chodnik

Daję plus za:
gosc
Posty: 13
Rejestracja: 2010-05-12, 17:12
Lokalizacja: sworne gacie

Post autor: gosc » 2010-08-28, 22:17

Serdeczne podziękowania dla Wójt Pana Józefa Żukowskiego za zrobienie chodników w Kołbaskowie w stronę bloków i SKR-u

dekon
Posty: 8
Rejestracja: 2010-05-30, 15:22
Lokalizacja: warzymice

Post autor: dekon » 2010-08-29, 08:50

A co wójt ma wspólnego z tym chodnikiem? Układał polbruk?

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-08-29, 09:06

No brawo!!!!! Za czwartym podejściem przed kolejną kampanią wyborczą udało się wreszcie wybudować chodnik w miejscowości - siedzibie Urzędu Gminy. Przez 20 lat nie było czasu i pieniędzy a tu proszę szybko i sprawnie chodnik powstał.
Panie Wójcie , przypomnę Pana hasło z ostatniej kampanii: "ZAUFANIE BUDUJE SIĘ LATAMI A NIE PRZED WYBORAMI".

dekon
Posty: 8
Rejestracja: 2010-05-30, 15:22
Lokalizacja: warzymice

Post autor: dekon » 2010-08-29, 09:11

Chodnik leży przy drodze powiatowej i z tego co wiem to budował go powiat, a wójt nawet palcem nie kiwnął w tej sprawie.

polityk
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-29, 20:17
Lokalizacja: Przecław

Post autor: polityk » 2010-08-29, 21:14

dekon pisze:Chodnik leży przy drodze powiatowej i z tego co wiem to budował go powiat, a wójt nawet palcem nie kiwnął w tej sprawie.
Przeczytałem chyba wszystkie komentarze Dekona (dekonspiratora),i myslę, że dekon atakując wszyskich prowadzi tzw. brudną kampanię. Czas już chyba ujawnić się pani Anno i zacząć pisać o własnych sukcesach niz ciągle prubować atakować innych. No, że chyba taka pani natura, lub jest to jedyny plan na odniesienie sukcesu.

polityk
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-29, 20:17
Lokalizacja: Przecław

Post autor: polityk » 2010-08-29, 21:17

pRzepraszam za próbować, omsknął mi się palec

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2010-08-30, 08:09

hmyyy....a inni w swojej naturze mają pisanie postów z dwóch nicków :P

Ania_Rybakiewicz
Posty: 6
Rejestracja: 2010-05-27, 19:25
Lokalizacja: warzymice

Post autor: Ania_Rybakiewicz » 2010-08-30, 16:37

Jako, że zostałam wywołana na tym forum przez polityka, mogę jedynie potwierdzić, że chodnik w Kołbaskowie budował Powiat Policki, a nie gmina Kołbaskowo, a tym bardziej nie wójt. Widać, że polityk doskonale wie o moim wkładzie w budowę tego chodnika, jeśli pokojarzył mnie z tym tematem. Oczywiście przy założeniu, że "pani Anna" odnosi się do mnie. Jeśli mi się uda, bowiem nie jestem biegła w aktywności na forach, zamieszczę skan ostatniego pisma w tej i innej, podobnej sprawie. Posiadam sporą dokumentację dotyczącą spraw, którymi się zajmowałam. Służę też wyjaśnieniami, ale mogę dyskutować jedynie z forumowiczami, którzy chcą podjąć merytoryczną dyskusję i nie boją się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem.
Pozdrawiam
Ps. u i ó nie leżą obok siebie na klawiaturze a i sekwencja pisania obu liter jest inna, trzeba było się po prostu przyznać do błędu, a nie tłumaczyć jakimś omsknięciem
Załączniki
Interpelacja.jpg

leon
Posty: 49
Rejestracja: 2006-06-12, 07:17
Lokalizacja: Pargowo

Post autor: leon » 2010-08-30, 18:19

A jak się mają pani uwagi na temat jakości dróg i bezpieczeństwa na nich ?

mieszkaniec
Posty: 9
Rejestracja: 2010-10-21, 08:05
Lokalizacja: Stobno

Post autor: mieszkaniec » 2010-10-21, 22:25

Brawo Pani Anno, jeszcze nie jest Pani Wójtem, a już parę metrów nowego chodnika w gminie powstało.
Nasza gmina to jedno z najbardziej zaniedbanych miejsc w Polsce. Prawie dwie dekady rządów Pana Żukowskiego i spółki, to totalna katastrofa. Nierównomierny rozwój, a raczej możliwości inwestycji tylko dla uprzywilejowanych, piękny budynek Urzędu Gminy, w którym bez akceptacji „wielmożnego” żaden urzędnik nawet nie kichnie, indolencja w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, nieumiejętność wykorzystania rewelacyjnego położenia gminy ( bliskość dużego miasta, przejścia graniczne, drogi krajowe i autostrada) skazuje obecną ekipę na najniższą ocenę. Na szczęście Pan Wójt już nie kandyduje!!! Jedna z najlepszych wiadomości, jaką ostatnio słyszałem!!!Ale co dalej? Myślę, że potrzebny nam jest gospodarz niezwiązany ze starymi układzikami, że potrzebny jest ktoś z ikrą, z kontaktami, z wizją, otwarty na ludzi i ich inicjatywy. Mam nadzieję, że tą osobą jest Pani. Mam nadzieję, że Pani wygra i odczaruje to miejsce. A chodniki zaczną powstawać nie tylko w Kołbaskowie, ale też w tej zapomnianej, skazanej na niebyt części gminy. Ale abym się nie mylił, tak jak się pomyliłem w ostatnich wyborach, gdy oddałem głos ( i namawiałem innych) na Panią Małgorzatę Sz., a po wyborach Pani Małgorzata, główny oponent „wielmożnego” zgodziła się zostać jego zastępcą.
Pani Aniu, życzę powodzenia i proszę mnie nie zawieść.
Robert P

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-10-22, 00:03

Ale propaganda: czytajcie ze zrozumieniem, radna zainteresowała się losem chodnika i otrzymała odpowiedź.
Można porównać to do następującej sytuacji. Idę do sklepu o 6 rano i pytam czy są już bułki, bo ludzie niecierpliwie czekają na pieczywo. Otrzymuję odpowiedź od ekspedientki, że za 15 minut powinny być i faktycznie po ok. kwadransie bułki pokazują się w sklepie.
Konkluzja: pani Rybakiewicz ma podobny wkład w budowę chodnika jak ja w upieczenie bułek.
Brawo pani Anno.

anna kielkucka
Posty: 52
Rejestracja: 2010-09-16, 13:42
Lokalizacja: i tu i tam

Post autor: anna kielkucka » 2010-10-22, 09:56

Jak o Orlikach było to krzyk był,że boiska P.Szwarc łopatą nie budowała,ale chodnik P.Rybakiewicz to i owszem ? Przeczytajcie ten skan wyrażnie jest napisane Rada Powiatu podjęła decyzje a nie Anna Rybakiewicz
pije do dna za pokręconą nić DNA

mieszkaniec
Posty: 9
Rejestracja: 2010-10-21, 08:05
Lokalizacja: Stobno

Post autor: mieszkaniec » 2010-10-22, 20:50

Ja nie widziałem Pani Szwarz z łopatą na budowie Orlika i także nie widziałem Pani Rybakiewicz przy układaniu polbruku, i bardzo dobrze, że pań tam nie było, bo to nie ich rola. Orliki powstały z inicjatywy Rządu RP, a budują je firmy, które wygrały przetarg. A co do Orlików, to ze dwa lata temu będąc w UG Kołbaskowo jeden z prominentnych urzędników wyżalał mi się, „ po co nam te Orliki, ile to zamieszania, a kto to utrzyma” itp. bzdety, to cała kwintesencja działania Pana Wójta i spółki.
Mój wcześniejszy post nie był pochwałą nowego chodnika w Kołbaskowie, bo tak szczerze, to uważam, że w innych miejscach naszej gminy chodniki są bardziej potrzebny. Problem polega na tym, aby wybrać takie władze, które rozruszają tą zacofaną gminę, umożliwią ludziom działanie, dostrzegą, że poza interesami paru deweloperów są jeszcze inni, może nie tak wielcy i nie tak hojni przedsiębiorcy. Zauważą problemy dzieci i młodzieży, a nie tylko będą adorować kilka pań nauczycielek z rady.
Jest niecały miesiąc do wyborów, a tak naprawdę kompania jeszcze nie ruszyła i nie znam poglądów wszystkich kandydatów, nie mam 100% pewności, na kogo oddam głos. Jednego jestem pewien: KONIECZNA JEST RADYKALNA ZMIANA.
Pozdrawiam:
Robert P.

Andrzej
Posty: 50
Rejestracja: 2006-08-17, 13:02
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Andrzej » 2010-10-27, 19:48

Witam wszystkich
Dość przypadkowo zajrzałem na forum po długim okresie zapomnienia i akurat zdążyłem zauważyć, że znowu staje się ono dla niektórych narzędziem prowadzenia kampanii wyborczej. Nie rozumiem dyskusji wokół kawałka chodnika, w stronach z których pochodzę, czyli z gminy Mieszkowice powstaje setki metrów takich chodników i dróg i miasteczko, które nie ma takiego korzystnego położenia jak nasza gmina pięknieje z roku na rok (od czasu mojego wyjazdu z Mieszkowic 9 lat temu-do dzisiaj wyremontowano prawie wszystko i podjęto mnóstwo nowych inicjatyw z udziałem gminy). Jednym słowem wstyd mi jest za to, co robią a raczej czego nie robią decydenci w naszej gminie, zero inicjatywy w urzędzie i zero od większości radnych. Jednym słowem wielka porażka i zmarnowane kolejne lata.

ODPOWIEDZ