Dostawca internetu

Kto pyta, nie błądzi!
Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2009-11-26, 20:13

Skoro takis marudny i wkolko pleciesz to samo , to moze sie przeprowadz w bardziej cywilizowane miejsce ?:) aaaa!, sasiadow zabierz ze soba aby nie mieli pretensji ze sam wyjechales :)
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2009-11-27, 23:04

jak na razie to ty się uparłeś zeby dowalać choć nie masz pojęcia o sprawie, skoro nie jesteś zainteresowany tematem to daj spokojnie wypowiadać się tym, którym temat się przyda a nie spamujesz :) mieszkam w cywilizowanym miejscu :P nie chciałbym mieszkać gdzie indziej :)
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

r3x
Posty: 4
Rejestracja: 2007-10-03, 12:56
Lokalizacja: Przecław

Post autor: r3x » 2009-11-30, 13:32

shgmad pisze:Cześć!
Podpinam się pod temat, jako, że jeszcze na Przecław się nie wprowadziłem, a chcę zawczasu dowiedzieć się paru rzeczy, a dokładniej czegoś o lokalnych dostawcach internetu. Aha, osiedle, na którym będę mieszkał to Zielone Pole.

Pytanie kieruję do użytkowników sieci AP internet. A właściwie to pytam o jakieś opinie nt. tejże sieci. Udało mi się dostać na stronę www tegoż dostawcy i chcę się czegoś dowiedzieć o jakości ich usług (bo na przykład stronie widnieje informacja, że firma dysponuje 15Mbitowym łączem... ale...na CAŁĄ sieć?!:D).

Swoją drogą jak to wygląda z dostępnością/jakością innych dostawców lokalnych (są w ogóle tacy?) i mniej lub bardziej ogólnopolskich? (UPC, TPSA, chociaż co do tego drugiego jakoś jestem spokojny, że będzie).

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Zielone Pole to obszar działania firmy Interkom. Jeżeli chodzi o łącze to na obecną ilość użytkowników jest wystarczające. Podane jest 15 w rzeczywistości jest 20. Konkurencyjna firma Interkom posiada łącze 70 mb/s ale u nich klientów jest kilkukrotnie więcej niż w AP.....

lolek
Posty: 2
Rejestracja: 2009-12-05, 22:31
Lokalizacja: okolice

Post autor: lolek » 2009-12-05, 22:46

Jako ,że to mój pierwszy post na tym forum to chciałem powitac wszystkich szanownych forumowiczów.
Poruszył mnie post ,który mocno krytykował "firmę" AP INTERNET i pewnie bym się nie rejestrował, lecz szlag mnie trafił bo miałem okazję poznać człowieka (właściciela tej firmy) - ten facet ma tak olewający stosunek do swojego "zajęcia" bo nie wierze że to jedyne jego źródło dochodu , bo jezeli tak jest - to będzie niedługo głodował !!!
- jest niesłowny
- niepunktualny
współczuje szczerze jego klientom !!!

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2009-12-06, 11:25

Ot caly Zbychu :mrgreen:
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

lolek
Posty: 2
Rejestracja: 2009-12-05, 22:31
Lokalizacja: okolice

Post autor: lolek » 2009-12-06, 20:17

scashone pisze:Ot caly Zbychu :mrgreen:
tak między nami ;-) to mi "lata" czy on Zbychu czy jakiś inny Franek wiem jedno firma AP INTERNET to zgraja nieodpowiedzialnych gówniarzy

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2009-12-12, 17:41

a teraz AP internet jeszcze lepiej mnie w Ch... zrobiło...

Nie dostałem wypowiedzenia umowy więc zapłaciłem za miesiąc grudzień. i teraz Uwaga... wszyscy moi 3 sąsiedzi którzy u niego mają im stronki się otwierają a mi chyba obciął 99% łącza bo od 2 dni nie mogę włączyć dosłownie zadnej stronki!!! to forum udało mi sie włączyć po 30 min ładowania w trakcie oglądania filmu i to w operze z funkcją 3 turbo i z wyłączonymi obrazkami!!! tylko GG działa. nie wiem nawet czy uda mi się wysłać tego posta :(

Ten Pan z AP jest niepoważny, skoro już wziął ode mnie pieniążki to niech nie robi takich rzeczy ze ja zapłaciłem a on mi "wyłączył" (bo inaczej tego nie nazwę) neta!! jest niepoważny bo w tej chwili to po prostu kradnie moje pieniądze.

Chciałem się z nim skontaktować ale na GG mnie zablokował a telefonów nie raczy odebrać! nawet nie ma jak klient dochodzić swoich praw! przesada.

żałuję że podesłałem mu kilku klientów bo teraz na tym zarabia a na dodatek wdzięczność jak widać.... tak jak kiedys mu zrobiłem ładną reklamę bo na początku fajnie było i zyskał dzięki mnie kilku klientów a co za tym idzie kilkaset zł miesięcznie tak teraz mu zrobię taką antyreklamę że więcej klientów nie znajdzie bo nie widzę sposobu na tego człowieka :( powiedzieć mu sie nic nie da bo to on ma racje zawsze, a jak już sie coś dzieje to nie jego wina... a teraz całkiem odciął się i nie można się skontaktować... masakra. powinni mu ten interes zamknąć bo płacąc za neta ludzie są przez niego okradani w biały dzień :(

to tyle, chciałęm się tylko obiektywnie podzielić swoimi spostrzezeniami.

dzięki za uwagę:)
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2009-12-12, 20:22

Czlowieku, przestan sie mazac ..Ile jeszcze topicow napiszesz? My Ci Twoich problemow nie rozwiazemy. Jestes wkoncu doroslym czlowiekiem. Jesli cos Ci nie pasuje, napisz do Rzecznika Praw Konsumenckich, a nie tu wylewasz swoje zale. Liczysz na litosc ?, czy mamy dac Ci rekaw do wysmarkania ? :mrgreen: A tak btw, Wiesz co to znaki interpunkcyjne i skladnia w zdaniu ?
Yyy... jest tu opcja ignoruj :mrgreen: ?
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2009-12-13, 10:30

masz chyba jakiś problem z sobą człowieku. albo jakiś niezrozumiały uraz do mnie... bronisz to AP najezdzając na każdego kto coś na nich powie. to ty masz problem nie ja :) co do składania zdania mówiłem ze mam popsutą klawiaturę, ale chyba czytać nie umiesz :)

co do moich wypowiedzi to mylę się czy po to jest forum by się wypowiadać ??? to ze tu napisałem jest jednoczesnie ostrzezeniem dla tych którzy by chcieli skorzystac z wątpliwej jakości usług AP internet więc myślę ze mój temat nie jest pozbawiony sensu...
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2009-12-14, 11:04

Ta zepsuta klawiature masz juz od ho ho ho :mrgreen: Durna wymowka, bo normalnie powinienes napisac ze jestes dyslektykiem czy innym dysgrafem //ziew :mrgreen:
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2009-12-14, 20:12

widzę ze jesteś olejną osobą czytającą w myślach albo wszystkowiedzącą :) kurcze tez tak bym chciał :) klawiatura jest w sumie sprawna, ale niektore klawisze naprawde mocno trzeba wcisnac albo kilka razy bo czasem nie wchodza niestety.


A jesli chodzi o neta to wziąłem na próbę modem z PLAY i chyba przy nim zostanę bo całkiem dobrze się sprawuje :) a jesli chodzi o firmę AP to sprubuje sie jakos skontaktowac z panem Z zeby oddal pieniązki ktore zaplacilem za grudzien a on obcial mi neta a jesli nie bedzie chcial oddac ukradzionych (inaczej tego nie nazwe gdyz jeszcze bezczelnie wyswietla mi na przegladarce napis : "DZIEKUJEMY ZA DOKONANIE WPLATY - DOSTĘP DO SIECI NA TYM KOMPUTERZE JEST ZABLOKOWANY" a wiec ze wzial pieniazki a neta mi zablokowal. coz jak nie odda ukradzionych pieniedzy to spotkam sie z nim w wiadomej instytucji bo nie dam sie okradac takiemu typowi....

także zaczynając z firmą AP miejcie sie na bacznosci, pisałęm to wszystko bo byc moze kogos uratuje przed pomysłem korzystania z uslug tej firmy.
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2009-12-15, 17:13

żeby zachować obiektywizm napiszę jeszcze tylko że dzis został na moim koncie zaksięgowany zwrot za abonament internetowy który wpłaciłem w grudniu. To pierwsza poważna rzecz którą zrobił pan R. przynajmniej na tyle zostało mu resztek uczciwości :) pozdrawiam :)
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

ODPOWIEDZ