Turniej wsi - przygotowania

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Turniej wsi - przygotowania

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2006-09-17, 22:16

Trwają przygotowania do pierwszego turnieju wsi, na początek będą to zawody pomiędzy dwoma może trzema miejscowościami w zależności od zainteresowania. Zawody odbędą się w Moczyłach 23- go.


Krótki opis konkurencji:
1. " tratwa" - dwie osoby stoją na platformie i przesuwają ją po kołkach podkładanych przez resztę drużyny

2. " nosiwoda" - wyścig z przeszkodami podczas, którego każda z drużyn ma zadanie napełnić pojemnik z wodą za pomocą małych pojemników , kto mniej wyleje po drodze i szybciej biega - ten wygrywa

3. "wyścig narciarski" - cała drużyna na dwóch deskach ( w założeniu) zgodnie i miarowo biegnie do mety

4. " trzy wyspy" - za pomocą paru desek i opon i zgodnej współpracy trzeba przeprowadzić drużynę pomiędzy trzema "wyspami"

5. "sztafeta piłek" - każdy z zawodników rzuca do skutku 5 piłek do pojemnika . potem zabiera ten pojemnik kolejny zawodnik i rzuca pilki do następnego i tak do zwycięstwa

Mam nadzieję, że w miarę jasno opisałem
A w nawiązaniu do poprzedniego posta ponawiam zaproszenie do zgłaszania się do zawodów

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-09-18, 07:36

poprosimy o nr telefonu do kogo można się zgłaszać w sprawie turnieju wsi

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2006-09-18, 17:38

Zgłaszać się można do Ani 091 4202510, kto pierwszy ten lepszy bo ze wzgledu na pierwsze takie zawody poradzimy sobie, myślę z maksymalnie czterema drużynami.
Co do szczegółów samych konkurencji można do mnie: 607 220 550

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-09-19, 06:51

dzięki,dziś wywieszam info w Barnisławiu( ten brak internetu jest coraz bardziej odczuwalny),mam nadzieję,że dadzą się namówić i zbierzemy ekipę,hej!

ODPOWIEDZ