Kandydat na wójta

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
Kuba.28
Posty: 2
Rejestracja: 2010-11-19, 22:39
Lokalizacja: Police

Post autor: Kuba.28 » 2010-11-19, 22:58

Witam, jestem tu nowy i myslę, że moja wypowiedż zapoczątkuje stałą i wytrwałą bywalność na tym forum. Chciałem napisać, że męczy mnie już te ciągłe przeżucanie się kto będzie lepszym wójtem. Ilość pieniędzy przekładająca się na ilość plakatów nie załatwi Wam dobrego wójta. Silna partia rządząca wykładająca majątek - jak i silny lobbing zasiedziałych urzędników nic nie robiących i trwających w maraźmie nic nikomu nie pomoże i nic nie da. Nie zakładam że ktoś czytający posądzi mnie o bezstronność ale do godziny 20 naprawdę tak było. Nie wiedziałem na kogo głosować. Partia nie bo wiadomo - walka o stołki, Pani Iza i reszta byłych - właśnie już byli i mieli szanse. Słyszałem o płycie pani Krzywickiej nie miałem okazji ale nic to byłem na jej stronie http://www.dorota-krzywicka.pl/ brzmi szczeże - choć czytane - warto obejrzeć film - plus za stronę, zaangażowanie i naturalnośc - chyba tej Pani będę jednak kibicował.
Upór, wytrwałośc i wiara = sukces - OK no i ciężka praca

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2010-11-19, 23:12

Przyłączam się do życzeń i co najważniejsze w niedzielę idę z rodziną zagłosować na Panią Dorotę Krzywicką i na kandydatów z jej komitetu na radnych.Wiem,że w poniedziałek jak się obudzę będzie narmalny dzień ale dla mnie a raczej dla nas i dla naszej gminy będzie to nowy lepszy i weselszy dzień!!!Stare władze i ich gwardia odejdzie w zapomnienie /tylko nie zapominajmy o rozliczeniach/ i wszyscy razem bez względu kto na kogo głosował będziemy mogi powiedzieć HUURRRAAAA!!!!!!!!!!!!!!
Tego Wam wszystkim i sobie życzę.
Tomek

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-11-19, 23:53

Tomek pisze:Stare władze i ich gwardia odejdzie w zapomnienie /tylko nie zapominajmy o rozliczeniach/ i wszyscy razem bez względu kto na kogo głosował będziemy mogi powiedzieć HUURRRAAAA!!!!!!!!!!!!!!
Tego Wam wszystkim i sobie życzę.
Zgadzam się:)

Jako wyborca chciałabym wszystkim kandydatom i na radnych i na wójta- a także tych wyżej- do rady powiatu i sejmiku województwa - gorąco podziękować za udział, za to że wystawili swoje osoby surowej ocenie wyborców a także za to że jest ich kilku i wybór jest możliwy..
Niech wygra najlepszy :)

Awatar użytkownika
Wujek Samo Zło
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-28, 04:20
Lokalizacja: z okolicy

Post autor: Wujek Samo Zło » 2010-11-22, 09:12

No i pięknie k... pięknie.. czeka nas wybór między dżumą a cholerą.Czyli cicha agitka w wykonaniu pracowników UG okazała się być najbardziej skuteczna... Jakieś refleksje ?? Mam pewne obawy że kto (która) nie zostanie wybrany w drugiej turze, ten (ta) i tak będzie kontynuatorem linii obecnego (byłego) wójta...
"Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S. Lem

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2010-11-22, 09:19

Podajcie co wiecie.
Tomek

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-11-22, 09:30

II tura w wykonaniu pań Schwartz i Wesołowskiej. Paniom gratuluję, chociaż żadna z nich nie była moja kandydatką. Forumowiczom z bardziej prymitywnymi wypowiedziami polecam refleksję, że to społecznośc Gminy dokonała takiego wyboru i widocznie w tych kandydatkach dostrzegło coś, czego ja nie dostrzegłem.Nie zapominajmy równoczesnie o II turze wyborów i dokonajmy mądrego wyboru.
andrzej1963

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-11-22, 09:52

Uważam , ze kto zdobędzie Przecłąw+Warzymice ten wygra (oczywiście myślę o II turze). W tych okręgach p. Schwarz zdobyła ponad 40%

http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/320000/321102.html
Pozdrawiam

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-11-22, 10:03

Widocznie nie jeste to cicha agitka, jak pogardliwie o urzędnikach gminy wypowiadał sie jeden z forumowiczów a swiadomie i konsekwentnie prowadzona kampania wyborcza przy pomocy koleżanek i kolegów oraz częsci rodziców uczniów Gimnazjum.
andrzej1963

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-11-22, 10:24

W obwodzie 4 (Przecław od numeru 61 do końca) p.Schwarz miała ponad 56%
Pozdrawiam

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2010-11-22, 15:03

Hmyy , to że pani Małgorzata zdobyła takie poparcie to specjalnie mnie nie zdziwiło ale pani Wesołowska w drugiej turze ?

Mam tylko nadzieję,że za 4 lata naszego przyszłego Wójta ocenimy tak jak swojego ocenili w gminie Dobra ,81% poparcia dla pani Teresy Dera !!!

Obu paniom gratuluję !

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-11-22, 16:30

Michał Bachanowicz pisze:Hmyy , to że pani Małgorzata zdobyła takie poparcie to specjalnie mnie nie zdziwiło ale pani Wesołowska w drugiej turze ?

Mam tylko nadzieję,że za 4 lata naszego przyszłego Wójta ocenimy tak jak swojego ocenili w gminie Dobra ,81% poparcia dla pani Teresy Dera !!!

Obu paniom gratuluję !
Żadna z tych kandydatek w moim odczuciu nie daje takiej nadziei.

Szkoda wielka, bo to była naprawdę wielka szansa by coś rzeczywiście zmienić..

Paniom oczywiście gratuluję, choć nie wydaje mi się by ich kampania była fair play. Tak odbieram np. wyrzucanie nieprzychynych postów na przecławskim portalu, w koncu zakneblowanie ludziom ust przez zamknięcie go, a następnie odpowiadanie w "artykułach" na wątki umieszczane tutaj.. , przyznaję także rację p. Andrzejowi.
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że zrodzi się kolejna dyskusja o pozostałych na placu boju kandydatkach.

waga
Posty: 12
Rejestracja: 2010-10-21, 19:08
Lokalizacja: kołbaskowo

SCHWARZ Małgorzata

Post autor: waga » 2010-11-22, 17:00

:!: Witam i się stało. Piękny zabieg byłego już Wójta Pana Żukowskiego Juzefa wpierw wielki blef z wurzuceniem Pani SCHWARZ Małgorzaty a teraz niesamowite dla nie poparcie z jego strony. Czy to was nie dziwi że jak tego nie zmienicie to wygra właśnie ta kobieta? Widocznie nie jesteście za zmianami w Gminie i głosujecie na to co już było. A więc wam przyblirzę w dalszym ciągu ułorzona pod dyktando byłego Wójta będzie prowadziła politykę w Gminie nic nie robić a zarobić tak jak to miało miejsce przez 20lat Pana Żukowskiego. Jeszcze macie czas aby to zienić Pani SCHWARZ nie jest i nie bądzie dobrym Wójtem!!!! Gmina nie będzie się rozwijać tak jak np. DOBRA SZCZECIŃSKA. MIESZKAŃCY OBUDZCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!

Nie zastanawia was fakt że kobieta nic w tym kierunku nie robiła i zdobyła taką frekfencję? Brawo Panie Żukowski zgłoszenie osób nie mieszkających w Gminie zgonie z ustawą pozwoliło Panu w dalszym ciągu manipulować naszą gminą.

Mam wielką nadzieję że Pani SCHWARZ Małgorzata nie wygra.

robson
Posty: 3
Rejestracja: 2010-10-14, 18:14
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: robson » 2010-11-22, 18:01

Gratuluję pani Izie i Małgorzacie drugiej tury,stwierdzam że czas się wyprowadzić z tej gminy,mieszkam w ciemnogrodzie !!!!!!!! dramat, mieszkańcy tkwią jak w amoku wybierają 90% tych samych radnych+pani Schwarz z Żukowskim za plecami i mamy stare ale nowe władze gminy.
Wstyd mi że będzie tak jak było patrząc na inne gminy jak się rozwijają.

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-11-22, 18:21

Widzę ,że - społeczeństwo wybrało.
Szkoda tylko ,że zrobiono wszystko aby zostać przy starym ale w nowym wydaniu.
Zastanawiam się nad naiwnością dorosłych ludzi, którzy głosowali na M.S. na prośbę dzieci.
Wybraliście Państwo to co chcieliście - reklamacji już nikt nie przyjmuje.
Wymiana za 4-lata :cry: Szkoda.

anna kielkucka
Posty: 52
Rejestracja: 2010-09-16, 13:42
Lokalizacja: i tu i tam

Post autor: anna kielkucka » 2010-11-22, 18:28

Wago,Robsonie czy jaki Ci tam KCeleju nie obrażaj mieszkańców gminy bo niby jakim cudem zostało zmanipulowanych 33% ludzi. Nie nasza to wina że chciałeś pewnie zarobić na ziemi tylko nie sprawdziłeś czy da się ją odrolnić jak pisał P.Andrzej to twoje ryzyko.
pije do dna za pokręconą nić DNA

ODPOWIEDZ