FENIX KOŁBASKOWO

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2010-04-01, 08:52

Fajne foty :D Nawet liscie po jesieni zostaly :D
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2010-05-09, 22:42

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Gminy a w szczególności dla PANA kordynatora który stwierdził że nie bedzię płaci pieniędzy na Fenix za sędziów w Lidze Gminej .PŁACIĆ NIE MUSICIE MY KASĘ MAMY jesteśmy wypłacalni.Możecie dać nawet obsadę TRZECH Sedziów na mecz aby tylko byli
Załączniki
fenixorginal jpg.jpg
fenixorginal jpg.jpg (20.79 KiB) Przejrzano 70164 razy

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2010-05-10, 15:47

Hehehe :) Liga miedzygminna - wiejskie kopanie , wiec nie dziwota ze nie chca dac kasy na lamanie nog :)
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2010-05-14, 21:10

scashone pisze:Hehehe :) Liga miedzygminna - wiejskie kopanie , wiec nie dziwota ze nie chca dac kasy na lamanie nog :)
Widzisz nieraz byłem na meczach Victori z ramienia Straży i nieraz widziałem przypadki rozwalonych warg i złamanych nóg i je opatrywałem to poco plecież takie bzdury że liga gminna a wiesz chłopie ile osob gra w tej lidze ?Dla dobrej zabawy weź policz jest 9 drużyn każdy zespoł może zgłosic 30 zawodnikow ((oczywiscie ze wszyscy naraz nie zagraja)
to pomnoz to Piotrze I powiedz dlaczego Gmina może płacic za mecze Moczyłą ,Bedargowie i Stobnie a czemu nie Kołbaskowie moze dlatego ze mamy nazwe Fenix (przeciez u nas gra duzo osob z przeclawia ,kamienica ,barnislawia ) powiedz dla czego?????????????????

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2010-05-14, 21:22

Przemek. Tych `pilkarzy` od czasu do czasu widuje na turnieju w halowke u nas na hali :) wierz mi, to co pokazuja niektorzy nie przypomina futbolu ..Byca moze , wsadzam wszystkich do jednego wora, ale dla mnie osobiscie najwazniejszy jest sam udzial, poruszanie sie a nie gnicie przed tv..
Ceni sie to ze ktos cche taka lige organizowac, to wymaga czasu i kasy ( druzyny pewnie wplacaja wpisowe )
Ale, osobiscie uwazam ze jesli chce sie grac w tak kontaktowa gre, to wymagane jest chociaz minimum kultury zawodniczej ktorej bardzo brakuje coniektorym druzynom ( oceniam wylacznie na podstawie tego co widzialem na hali )- Te druzyny tez graja w miedzygminnej...
Osobiscie nie mam nic do pilki noznej, sport jak kazdy inny...
A wracajac do kopanej, to czy fenix jest jakims klonem zrywu ? maja cos ze soba wspolnego ?
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2010-05-14, 21:53

scashone pisze:Przemek. Tych `pilkarzy` od czasu do czasu widuje na turnieju w halowke u nas na hali :) wierz mi, to co pokazuja niektorzy nie przypomina futbolu ..Byca moze , wsadzam wszystkich do jednego wora, ale dla mnie osobiscie najwazniejszy jest sam udzial, poruszanie sie a nie gnicie przed tv..
Ceni sie to ze ktos cche taka lige organizowac, to wymaga czasu i kasy ( druzyny pewnie wplacaja wpisowe )
Ale, osobiscie uwazam ze jesli chce sie grac w tak kontaktowa gre, to wymagane jest chociaz minimum kultury zawodniczej ktorej bardzo brakuje coniektorym druzynom ( oceniam wylacznie na podstawie tego co widzialem na hali )- Te druzyny tez graja w miedzygminnej...
Osobiscie nie mam nic do pilki noznej, sport jak kazdy inny...
A wracajac do kopanej, to czy fenix jest jakims klonem zrywu ? maja cos ze soba wspolnego ?
Ale uwierz mi ze sie mylisz bo nie którzy co grają w zawodowo tez graja w tej lidze gminnej a co Zrywu to on tez zaczynała w tej lidze i niejest zadynm klonem bo powstal na bazie Fenixa jak bys byl bardziej ogarniety i przegladnal to forum to bys wiedial jak powstawal Zryw i kto mu pomogl w najbardziej potrzebnych chwilach SORY za błedy Fenix niejest zadnym klonem poprostu ci co chcieli odeszli ,przyszli nowi i sobie gramy czy komu sie to podoba czy nie JAK BY MIAŁBY BYĆ KLON TO BY SIĘ NAZYWAŁ ZRYW ale my wrocilismy do FENIXA

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2010-05-14, 22:00

Nie znam historii zrywu. Zawsze Zryw kojarzyl mi sie z fenixem stad moje pytanie .Zatem Przemo, nie unos sie tak ...:)
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2010-05-14, 22:02


przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2010-05-14, 22:04

zobacz przeglad i pozniej oceniaj niewżne czy to Fenix czy To ZLS (zryw ) prezentujemy nasza gmine w tej lidze i chcemy jak najlepiej ,nieważne czy ktos bedzię nam utrudniał czy nie my i tak bedziemy grali i bedziemy reprezentowac barrwy gminy ,nawet ta ktora niechce zanas placic

przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2011-02-08, 21:17

Walne Zebranie Członków FENIX

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków stowarzyszenia FENIX na spotkanie,

w dniu 09-02-2011 godz. 19.00 w Moczyłach w pawilonie nad Odrą.

Zarząd Stowarzyszenia FENIX

przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2011-02-22, 20:37

Typowy mecz na remis
W niedzielne południe odbył się sparing w Ulikowie pomiędzy Derbami Ulikowo a drużyną Fenix Kołbaskowo warunki do gry nie były zbyt dobre mrożna pogoda i bardzo twarde boisko i nie równe co nie pozwalało na grę piłką piłka skakała i tak naprawdę nie było wiadomo gdzie ona spadnie , ale mimo tego było kilka akcji jak z jednej tak i z drugiej strony. Jako pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy gospodarzy co podrażniło drużynę przyjezdnych i po 10 minutach gry od straconej bramki doprowadzili do remisu. Dużo walki było w środkowej części boiska było widać chęć gry jak i z jednej tak i z drugiej strony. Pod koniec pierwszej połowy zespół z Ulikowa zdobył swoją drugą bramkę i na przerwę schodził prowadząc 2-1.
Druga odsłona meczu gospodarze zagrali bardziej odważniej i częściej stwarzali sobie sytuacje lecz to nie były stu procentowe ale po jednej z nich strzałem z 16 metrów gospodarze zdobyli trzecią bramkę i prowadzili 3-1 , zawodnicy Fenixu nie załamali się tym i grali swoje co przyniosło efekt w postaci bramki po rozegranym szybko rzucie wolnym zdobyli drugą swoją bramkę. Co pozwalało drużynie przyjezdnych myśleć o dobrym wyniku i jeszcze bardziej zagrali ambitnie natomiast zespół z Ulikowa nagle przestał grać. Po jednej z akcji zawodników Fenixu gospodarze wybili piłkę na rzut rożny a goście bardzo dobrze wykonali stały fragment gry i doprowadzi do remisu w tym spotkani.
Wynik z pewnością jest sprawiedliwy.
źródło:http://ligowiec.net relację dodał: Max

przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2011-02-22, 20:46

Zdjęcia ze sparingu dostepne są http://ligowiec.net/fotorelacja/mecz-43935/0

przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2011-05-07, 20:33

8maja rusza runda wiosenna Ligi Miedzy Gminnej w pierwszym spotkaniu Fenix Kołbaskowo podejmie drużynę ze Stobana spotkanie zostanie rozegrane w Kamieńcu o godz.14

Terminarz na pozostałe spotkania:

kolejka 8

FENiX- Stobno Kamieniec godz.14

kolejka 9

FENIX-Dobra Kamieniec godz.14

kolejka 10

Będargowo-FENIX Barnisław godz.14

kolejka 11

Moczyły -Fenix Kamieniec godz.14

kolejka 12

FENIX-Skarbimierzyce Kamieniecgodz.12

kolejka 13

Pauza

kolejka 14

FENIX-Kościno Kamieniec godz.13
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców na nasze spotkania

ODPOWIEDZ