Muzyka

jazda konna, biegi, narty, bilard, kręgle itd.
Awatar użytkownika
Milan
Posty: 3
Rejestracja: 2011-01-04, 22:04
Lokalizacja: B.

Muzyka

Post autor: Milan » 2011-09-09, 01:29

Jaką kochamy? Przy jakiej tańczymy? Przy którym tworze płaczemy.
A może na czymś gramy?

Jestem ciekawa jaką muzyką ludzie naszej gminy umilają sobie czas.

Ja osobiście słucham prawie wszystkiego, co wydaje mi się dobre, co wpada w ucho.
Mimo mojego młodego wieku muzyka klasyczna zawsze jest u mnie na pierwszym miejscu (Debussy, Vivaldi, Beethoven), zaraz po tym polski blues (Nalepa, Riddel), rock'n'roll (Bill Haley, Chuck Berry). Jednak to nie wszystko czego słucham. Na mojej playliscie znajdują się również utwory takich artystów i zespołów jak Mannam, SnL, SDM, Metallicy, Nirvany, SOAD, nowa płyta Brodki, Florence and the Machine, Deep Purple, Depeche Mode, Boney M, Abby, Hendrixa, Hey, Niemena - mogłabym wymieniać bez końca.
Jedyne rodzaje muzyki jakiej nie jestem w stanie słuchać to disco-polo i wszystkie rodzaje muzyki techno. Nie wynika to z jakiś stereotypów, próbowałam się przełamać, ale nie dałam rady. Taka muzyka męczy mnie niezmiernie.

Dziś chodzi mi po głowie piosenka zespołu Metallica, którą zna każdy. Jedna tę wersję niewiele osób zna ponieważ jest ona z koncertu Metallicy z orkiestra symfoniczną. Polecam, wspaniały klimat! Posłuchajcie!
http://www.youtube.com/watch?v=ziThYl6B2vw

Opowiedzcie coś o swoich upodobaniach muzycznych. Może byliście ostatnio na jakiś fajnych koncertach? A może po prostu widzieliście wspaniałego gitarzystę na ulicy, który zapadnie wam w pamięć do końca życia? A może sami coś skomponowaliście?
Podzielcie się tym!
"Zginę przez Ciebie - nim zginę, krzyknę, że ginę przypadkiem."

przemfal
Posty: 1
Rejestracja: 2011-10-07, 11:56
Lokalizacja: Kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemfal » 2011-10-07, 12:01

Witam!

Jeśli chciałabyś posłuchać troszkę poetyckiego rocka progresywnego z tekstami znanych polskich poetów - zapraszam na stronę mojego zespołu www.fortepain.pl :). Tym bardziej, że jesteśmy z Kołbaskowa i okolic oraz reprezentujemy naszą małą Ojczyznę:).


Pozdrawiam!
Przemysław Falenciak
Zespół Fortepain
Perkusja, produkcja, promocja.

Awatar użytkownika
Wujek Samo Zło
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-28, 04:20
Lokalizacja: z okolicy

Post autor: Wujek Samo Zło » 2011-10-09, 16:06

Fajną muzykę gracie :-D
"Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S. Lem

Awatar użytkownika
Milan
Posty: 3
Rejestracja: 2011-01-04, 22:04
Lokalizacja: B.

Post autor: Milan » 2011-10-13, 19:22

Znam Wasz zespół i często jestem nawet na koncertach w Szczecińskich klubach ;) Powinniście jak najbardziej promować Wasz zespół w naszej gminie, ponieważ mało jest u nas robiących i słuchających rocka lub innej dobrej muzyki ;)


A tak na dobry wieczór , nowa piosenka z nowej płyty '8' Katarzyny Nosowskiej - 'Daj spać!'

http://www.youtube.com/watch?v=v6ruJ6YWt-k

Pozdrawiam!

Milan

PS. Perkusja, produkcja, promocja. - Czyżby nawiązanie do znanego cytatu z Killera? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Zginę przez Ciebie - nim zginę, krzyknę, że ginę przypadkiem."

ODPOWIEDZ