Jak tam "B" klasa w Kołbaskowie.

Kamil
Posty: 4
Rejestracja: 2007-09-18, 17:28
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Kamil » 2007-09-18, 19:52

nie bede sie wysilał i pisal tego samego na kazdym forum takze CTRL+C : Dokladnie! Podziekowan nie ma! A teraz z innej beczki... Dzisiaj mial sie odbyc ( jak zawsze ) trening seniorow jak i zarowno juniorow klubu ZRYW KOŁBASKOWO. Do treningu jednka nie doszło z bardzo prostej przyczyny... stan boiska jest na tyle beznadziejny ze nie da sie na nim dobrze pilki kapnac, nie mowiac o tym zeby na nim grac. Cale boisko jest zalane, wyglada to tak jakby boisko zamienilo sie w jedna wielka kaluze. Malo tego! Nie ma tam odpowiedniej trawy nie mowiac juz o kępach... Czy tak powinno wygladac boisko LIDERA ( TAK LIDERA! ) B klasy ? Swietnym przykladem jest Sowno ktore nie zajmuje pozycji top3 ( http://ligowiec.net/typer/85/wyniki ).
Jako beniaminek B klasy spisujemy sie naprawde g e n i a l n i e, i to powinno byc zauwazone. Seniorzy zajmują pierwszą lokatę a juniorzy trzecią. Proszę o PORZĄDNE rozpatrzenie tej sprawy. Dziękuję za uwage i pozdrawiam - Kamil Kurek, członek klubu ZRYW KOŁBASKOWO

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2007-09-19, 19:24

Dalej podtrzymuje propozycję organizacji spotkania z radnymi.

Bez tego sie nie ruszy tematu.

Wnioski do budżetu na rok 2008 r. do końca września!!!

Przemku daj znak kiedy to pomogę w organizacji.

p.slomkowski
Posty: 50
Rejestracja: 2007-02-18, 20:19
Lokalizacja: kolbaskowo
Kontakt:

Post autor: p.slomkowski » 2007-09-23, 17:45

Wniosek został zgłoszony ,zobaczymy,wyniki dzisiejszego spotkania. Juniorzy pokonali swoich rowiesnikow z Ulikowa 5-2 a seniorzy 3-0

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2007-09-27, 21:04

Dalej uważam, że spotkanie jest niezbędne... ale jak chcesz...

Awatar użytkownika
Mateush
Posty: 25
Rejestracja: 2007-09-08, 18:50
Lokalizacja: Kołbaskowo
Kontakt:

fatalny stan Boiska w KOŁBASKOWIE

Post autor: Mateush » 2007-10-01, 20:34

oto kolejny dowód że boisko w Kołbaskowie jest w fatalnym stanie

wszystkie zdjęcia są z na terenie boiska na którym są rozgrywane mecze b-klasy

Zdjęcia są z dnia 29.09.2007
Załączniki
Obraz 0173.jpg
Obraz 0174.jpg
Obraz 0175.jpg
Obraz 0176.jpg
Obraz 0177.jpg
Obraz 0178.jpg
Obraz 0179.jpg
Obraz 0181.jpg
Obraz 0182.jpg

Kamil
Posty: 4
Rejestracja: 2007-09-18, 17:28
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Kamil » 2007-10-01, 20:42

ja juz sam nie wiem czy się smiać z tego boiska, czy może płakać. Te zdjecia IDEALNIE pokazują jaki jest stan naszego boiska. Nic dodac nic ująć

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2007-10-01, 20:55

Załamka.

Brak odwodnienia, odpowiedniej ziemi + trawy.

Powoduje takie sytuacje j.w.

Miałem wycenę boiska z wyrównaniem, odwodnieniem oraz wymianą nawierzchni.

Skrzypa wycenił prace na 300-400 tys. a miałem do dyspozycji budżet (społeczny) kilkaset złotych...

Mieliśmy do wyboru, robić społecznie albo wcale.

Dołożyli się też sponsorzy i dzięki temu powstało amatorskie boisko. Choć wielu zastanawiało się kto na nim będzie grał...

Myślę, że piłkarze udowodnili, że warto w nich inwestować.

Trzeba jeszcze przekonać radnych i Wójta, że tak jest!

Proponuję wydrukować zdjęcia w kolorze i złożyć w kilku kopiach do Rady Gminy oraz Wójta.

p.slomkowski
Posty: 50
Rejestracja: 2007-02-18, 20:19
Lokalizacja: kolbaskowo
Kontakt:

Post autor: p.slomkowski » 2007-10-01, 21:11

Miejmy nadzieje że poświeci trochę słońca do niedzieli bo jak nie ,to chyba mecz zostanie odwołany

p.slomkowski
Posty: 50
Rejestracja: 2007-02-18, 20:19
Lokalizacja: kolbaskowo
Kontakt:

Post autor: p.slomkowski » 2007-10-14, 17:25

W zakończonym meczu IX kolejki seniorzy zremisowali na wyjezdzie z drużyną Orła Grzędzice 2-2.A juniorzy w tym meczu nie zagrali z powodu braku autokaru na wyjazd. Seniorzy na mecz dojechali prywatnymi samochodami.DZIĘKUJEMY PANIE PREZESIE,ale kare za walkower juniorów zapłaci Pan z własnej kieszeni.Dlaczego pewne osoby robią wszystko żebyśmy nie grali

Awatar użytkownika
Mateush
Posty: 25
Rejestracja: 2007-09-08, 18:50
Lokalizacja: Kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: Mateush » 2007-10-14, 20:34

juniorzy przegrali walkowerem z powodu braku autobusu oraz nagannej postawy prezesa naszego klubu(Wiktor M.) który powinien załatwić transport. Dlaczego Victoria pojechała busami co my jesteśmy gorsi?? Tak nie może być trzeba zmienić prezesa mamy gdzieś takiego co nic nie robi!!!! Szkoda że nie było okazji aby juniorzy z Kołbaskowa mogli sie wykazać!!! Ciekawe czy KARE ZA WALKOWER i za swój błąd Pan zapłaci?

Kamil
Posty: 4
Rejestracja: 2007-09-18, 17:28
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Kamil » 2007-10-15, 20:37

Mateush pisze:juniorzy przegrali walkowerem z powodu braku autobusu oraz nagannej postawy prezesa naszego klubu(Wiktor M.) który powinien załatwić transport. Dlaczego Victoria pojechała busami co my jesteśmy gorsi?? Tak nie może być trzeba zmienić prezesa mamy gdzieś takiego co nic nie robi!!!! Szkoda że nie było okazji aby juniorzy z Kołbaskowa mogli sie wykazać!!! Ciekawe czy KARE ZA WALKOWER i za swój błąd Pan zapłaci?
Cóż. Nic dodać nic ująć. Lepiej tego opisac sie nie dało. Dlaczego ZRYW Kołbaskowo jest dyskryminowany przez władze Gminy? Może mi ktos powie, że tak nie jest? Dlaczego wszystkie inwestycje są skierowane GŁÓWNIE w kierunku Przecławia? Ja nic nie mam do ludzi tam żyjących, ale MY chcemy grać w przynajmniej PODOBNYCH warunkach co Vicotria Przecław. Ja wiem, że tutaj można mówić, że Przecław gra w 4 lidze natomiast my w "B" Klasie. Jednak kazdy kto byl na naszych meczach widział jaki potencjal drzemie w zawodnikach ZRYW'u. Nie mam pojecia czy brak autobusu byl tutaj celowy, czy faktycznie ktoś cos nie tak zrobił, ktos do kogos nie zadzwonil, nie powiadomił nikogo ze autobusu nie bedzie. Co zaszlo nie tak nie wnikam, faktem po prostu jest to ze AUTOKARU NIE BYŁO.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2007-10-19, 06:41

Przykra sprawa.
Mam nadzieję, że był to incydentalny przypadek.

W innym przypadku faktycznie można podejrzewać złą wolę...

Jakie są wyjaśnienia prezesa LZS?

Awatar użytkownika
Mateush
Posty: 25
Rejestracja: 2007-09-08, 18:50
Lokalizacja: Kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: Mateush » 2007-10-28, 21:53

Zryw Kołbaskowo beniaminek rozgrywek uplasował się na bardzo dobrym 4 miejscu tracąc do lidera 7 punktów a do vice lidera zaledwie 3. Warto wspomnieć, że Kołbaskowo rozpoczynające swoja przygodę z rozgrywkami lig zzpn-u sprawiło sporo kłopotów swoim rywalom w grupie 1 oraz jest potencjalnym kandydatem do awansu. Warto podziękować kibicom ZRYWU za lojalność oraz zaufanie do swoich piłkarzy. Dziękujemy za całą oprawę wszystkich meczów. Oby tak dalej!! :mrgreen: ;-) Jedziemy z nimi

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2007-10-30, 12:33

Gratulacje! VIVA ZRYW!!!

TAK TRZYMAĆ !!!

:-)

p.slomkowski
Posty: 50
Rejestracja: 2007-02-18, 20:19
Lokalizacja: kolbaskowo
Kontakt:

Post autor: p.slomkowski » 2007-11-02, 20:14

Bardzo to miłe ale zawsze jest fajnie jak sie gra na wyjeżdzie i jest dużo kibiców i gra się jak u siebie .Nieprawdaż mateusz
POZDRO DLA CAŁEGO ZESPOŁU ZARÓWNO JAK DLA SENIORÓW I JAK DLA JUNIORÓW .
JUTRO ZAKOŃCZENIE RUNDY JESIENNEJ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW NA GODZ.17,RÓWNIEŻ KIBICÓW

ODPOWIEDZ