przedwyborcze podchody!

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2006-10-22, 10:39

Dwa powyższe posty są mojego autorstwa , sorki za anonimowość. (nie zalogowałem się)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2006-10-23, 07:58

"Jeśli chodzi o mnie to nie kibicuje nikomu (jedynie Pogoni Szczecin:-) ) "

Ok. Nie trafiłem. :-D


"Dlatego biję w dzwony o uczciwość w kampani. "

Też jestem za tym.

"To czy ktoś ucieka do powiatu , bo czuje potrzebę społeczną czy też własną - nie mnie oceniać - idzie, trudno , takie życie."


Może nie tyle oceniać, co zauważać pewną prawidłowość.




"Jeśli chodzi o wartościowych ludzi , to czy będą radnymi czy nie, pozostaną wartościowymi i chętnymi do pomocy."


Jasne, że pozostaną wartościowe.

Z tą pomocą to chciałbym wierzyć, że tak będzie...

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-10-23, 09:03

Oświadczenie!!

Plakaty RAZEM dla Gminy były i sa wieszane wyłącznie pod i nad plakatami innych klubów,nie zrywamy , nie zrywaliśmy,nie zaklejamy innych plakatów.Plakaty NOWE POLICE odpadaja same-bo były rozwieszone stosunkowo wcześnie,nie były doklejane nowe,a starym mocno daje się we znaki aura jesienna.

Szkoda,że nikt nie zauważył jak świeżo rozwieszone plakaty Razem dla Gminy w ilości 20 sztuk w zeszłym tygodniu po prostu zniknęły bez śladu,a kolejne powieszenie ich w centralnym punkcie Barnisławia wzbudziło tyle emocji.

Zadziwia nas fakt,tak szybkiego wyciagania wniosków,podsumować itp.na podstawie jedynie dosłownie i w przenośni "strzępów" informacji i faktów,tak co do praworządności , uczciwości itp. wielkich słów,zbyt wielkich jak na taki temat.

Młodzież ,która wieszała plakaty jest oburzona takimi posądzeniami,wypowie się na forum wieczorem w tej sprawie,mam nadzieję,że napisze jakie intrukcje otrzymała ,jak sie z nich wywiązała i umieści kika info o swoich przemyśleniach i doświadczeniach z tym związanych.

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2006-10-23, 09:27

Małgorzata Klebaćska pisze:Szkoda,że nikt nie zauważył jak świeżo rozwieszone plakaty Razem dla Gminy w ilości 20 sztuk w zeszłym tygodniu po prostu zniknęły bez śladu,a kolejne powieszenie ich w centralnym punkcie Barnisławia wzbudziło tyle emocji.
Pewnie gdyby były powieszone tak by nie było widać pomaraćczowych resztek Nowych Polic, to nikt by się nie czepiał. Poza tym czytając powyższe posty nie widzę nadmiaru emocji a jedynie dyskusję popartą argumentami. Emocje zwykle źle doradzają :-)
Pozdrawiam

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2006-10-23, 09:30

Małgorzata Klebaćska pisze:tak co do praworządności , uczciwości itp. wielkich słów,zbyt wielkich jak na taki temat.
Akurat te słowa nie są wielkie , są jedynie wyznacznikiem ludzkiego działania - tak jak wiele innych.
Pozdrawiam

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2006-10-23, 09:34

Zbigniew_Komisarczyk pisze:"To czy ktoś ucieka do powiatu , bo czuje potrzebę społeczną czy też własną - nie mnie oceniać - idzie, trudno , takie życie."


Może nie tyle oceniać, co zauważać pewną prawidłowość.
Zgadza się. :-)
Cieszę się , że zrozumieliśmy się :-)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-10-23, 10:12

"W takim wypadku należy zastanowić się nad uciwością i praworządnością przyszłych radnych , nieprawdaż?"


Twój komentarz (cytat wyżej) czytany w kontekście zaklejania plakatów wyborczych innych komitetów plakatami RAZEM DLA GMINY jest co najmniej nieprzemyślany i dotyka bezpośrednio ewentualnych przyszłych radnych tego komitetu.


Bez emocji.
Ostatnio zmieniony 2006-10-23, 13:16 przez Małgorzata Klebańska, łącznie zmieniany 1 raz.

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2006-10-23, 13:04

Małgorzata Klebaćska pisze:"W takim wypadku należy zastanowić się nad uciwością i praworządnością przyszłych radnych , nieprawdaż?"


Twój komentarz (cytat wyżej) czytany w kontekście zaklejania plakatów wyborczych innych komitetów plakatami RAZEM DLA GMINY jest co najmniej nieprzemyślany i dotyka bezpośrednio ewentualnych przyszłych radnych tego komitetu.
Bez emocji.
Powyższą wypowiedź pozostawię bez komentarza. Każdy kto przeczyta cały wątek - na pewno zrozumie sens.

:)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-10-23, 13:15

wszystko zalezy od tego kto jak co postrzega-dopisek o emocjach (pisany z nowego akapitu(popr.) i wiersza) dotyczył wyłącznie Twojej wypowiedzi wyżej,że emocje sa złym doradcą :->
i tylko o taki sens chodziło :-)
nie gramy tu w słówka -wyjaśniłam co i jak i myślę,że odpowiedź była wyczerpująca.

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2006-10-23, 13:21

Małgorzata Klebaćska pisze:wszystko zalezy od tego kto jak co postrzega-dopisek o emocjach (pisany z nowego akapitu i wiersza) dotyczył wyłącznie Twojej wypowiedzi wyżej,że emocje sa złym doradcą
i tylko o taki sens chodziło
Informacyjnie - wątek, w nomenklaturze forum to temat a pojedyćcza wypowiedź to post .

EOT.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-10-23, 14:15

wyjaśniłam, myślę w miarę możliwości czytelnie -przynajmniej dla innych forumowiczów wszystko co wyjaśnić mogłam.
Wypowiadam się na forum i uczestniczę w dyskusjach bardzo często i chętnie -i poza Tobą nikt nigdy nie miał problemów z właściwą interpretacją moich wypowiedzi :-D ,ale interpretacje bywają różne taki ich urok.
Dziękuję za info o nazewnictwie stosowanym w teorii forum -informatycznej ,jak mniemam,skorzystam z tego w przyszłości.
Póki co skupiam się na sprawach bardziej istotnych i praktycznych.
;-)

karolciakk
Posty: 37
Rejestracja: 2006-09-26, 22:30
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: karolciakk » 2006-10-23, 19:40

,,Ciekawostka przyrodnicza. W Barnisławiu wiszą na drzewach (lipy vis a vis strażnicy) przy kościele plakaty "Razem dla gminy" a spod nich wystają strzępki pomaraćczowych plakatów "Nowych Polic". Nie jestem ani za jednymi ani za drugimi, ale według mnie to mocno nie fair. W takim wypadku należy zastanowić się nad uciwością i praworządnością przyszłych radnych , nieprawdaż?" Plakaty "Razem dla gimny" zostały przyklejone tylko i wyłącznie w miejscach zerwanych już dużo wcześniej plakatów "Nowe police"(chodzi o lipy przed Kościołem).Jeśli ma Pan jakieś wątpliwości to proszę o zerwanie "Razem dla gminy" i obejrzeniu podłoża na jakim zostały przyklejone. Nie mielibyśmy żadnego celu w ich zrywaniu, tylko więcej roboty(by było),która jest Nam zbędna.Jeśli padają na Nas jakiekolwiek oskarżenia, są użyte bezpodstawnie,a rozpoczęcie postu słowami "ciekawostka przyrodnicza" jest raczej złośliwym początkiem podania nieprawidłowych informacji przez Pana. Szkoda,że najwiecej do powiedzenia mają osoby,które najmniej robią. Młodzi entuzjaści z Barnisławia, którzy popierają klub "Razem dla gminy" są oburzeni tymi zarzutami.
Caritas, Libertas, Fidelitas.

Awatar użytkownika
Marek Pietraszun
Posty: 32
Rejestracja: 2006-10-28, 20:33
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Marek Pietraszun » 2006-11-02, 21:18

jesli chodzi o plakaty w moim okregu, ktore wieszalem to wyglada to tak:
te ok 30 plakatów co dostalem i wszystkie powywieszalem zniknęły w przeciagu dwoch tygodni..i tak dlugo..chociaz niektore wisialy jeden dzien.. do dzisiaj wisi chyba tylko jeden obok biedronki.. ostatnio dostałem kilka plakatów ( z tym starym układem-bez nr listy) powiesilem je na blaszanym plocie od budowy vis a vis mojego bloku (zeby miec je pod okiem) ..wisiały jeden dzieć :-|
teraz mam te nowe z nr listy i nie wiem juz jak je wieszac zeby wisiały dłuzej niż dobę.. Ekipa wojta Zukowskiego ma dobrze bo wiesza po klatkach, chyba za pozwoleniem E. Sroki...

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2006-11-06, 12:08

WYWIESILISMY KOLEJNÓŚž TURÓËś PLAKATÃŚśW I ULOTEK WISZÓŚž "JUż " CAłÓŚž DOBÓËś-JAK MIłO :-)

Awatar użytkownika
hmmm?
Posty: 15
Rejestracja: 2006-09-12, 23:31
Lokalizacja: gm.

Post autor: hmmm? » 2006-11-06, 20:28

plakat na kazdym drzewie ciekawe kto to bedzie sprzatal bo za zwyczja z tym najwieksze problemy sa :)

ODPOWIEDZ