dorocie pewnie się jeszcze nie dostało z tego powodu,ze nie piaatowała stanowiska na którym mogłaby coś"narozrabiać", a jest radną-czyli członkiem organu kolegialnego. Trudno obwiniac tylko Panią Krzywicka o nieudolnośc całej Rady.. Ale myśłę sobie,ze już na pewno ktos sie postara jakąs krytykę, która już padała na innym forum pod adresem pani Doroty, żeby było ciekawiej to akurat to co zostało tam napisane nadaje się jak najbardziej do prokuratury. Następnie masz bardzo ciekawe spostrzeżenia dotyczące kto z kim, kto jest kim i kto komu co rozbija, ciekawe czym poparte.

ODPOWIEDZ