BARNISłAW - OTWARCIE BOISKA 05-08-2006

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-08-03, 07:29

[center]Barnisław 5 sierpnia 2006r.
RUSZAMY OD GODZ.16.00!!!
FESTYN Z OKAZJI OTWARCIA BOISKA

Zapraszamy serdecznie mieszkaćców z całej Gminy Kołbaskowo i Szczecina
na festyn inny niż wszystkie !!!
ZABAWA DO PÃŚśÓąNA W CIEMNÓŚž NOC,
ZABIERZ WIÓËśC ZE SOBÓŚž KOC!

PROGRAM FESTYNU:
OKOłO GODZ.16-POWITANIE GOÓąCI I SłOWO WSTÓËśPNE.
16.30-PRZECIÓËśCIE WSTÓËśGI I POÓąWIÓËśCENIE BOISKA
17.00-CHEERLEADERKI Z BARNISłAWIA ZAGRZEWAJÓŚž DO MECZU„BARNIDANCE”-FORMACJA TANECZNA
17.05-ROZPOCZÓËśCIE MECZU
17.50-PRZERWA W NIEJ TAÓĆ?CZÓŚž CHEERLEADERKI
18.00- II POłOWA MECZU
18.45- ZAKOÓĆ?CZENIE MECZU- OSTATNI TANIEC CHEERLEADEREK NA OTARCIE łEZ PRZEGRANYM
18.50 WRÓËśCZENIE PAMIÓŚžTEK ZA ODBYTE SPOTKANIE PIłKARSKIE
19.15 CZÓËśÓąÓŚ  KONKURSOWA ,A W NIEJ LICZNE KONKURSY RODZINNE,DAMSKO- MÓËśSKIE,JUNIORZY KONTRA SENIORZY I OCZYWIÓąCIE DLA DZIECI,
20.30 CZÓËśÓąÓŚ  ARTYSTYCZNA,A W NIEJ M.IN.:ANEGDOTY I KAWAłY Z żYCIA GMINY I NIE TYLKO,POKAZ MODY W STYLU „folk”NA WESOłO,RECYTACJE NAJMłODSZYCH DO LAT 5 -MOżNA Z MAMÓŚž (ZGłOSZENIAPRZYJMUJE MAłGOSIA KLEBAÓĆ?SKA TEL.0501-031-743),
WYSTÓËśP ZESPOłU „TON” I PRAKTYKUJÓŚžCYCH U NICH OD NIEDAWNA DZIEWCZYN Z BARNISłAWIA JAKO WOKALISTEK !!!
21.30-24.00 CZÓËśÓąÓŚ  ROZRYWKOWA CZYLI BAWI NAS ZESPÃŚśł „TON”-TAÓĆ?CE NA MURAWIE.
24.00 ZAKOÓĆ?CZENIE IMPREZY.
ATRAKCJE TOWARZYSZÓŚžCE:
KAWIARENKA : POD CZERWONÓŚž KARTKÓŚž”-napoje zimne i ciepłe,chipsy,paluszki,słodycze,
CIASTKARNIA „SEKRET SÓËśDZIEGO”-wypieki barnisławskich gospodyć mniam mniam,
KARCZMA „RZUT KARNY”-kiełbasa na gorąco,grochówka,bigos,itp.,
GALERIA „NA BRAMCE”-sprzedaż i wyrób na miejscu pamiątek z festynu z Barnisławia,
STOLIK „GOL”-DLA VIP-ÃŚśW-miejsce dla włodarzy i osób zasłużonych w walce o boisko wraz z urną na pytania i ważne sprawy do nich ,
KÓŚžCIK MEDYCZNY „FAUL”-darmowy pomiar ciśnienia,ogólne informacje medyczne,pierwsza pomoc,
PRZEJAżDZKI NA KONIACH-STADNINA KONI W BOBOLINIE-frajda niecodzienna,ale typowo wiejska w koćcu rozrywka!
LOTERIA FANTOWA DLA NAJMłODSZYCH I NIE TYLKO-każdy los wygrywa!!!
i dużo, dużo innych atrakcji!!!
PODCZAS IMPREZY TRWAÓŚ  BÓËśDZIE KONKURS NA NAJÓąMIESZNIEJSZE ZDJÓËśCIE Z FESTYNU-KTÃŚśREGO ROZSTRZYGNIÓËśCIE NASTÓŚžPI 10 SIERPNIA.
ZAPRASZAMY DO WSPÃŚśLNEJ ZABAWY!
Sponsorami imprezy są: Stowarzyszenie FENIKS,Gmina Kołbaskowo,Firma MEGATON.



Organizatorzy
P.S. Dla przyjezdnych zapewniamy miejsca piknikowe (na rozłożenie koca czy stolika z krzesełkami), parking,toalety.
Nagłośnienie imprezy MEGATON Szczecin

[/center]

leon
Posty: 49
Rejestracja: 2006-06-12, 07:17
Lokalizacja: Pargowo

Post autor: leon » 2006-08-04, 07:18

Mam pytanie pomiędzy jakimi drużynami będzie ten mecz?

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-08-04, 07:27

Kawalerowie kontra żonaci hihihi

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2006-08-04, 08:28

Nie mam za dobrych wieści odnośnie pogody...

http://weather.icm.edu.pl/

http://www.wetteronline.de/Polen/Stettin.htm


Koniecznie trzeba rozłożyć namioty wojskowe, jak najwięcej. Może miejsce do taćców zadaszyć jakąś plandeką rolniczą... Szkoda aby pogoda zrobiła psikusa i popsuła taką fajną imprezę.
Zlota zapytaj Artura Dzikowskiego, czy wszystkie namioty zabrał z Moczył, może jeszcze ktoś może pożyczyć...

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-08-04, 09:52

Artur na boisku-niestety tam nie ma zasiegu ja w Szczecinie,ale namioty ponoc wszystkie zabrali,plandeki na taćce nadal szukamy,pogoda się zmienia jak w ruletce,ostatnie notowania na wp. to po południu brak deszczu i przejaśnienia-więc jest nadzieja-na szczescie pogoda w Barnisławiu jest zawsze krancowo rózna od tych w serwisach pogodowych ,bo podobno jest tu "specyficzny mikroklimat",ale nie wiem zobaczymy czy to prawda...zaczynamy panikować .........i jeszcze zepsul sie bus do transportu naglosnienia -normalka............
Ja ruszam zalatwiac sprawy wiec od teraz do jutra łapać mnie można na komórce 0501-031-743,do zobaczenia na festynie-mam nadzieję,że ten deszcz się wystraszy...

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-08-04, 19:36

hurra!zrobilismy zrzute i jest bus+jeszcze ty ;-) lko niech sie ta pogoda wyklaruje i juz jest nadzieja!!!

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-08-07, 13:10

I po festynie,deszcz pokrzyżował nam plany okrutnie,ale zabawa była niezła-w niedzielę co niektórzy szukali swojego obuwia po taćcach na łące ,która w sobote wieczorem zaczeła przypominac uprawę ryzu w Chinach,hihihi

ODPOWIEDZ