Kandydat na wójta

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-09-27, 21:35

Tomasz Żurawik pisze:Prośba do Admina Proszę o nie usuwanie postu "Lipki", jestem przeciwnikiem cenzury prewencyjnej.
Witaj Tomku, tak jak pisałem wcześniej nie usuwam postów.

pozdr.
zb.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-09-27, 21:40

Przemysław_Pawelczuk pisze:Zbyszek zachowaj jakiś poziom , szkoda szargać sobie opinię odpowiedziami na takie posty. A może to jest dyskusja o problemach gminy w wykonaniu popleczników obecnej władzy?
Wielu siedzi cicho, bo się czegoś obawia. Ja mówię co myślę.
Może faktycznie jest mocno powiedziane to i tamto, ale jak ktoś używa słów powszechnie uważane za obraźliwe, to winien się spodziewać odpowiedzi w tym samym stylu.

Awatar użytkownika
Wujek Samo Zło
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-28, 04:20
Lokalizacja: z okolicy

Post autor: Wujek Samo Zło » 2010-09-28, 00:24

Przemysław_Pawelczuk pisze:A już jest oficjalnie się ujawnił?

Może chociaż jeden będzie chętny do dyskusji a nie do obrzucania inwektywami.


Nie wiem czy już jest oficjalnie kandydatem, ale inwektyw ze strony tej osoby raczej możesz się nie obawiać.Miałem jakiś czas temu przyjemność poznać tę osobę i "jestem na tak".Wiem że wokół tej osoby zebrało się kilka naprawdę mocnych głów (nie chodzi o alkohol :mrgreen: ) ,takich które mają kilka pomysłów na gminę która działa w "strefie ciążenia" (spodobało mi się to określenie) sporej aglomeracji miejskiej.Takie narady w wielkich korporacjach nazywają się chyba burzą mózgów i są tam roztrząsane wszelkie "za" , "przeciw" i możliwości REALNEGO działania .. A mi tylko skóra cierpnie na samą myśl co zastanie NOWY Wójt ...

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-10-04, 18:41

Zastanawiałam się kochani forumowicze jak wygląda rejestracja komitetów wyborczych z naszej Gminy. Zadałam sobie trochę pracy no i cóż na chwilę obecną sytuacja wygląda następująco:
1/ pod nr Lp. 16 widnieje KWW Dariusz Stefek – Warzymice
2/ pod nr Lp. 27 KWW Warzymice 2010 -Z. Szczuplak - Warzymice
3/ pod nr Lp. 48 Klub Przyj.Gminy Kołbaskowo - Małgorzaty Schwartz- Siadło Górne
4/.pod nr Lp.120 KWW Dariusza Świątka – Będargowo
5/.pod nr Lp.193 KWW Doroty Krzywickiej – Siadło Dolne
6/.pod nr Lp. 271 KWW H. Jabłońskiego – Będargowo
7/.Kandydatka z PO – Anna Rybakiewicz
8/.pod nr Lp. 136 KWW Izabeli Wesołowskiej-Kośmider Przecław Aleja Kasztanowa 15 ,
Pełnomocnik komitetu wyborczego p. Izabeli – Piotr Szankowski
Pełnomocnik Finansowy Janusz Wołoszyn
Zastanawiam się czy podany adres to jej nowy azyl oraz gwarancja sukcesu w Wyborach. Przecież tam jest LKS VICTORIA 95 CALBUD-PRZECŁAW p. Misiakiem , Dojlidą i spółką.

Podaję skład władz klubu

Rok założenia: 1995
Prezes: Zbigniew Dojlido
I Viceprezes: Piotr Szalewicz
Sekretarz: Wiktor Misiak
Skarbnik Piotr Szankowski
Członek zarządu: Grzegorz Szargut
Główny inwestor: Gmina Kołbaskowo


Wynika z tego, że Pani Iza Wesołowska nie tylko chce wejść w fotel Żukowskiego po Nim ale również w jego interesy. No i cóż myślicie że coś się zmieni :((
A wydawałaby się taka uczciwa – niestety, to tylko pozoranctwo , które nie ma nic wspólnego z uczciwością ,nie dostała się z PO na listę do powiatu to idzie w układy Wójta . Żenada
Mało tego Wójt dla niej zawsze był GURU i była jego człowiekiem a teraz wyszło szydło z worka przejmuje jego układy prawie jak schedę po tatusiu. Obrzydliwe
Ciekawe co na to jej koleżanka była vice pani Małgorzata S.
Dla niedowiarków podaje link do rejestru Komisarza Wyborczego w Szczecinie można samemu sprawdzić jak to wygląda .
http://www.pkw.gov.pl/pkw2/index.jsp?pl ... 8&layout=1

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-10-04, 19:35

Mnie akurat to nie zdziwiło. Uważam, że raczej przydałaby się osoba, która jest zrobić ostry porządek, czy Iza będzie w stanie tego dokonać? Nie wiem. Jeżeli dobierze sobie kandydatów na radnych, urzędników itd. tych co byli do tej pory to szansa na zmiany jest niewielka.
Dawno nie rozmawiałem z Izą, swego czasu była bardzo pracowita, nie miałem zastrzeżeń co do uczciwości. Ale czy da sobie radę? Czy ma umięjetność zarządzania ludźmi? Jakie ma pomysły na rozwój gminy?

Czy na pewno będzie kandydować? Dużo pytań.

Jedno jest pewne, odwilż na horyzoncie, a być może radykalne zmiany!

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-10-04, 19:44

meduza pisze:
3/ pod nr Lp. 48 Klub Przyj.Gminy Kołbaskowo - Małgorzaty Schwartz- Siadło Górne

no i nie byłbym sobą,gdybym nie zauważył, co zrobił Przecław, że zniknął z nazwy Klubu Pani Małgorzaty....?

Czy kiedyś nie był to Klub Przyjaciół Przecławia i Okolic?


zb.

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2010-10-04, 20:49

Zbyszku, kandydat na Wójta to przyjaciel całej Gminy Kołbaskowo a nie tylko Przecławia ! Nie wiedziałeś ? :) :)

ggosia
Posty: 19
Rejestracja: 2010-08-13, 22:30
Lokalizacja: Mierzyn
Kontakt:

Post autor: ggosia » 2010-10-04, 21:37

Ja myślę,że Iza da sobie radę, do tej pory nie mieliście zastrzeżeń co do jej pracy, więc proszę nie oczerniac ludzi na forum, i nie robić domysłów . Ja jestem całym sercem za Izą.
ggosia

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-10-04, 21:38

Tak nawiązując do nadchodzącej odwilży lub rewolucji, przypomniał mi się cytat....

"Stopczyk a co Wy tam palicie?"

Jak myślisz (Michał), będzie sprzątanie? Pewnie jakość zależy od tego kto wygra...
Ostatnio zmieniony 2010-10-05, 07:12 przez Zbigniew_Komisarczyk, łącznie zmieniany 1 raz.

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-10-05, 06:29

Pani Izy nikt nie oczernia, sama to robi wchodząc w elektorat Wójta - Wiadomo jaki -
sama boi się stworzyć swój niezależny , bez ukrytych podtekstów :mrgreen:
Wnioski każdy sam wyciągnie :-/ .

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-10-05, 18:37

Jeżeli p.Iza Wesołowska-Kośmider będzie miała w swoim komitecie takie nazwiska jak p.Misiak, p.Szankowski, p.Szargut, p.Siwa czy np. p.Dojlido to będzie oznaczało, że to nie ona ten komitet zorganizowała tylko, że ten komitet zorganizował p.Izabellę. Pożyjemy, zobaczymy, ale jeżeli faktycznie tak się stanie będzie to dla mnie wielkie rozczarowanie.

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-10-06, 08:41

ciekawostki nadchodzącej kampanii :)
kliknij link poniżej:


http://nk.pl/profile/29722378/gallery/album/17/619

robert
Posty: 8
Rejestracja: 2010-09-15, 20:05
Lokalizacja: przecław

Post autor: robert » 2010-10-07, 18:32

Witam wszystkich.

Proszę Państwa musimy wybrać całkiem nowe władze Kołbaskowa. Jeśli zostaną wybrani Ci co od ponad 17-tu lat tam się zagnieździli to nic dobrego w tej Gminie nie będzie.
Gmina to znaczy Wójt blokują rozwój ościennych wiosek (Stobno Małe, Bobolin, Stobno , Karwowo itp) wprowadzając zakazy zabudowy terenów co się z tym wiąże brak rozwoju!! Zobaczmy jak rozwija się Dobra Szczecińska to tylko 1 z przykładów. Gmina Kołbaskowo blokuje i będzie blokować rozwój dopóki będą tam ludzie podwładni Wójtowi Józefowi Żukowskiemu.
Musimy wybrać przyszłość dla naszych dzieci i dl ludzi.
Znalazłem np link:stobnomale.w.interia.pl tam można wyczytać jak się blokuje inwestycje. Do planów zagospodarowania które wprowadzano nie wniesiono nic dobrego tylko same zakazy.

Pozwala się na rozbudowę Ustowa tam gdzie budują się salony samochodowe które co opady są zalewane a z naszych pieniędzy płaci się za straż która interweniuje tam co każde opady. Ciekawe kto wydał zgody i za co lub za ile pełno nie udanych inwestycji z rąk Wójta i Naszej Gminy.

TRZEBA WYBRAĆ TAK ABY POZWOLILI SIĘ ROZWIJAĆ NASZYM WIOSKOM
robert

robert
Posty: 8
Rejestracja: 2010-09-15, 20:05
Lokalizacja: przecław

Kandydat na Wójta

Post autor: robert » 2010-10-11, 18:27

Tylko Anna Rybakiewicz nie jest powiązana z tą władzą która jest w Kołbaskowie i tylko ona jest w stanie coś zmienić dla tej Gminy. Proszę zainteresowane osoby zmianami o kontakt osobisty.

Robert
robert

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2010-10-12, 07:29

Wójtem koniecznie musi zostać osoba spoza dotychczasowej "władzy", bo nie sądzę aby przez 4 lata (albo i dłużej ) pracy w UG takie osoby nie nabrały nawyków "mitowisizmu" ... a efekty takiej pracy widzimy wszyscy.

Znowu piszą w gazetach o Gminie Dobra http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /991789375 tam można ?

Tak przy okazji, ciekawe o ile zwiększyła by się ludność (osób zameldowanych) Gminy gdyby w Przecławiu/Warzymicach były by publiczne przedszkola ? Pytam się gdyż popularną praktyką jest meldowanie się w Szczecinie właśnie ze względu na większą dostępność przedszkoli/żłobków(osoby spoza gminy szczecin mają zerowe szanse) - wśród moich znajomych jest to częsta praktyka.

Co kandydaci na wójta/radnych mają do powiedzenia w tej sprawie ?

ODPOWIEDZ