Do wyborców Pań M.Schwarz i I. KOśmider

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
hanka
Posty: 15
Rejestracja: 2010-05-28, 10:16
Lokalizacja: Przecław

Post autor: hanka » 2010-11-30, 22:22

Do Gosiz - w ramach dokładniejszego wyjaśnienia, ja nie pisałam o trzech skłoconych paniach, tylko odnsiłam się do tematu, który poruszył Andrzej, a Ty chyba nie zrozumiałaś co Andrzej miał na myśli... Prostymi słowami... trzy panie najpierw się negowały, na forum, publicznie i w gazetach a teraz chcą się popierać. I to tyle na ten temat, a Ty dalej tkwij w kłamstwie i pisz co tam Ci się podoba

ALIBABA
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-29, 23:21
Lokalizacja: Ustowo

Post autor: ALIBABA » 2010-11-30, 22:39

musiałem się zalogować
Wiecie co to my musimy płakać - wyborcy .
Na spotkaniach z nami mówiono ,że stare odchodzi, że programy wyborcze są do zrealizowania, dosyć już olewania potrzeb mieszkańców gminy.
A tu patrzę i co widzę jeden wielki bur.......el. pani Krzywicka , której zaufałem z nami nie rozmawia przecież głosów trochę miała - dzięki nam. Stała się neutralna - i co nie będzie głosować wcale.Każdy może z jej komitetu robić co chce. Jak chce teraz nam pomóc - nie wierzę ,że poprzez to ,że jak zagłosuje na kandydatkę na Wójta od Wójta Izabelę z jej świtą, czy coś dla nas dobrego zrobi ??.
------------------------------------
"sezamie otwórz się"

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-11-30, 22:53

hanka pisze:Do Gosiz - w ramach dokładniejszego wyjaśnienia, ja nie pisałam o trzech skłoconych paniach, tylko odnsiłam się do tematu, który poruszył Andrzej, a Ty chyba nie zrozumiałaś co Andrzej miał na myśli... Prostymi słowami... trzy panie najpierw się negowały, na forum, publicznie i w gazetach a teraz chcą się popierać. I to tyle na ten temat, a Ty dalej tkwij w kłamstwie i pisz co tam Ci się podoba
Zrozumiałam- bardzo dokładnie, gwarantuję- tylko nie wiem na jakiej podstawie to wypisujesz- czyli skąd masz te informacje. Bo panie się nie kłóciły a jedynie dwie z nich kandydowały na to samo stanowisko, trzecia to pełnomocniki innej kandydującej - o barrrdzo podobnych programach w wielu miejscach spójnych(-więc nie wiem jakie kłótnie) i rozwojowych- wycieczek osobistych nie było. Nie wiem co masz na myśli pisząc że tkwię w kłamstwie? Chcesz mnie nawrócić? To śmiało:)

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-11-30, 23:08

andrzej1963 "Pójde dalej, przpomne ostatnie 8 lat, pan Żukowski jako wójt, pani Schwartz jako przewodniczaca rady a następnie zastępca wójta, pan Sroka jako przewodniczący Rady, 15 bezwolnych radnych z braku innych pomysłów ograniczających sie do podnoszenia rąk, najczęsciej "za". Pani Wesołowska w tym czasie była radną powiatu"

Panie Andrzeju sam pan sobie przeczy: najpierw nazywa pan radę "starą-nową"- bo tak jest w istocie, starą radę bezwolną i ograniczoną, a teraz oczekuje od niej kreatywności.. 5 nowych osób i tak nie zmieni postawy całej rady, o ile nie zmieni się wójt – jego cele. Nadzieje na konstruktywne działania nowej rady przy tych układach, w których pan się nie orientuje, ale wszystko wie kto z czego w gminie korzysta(co zresztą jest niedopuszczalne i skandaliczne)
Gdyby p. Iza wójtem została na pewno nic się nie zmieni- bo wszelką radą i pomocą, będzie służył jej wielki protektor i dobroczyńca J. Żukowski.
Jak pan precyzyjnie napisał p. Iza w powiecie BYŁA, ale nic z tego dla nas nie wyniknęło… bo jak bidulka stwierdziła była w mniejszości. Taka konkretna i zdecydowana osoba, nie zauważyłam u niej tej cechy- może po konsultacjach z wójtem- zaskoczona udziela wymijających odpowiedzi typu procedury, ale skomplikowana sprawa, dowiem się i odpowiem..

Zakazy zabudowy, czy też nieuzasadnione odmowne decyzje o warunkach zabudowy to jeden z czynników blokujących przedsiębiorczość w naszej gminie. Wójt Ż. Twierdzi, że ma to na celu ukrócenie, czy też niedopuszczenie, do „spekulacji” gruntami. Nie wiem co rozumie pod tym rodem z komuny pojęciem, ale dla mnie jest to po prostu blokowanie obrotu ziemią i wpływanie na jej wartość rynkową- i to negatywne. Mieszkańcy nie mogą ze swego majątku korzystać tak, jakby chcieli- a maja naprawdę świetne pomysły - muszą to robić tak, jak chce wójt. Gmina zaś jest uboższa o dochód z podatku od czynności cywilnoprawnych w wys 2% ceny sprzedaży. Tak więc w interesie gminy byłoby podwyższać wartość gruntów poprzez przychylne różnego rodzaju inwestorom plany i rozwiniętą infrastrukturę. Pomijam w tej chwili inne korzyści dla gminy. Jedynie na zaniżonych cenach i braku transakcji tracimy ogromne kwoty.. Późno już to taki wycinek z gospodarki przestrzennej.






P.S. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin..

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-11-30, 23:25

P.S. Może gdyby np. na gruntach ANR, która gmina może otrzymać nieodpłatnie stworzyć Specjalną Strefę Ekonomiczną,(za którą od dawna optuje-wg pańskich postów) p.ex vicewójt Schwarz -z np. ulgami podatkowymi dla przedsiębiorców, to może i pan mógłby swoją firmę mieć bliżej miejsca zamieszkania i nie musiał szukać pracowników po PUP.. bo i potencjalni pracownicy mieli by bliżej..
Lub tylko możliwość zakupienia terenu i po prostu na swoim terenie, bez kosztów dzierżawy pomieszczeń, biur, magazynu, hali produkcyjnej sobie działać.
Ale popierając p. Izę marne na to szanse..

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2010-12-01, 09:10

Andrzej1963 "Pójde dalej, przpomne ostatnie 8 lat, pan Żukowski jako wójt, pani Schwartz jako przewodniczaca rady a następnie zastępca wójta, pan Sroka jako przewodniczący Rady, 15 bezwolnych radnych z braku innych pomysłów ograniczających sie do podnoszenia rąk, najczęsciej "za". Pani Wesołowska w tym czasie była radną powiatu”

Panie Andrzeju zapomniał pan dodać że w tych 8 latach również pani I.W.K., popierana przez pana, przez 4 lata była jedną z tych ,,15 bezwolnych radnych z braku innych pomysłów ograniczających sie do podnoszenia rąk, najczęsciej "za”/radną powiatu pani I.W.K. była przez ostatnie 4lata a wcześniej była 4 lata radną w UG/.

Tak pan ją ocenia a jednak chce na nią zagłosować? Wstyd. :-P
Widzę, że próbuje pan nas okłamywać a z pana wpisów wynika że jest pan b.dobrze poinformowany co działo się w przeszłości w UG. Coś ta pamięć bardzo wybiórcza. :lol:
Tomek

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2010-12-01, 09:28

real123 ,, A na kogo ma wskazywać. Każdy ma swój rozum i sam wybiera - bez pomocy z zewnątrz . Uważam , że zachowała się bardzo fair”

Tak oczywiście że tak.Jeśli chce siedzieć następne 4 lata w radzie i potem powiedzieć że nic nie można było zrobić to OK.Ale myślałem że mając 4 radnych w radzie - to też sukces.Można się przyłączyć czy to do I.W.K. czy M.Sch. i realizować swój program chociaż w części.I właśnie dlatego jako jej wyborca uważam,że powinna wskazać którą z wymienionych Pań mam poprzeć by mogła to osiągnąć.
Nie wskazując nikogo wysyła mi sygnał –drogi mój wyborco rób co chcesz-ja mam cię w ….. .
Tomek

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-12-01, 10:34

No cóż, im bliżej wyborów tym dyskusja coraz bardziej gorąca, szkoda, że przy okazji coraz mniej merytoryczna.
Tomek pisze:Panie Andrzeju zapomniał pan dodać że w tych 8 latach również pani I.W.K., popierana przez pana, przez 4 lata była jedną z tych ,,15 bezwolnych radnych z braku innych pomysłów ograniczających sie do podnoszenia rąk, najczęsciej "za”/radną powiatu pani I.W.K. była przez ostatnie 4lata a wcześniej była 4 lata radną w UG/.
Gdyby ponownie i z uwaga przeczytał Pan moje posty, może doszedłby Pan do wniosku, że to stwierdzenie było pisane z pewnym przekąsem i było odpowiedzią na wybiórcze traktowanie przez niektórych forumowiczów ludzi z tzw.starego układu- ten jest dobry, a ten zły.Szkoda, że nie posiadł Pan rzadkiej umiejętnosci czytania pomiędzy zdaniami......
Przez moment, czytając niektore posty poczułem się, jakby jasne okreslenie kandydata na ktorego oddam głos było grzechem najwyższej wagi.Przykro mi, nie potrafie inaczej, zawsze jasno okreslam swoje poglądy i z równa jasnoscią staram sie je uzasadniać, i w dodatku poczytuję sobie tę cechę za zaletę.A, że są one /moje poglądy/inne niz większosci z Panstwa.......
Ostatnie 3 zdania dedykuję w szczególnosci Pani Małgorzacie.....może z równa jasnoscią okresliłaby Pani swój wybór, zamiast zajmując się moimi nic nie znaczącymi postami, tudzież negacja kandydatki na ktorą zdecydowałem sie głosować.Chyba, że Pani wstydzi się swojego wyboru........

"Tiaa- szczególnie ta podyplomówka z prawa administracyjnego i samorządowego.., a ciężką pracę rady i vice wójta było widać przez ostatnie 4 lata..
Niestety nie ma się czym chwalić- p M.S. wprowadziła do rady 1 nową osobę, p. Smolicza, która przysłużył jej się kneblując usta mieszkańcom trzeźwo oceniającym jej pracę, zamykając forum na przeclaw24, prawdopodobnie dlatego, że nie nadążał wyrzucać nieprzychylnych postów.
Co do podziału na większości i mniejszości w radzie- gdy wójt ma mniejszość sytuacja może być ciekawsza , bo będzie musiał przekonać wszystkich do swojego planu, a plan będzie musiał być naprawdę świetny, by zyskać uznanie przeciwników politycznych- bądź mieszkańców, którym radni nie będą chcieli „podpaść”
Twoje argumenty maniu, to nie argumenty, a zwykłe chciejstwo. Doświadczeniem nazywasz to że p. Małgorzata widziała jak pracuje wójt Żukowski?? Wolne żarty.
W jakich to spotkaniach uczestniczyła p. M.S. Bo nie miałam okazji(poza spędem radnych na wyraź żądanie mieszkańców w Smolęcinie i Będargowie)??- na odznaczanie za zasługi również nie zaproszono mieszkańców..
Dla mnie nieetyczna jest również kwestia zależności służbowych – p. Schwarz nauczyciel podlegająca Dyrektor szkoły, która podlega Wójtowi i wice wójtowi.
Pani Schwarz radna, podlegająca służbowo jako wice wójt – Wójtowi. Jak to jest była radną niezależną czy zależną służbowo. Mogła być radną czy nie mogła- bo była przeciez pracownikiem urzędu??
Może odpowiesz maniu , skoro posiadasz taką wiedzę na temat tej kandydatki."
cytat z 1 str.tego tematu, z dnia 23.11. godz.15:26

"Maniu- chodzi mi o to że rocznej podyplomówki z prawa administracyjnego i samorządowego nie można nazwać gruntownym przygotowaniem do pelnienia stanowiska wójta.. Trzeba się kształcić, kształcić i jeszcze raz kształcić. Wyborcy – wśród których są między innymi pracownicy naukowi US i ZUT-u pękają ze śmiechu na taką argumentację. Nie tylko zresztą oni..
Chciałabym jak najlepiej przygotowanego wójta- lub chociaż świadomego tego że jeszcze wiele mu do takiego określenia brakuje. Nie odniosłaś się do doświadczenia M.S. zdobytego przy byłym wójcie, dalej uważasz że to najlepszy przykład? "
cytat z pierwszej strony tego tematu, 23.11. godz.20:14

Ja bym się też wstydził.
Oczywiscie, może Pani pwiedzieć, że nie okresliła Pani jasno, na kogo odda Pani swój glos, jednka nawet srednio inteligentny człowiek wie, zważywszy na Pani zaangażowanie na tym forum, że negacja jednego kandydata nie jest niczym innym jak poparcie drugiego.
Gosiaz pisze:Panie Andrzeju sam pan sobie przeczy: najpierw nazywa pan radę "starą-nową"- bo tak jest w istocie, starą radę bezwolną i ograniczoną, a teraz oczekuje od niej kreatywności.. 5 nowych osób i tak nie zmieni postawy całej rady, o ile nie zmieni się wójt – jego cele. Nadzieje na konstruktywne działania nowej rady przy tych układach, w których pan się nie orientuje, ale wszystko wie kto z czego w gminie korzysta(co zresztą jest niedopuszczalne i skandaliczne)
Prosiłem juz raz, i proszę ponownie, żeby nie spłycać sensu moich wypowiedzi.W dalszej kolejnosci napisałem:
" mam jednak nadzieję, że nowa Rada okaże się grupą ludzi kreatywnych, których stać będzie na nowe pomysły, a czasem wymuszenie na wójcie pewnych działan. "
Polecam poszerzenie wiedzy z zakresu psychologii społecznej, w szczególnosci psychologii tłumu /tak, tak, proszę Panstwa, jest taki dział/.Czasem wystarczy kreatywna jednostka, żeby pobudzic do działania grupę ludzi, a co dopiero 5 kreatywnych osób.
Gosiaz pisze:Zakazy zabudowy, czy też nieuzasadnione odmowne decyzje o warunkach zabudowy to jeden z czynników blokujących przedsiębiorczość w naszej gminie. Wójt Ż. Twierdzi, że ma to na celu ukrócenie, czy też niedopuszczenie, do „spekulacji” gruntami
A czymże innym jest kupno gruntów roliczych w celu przekwalifikowania ich na grunty budowlane o zwielokrotnionej wartosci jak nie spekulacja? Toz sam pisałem, że chciałem kupić dzialkę w Bobolinie po to tylko, żeby odpsrzedać ja po przekwalifikowaniu, zaznaczajac równoczesnie dlaczego odstapiłem od tego zamiaru. Mysli Pani, że moje działanie było oparte na wrodzonym altruizmie? Nikt nie bronił dotychczasowym właścicielom przeprowadzenia procesu odrolnienia i sprzedaży gruntów jako działki budowlane, a nie ogórdki działkowe. Widocznie, sami dobrze zorientowani, przerzucili ten proces na nowych nabywców i opierając się na planie perspektywistycznego zagospodarowania wmówili nowym właścicelom, jaki to zrobili dobry interes, Jak inaczej nazwac podobne dzialanie jak nie spekulacja w obrocie gruntami.
Gosiaz pisze:Mieszkańcy nie mogą ze swego majątku korzystać tak, jakby chcieli- a maja naprawdę świetne pomysły - muszą to robić tak, jak chce wójt. Gmina zaś jest uboższa o dochód z podatku od czynności cywilnoprawnych w wys 2% ceny sprzedaży.
A ileż to 2 % jest w wymiernych kwotach i jak to się ma do budżetu gminy? Zapomniała Pani napisac o podatku katastralnym....ale to tak na marginesie, widac pora była pózna.
Gosiaz pisze:Mieszkańcy nie mogą ze swego majątku korzystać tak, jakby chcieli- a maja naprawdę świetne pomysły - muszą to robić tak, jak chce wójt.
Bo to własnie wójt w okresie swojej kadencji zarzadza gminą, i każdy następny wójt będzie musiał to robic, nawet napotykając opór i krytykę tej czy innej grupy interesu.
Gosiaz pisze:P.S. Może gdyby np. na gruntach ANR, która gmina może otrzymać nieodpłatnie stworzyć Specjalną Strefę Ekonomiczną,(za którą od dawna optuje-wg pańskich postów) p.ex vicewójt Schwarz -z np. ulgami podatkowymi dla przedsiębiorców,
Proszę wybaczyć, ale Polska juz dawno przestała byc krajem atrakcyjnym do inwestowania, chociażby ze względu na zbyt drogie koszty pracy, natomiast ANR oprócz obrotu gruntami ma również za zadanie ochoronę gruntów rolnych...stąd niechętnie przekazuje grunty na cele pozarolnicze.I wcale nie wynika to z dobrej lub złej woli tego, czy innego człowieka, ale z uwarunkowan ustawowych. Skoro jest Pani tak dobrze poinformowana w temacie pozyskiwania inwestorów strategicznych, oczekiwałbym od Pani konkretnej propozycji, na jakim gruncie i do kogo miałaby byc skierowana oferta.Pisanie ogólnikami, jakich Pani uzywa jest tylko zwykłym chciejstwem. Chyba, że jest Pani dobrze zorientowana w temacie kosztów budowy infrastruktury na ewentualnych terenach inwestorkich w zestawieniu z budżetem gminy oraz progiem do ktorego gmina może zadluzyc się nie narażając się na zarząd komisaryczny. Polecam przestudiowanie tego zagadnienia....byc może wtedy będzie merytoryczna bez zwykłego ludzkiego chciejstwa.
Gosiaz pisze:Lub tylko możliwość zakupienia terenu i po prostu na swoim terenie, bez kosztów dzierżawy pomieszczeń, biur, magazynu, hali produkcyjnej sobie działać.
Proponuję pozostać w tematach na ktorych się Pani zna.
"Panie Andrzeju, odnoszę wrażenie że polemizuje pan jedynie ze mną.. "
Odpowiadam kazdemu, kto zwróci się do mnie imiennie, nie moja wina, że wzięła sobie Pani za punkt honoru dyskredytować i to w kilku postach dziennie , moje poglady.Wcale nie miałem ambicji byc glówna postacia tego forum.......chciałem jedynie merytorycznie i rzeczowo porozmawiac o kandydatkach na stanowisko wójta z zaznaczeniem, że ja oddam głos na pania Wesołowska.
"Temat ten miał czemuś służyć, ludzie mogli się wypowiedzieć za swoimi kandydatami, jednak dominacja Gosiaz zmusza mnie również do opuszczenia forum. Czuję się czytając tą panią jakby mnie coraz bardziej wciągało jakieś śmierdzące bagno. Nie odpowiem już na żaden post bez względu na to co tutaj będzie wypisywane."
Pani Maniu, też mam takie wrażenie, powiem więcej, tak chętnie przytaczani tutaj panowie Misiak i Dojlido to zaldewie mała kałuża w prównaniu z bagnem, jakie nam się tutaj szykuje.
Współczuję pani Szwartz z powodu wyborców, którzy już na wstępie oczekują od niej konkretnych i zgodnych ze swoimi interesami decyzji. Niestety, będzie Pani musiała, w przypadku wygranej, połknąć tę żabę, a żabaz brudnego bagienka raczej pachnaca nie będzie.
Gosiaz pisze:Jak pan precyzyjnie napisał p. Iza w powiecie BYŁA, ale nic z tego dla nas nie wyniknęło… bo jak bidulka stwierdziła była w mniejszości. Taka konkretna i zdecydowana osoba, nie zauważyłam u niej tej cechy- może po konsultacjach z wójtem- zaskoczona udziela wymijających odpowiedzi typu procedury, ale skomplikowana sprawa, dowiem się i odpowiem..
Oto rzeczowy poziom dyskusji Pani zwolenników.Pozdrawiam
andrzej1963

Kajetan
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-17, 19:10
Lokalizacja: Police

Post autor: Kajetan » 2010-12-01, 11:33

ALIBABA pisze:A stary Wójt jak słyszę od Sołtysa robi ostatnie spotkanie z sołtysami w Smolęcinie 02.12.2010 r. chyba z sentymentu:(
i co Wy na to,stara gwardia bardzo się boi o stołki czy jak-no bo agitować na rzecz p.Schwarz chyba nie będzie -co o tym myslicie/
Kaj

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-12-01, 11:47

Kajetan pisze:i co Wy na to,stara gwardia bardzo się boi o stołki czy jak-no bo agitować na rzecz p.Schwarz chyba nie będzie -co o tym myslicie/
Nikt nie broni Panu agitować na rzezc pani Schwartz, i to az do piatku do godziny 24.00. Polecam wykazanie się równa do mojej determinacją w przytaczaniu argumentów optujących za panią Schwartz.
andrzej1963

Kajetan
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-17, 19:10
Lokalizacja: Police

Post autor: Kajetan » 2010-12-01, 12:32

a może macie Państwo jakieś informacje dot.okresu sprzed pracy naszych kandydatek w jednostkach zwiazanych z UG.
Słyszałem,że p.Iza pracowała na halach w Kołbaskowie i mieszkańcy np.Kołbaskowa doskonale te czasy pamiętają...
Kaj

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2010-12-01, 13:07

Kajetan pisze:p.Iza pracowała na halach w Kołbaskowie i mieszkańcy np.Kołbaskowa doskonale te czasy pamiętają...
Nie majac rzeczowych argumentów chwytamy sie ploteczek?
Brzydko, oj,brzydko.......i to dojrzały mężczyzna.........
andrzej1963

Kajetan
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-17, 19:10
Lokalizacja: Police

Post autor: Kajetan » 2010-12-01, 14:38

ale ja wcale nie miałem w zamiarze rozprzestrzeniać plotek (a przy okazji co chodzi z tymi plotkami-jakieś pikantne szczegóły ,bo nie rozumiem?)tylko chcialem uzyskać trochę info o przeszłości kandydatek-OBU!
Kaj

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2010-12-01, 15:12

Ma pan rację p. Andrzeju, w gminie Kołbaskowo nic się nie opłaca robić, a jak się już komuś opłaca to jet co najmniej passe. Ale ogólnie jest dobrze i tak powinno zostać.
Pozostańmy zaściankiem.
Ja jednak zagłosuję na p. byłą wice wójt- bo wszyscy tu piszą że ona miała okazję rządzić, a p. Kośmider nie.
Moim zdaniem p. Schwarz nie miała takiej okazji, bo nie była wójtem, coś tam próbowała wywalczyć, ale aparat wójta był przeciw niej. P. Kośmider nawet gdyby ludzie ją wybrali to będzie jedynie figurantem. Ale wójt Ż. to dobry człowiek. Co tam że wsie ubogie i ludzie skłóceni- bo jednym się pozwala na wszystko a innym nie..




To tak reasumując moje posty może i pan poczytałby między wierszami - ale tylko mania słabo p. Schwarz broniła.
Pan nie używa merytorycznych argumentów, tylko jakieś dziwne zarzuty, szczególnie względem mnie i mojej inteligencji- ja na temat pańskiej nie spekuluję..

gwiazdeczka
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-24, 18:29
Lokalizacja: Przecław

Post autor: gwiazdeczka » 2010-12-01, 16:51

Już pozamiatane co chcieli to zrobili nawet byloa dzisiaj na sesji pani Schwarz co by głosowali tak jak należy i nikt się nie sprzeciwił robiła zdjęcia. Wszystko szło po jej mysli. Pan wierzbicki przewodniczący Rady - kto go zrozumie - porażka vice pan z PO. Przewodniczący komisji tez z klubu Pani schwarz. To że Pani bya vice przybyła na sesje to powinna się wstydzić jeszcze nie jest wójtem a juz miesza. Chora rada i ludzie muszą to przyjąc do wiadomości. Za rok ich rozliczymy, tylko żebyśmy wiedzieli z czego.
gwiazdeczka

ODPOWIEDZ