Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana 2015

Kto pyta, nie błądzi!
Awatar użytkownika
Natalia
Posty: 28
Rejestracja: 2015-08-18, 20:44
Lokalizacja: Kołbaskowo

Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana 2015

Post autor: Natalia » 2015-08-18, 21:44

Właśnie znalazłam informacje, że 5. września 2015 r. Gmina Kołbaskowo organizuje po raz kolejny, festiwal piosenki turystycznej i poezji śpiewanej w Moczyłach.
Słyszałam, że poprzednia edycja spotkała się z pozytywną reakcją mieszkańców, ciekawe jak będzie tym razem :?:

W tym roku zagrają dla nas m.in.:
Maja i Andrzej Sikorowscy z zespołu„Pod Budą”
Na Porami Roku
Tea Time Boogie- finaliści programu Must Be the Music
Robert Kasprzycki Trio

Jak dokopię się do szczegółowego programu festynu i godzin występu gwiazd to wrzucę informację ;-)

Oprócz koncertów zaplanowany jest też konkurs piosenki turystycznej i poezji śpiewanej.
Mamy jeszcze dwa dni na zgłoszenia (trzeba wysłać maila z nagraniem do 20.08.2015 r.).
Może warto powalczyć o nagrody :D:D

Imprezie towarzyszyć będzie wystawa prac fotograficznych „Walory turystyczne Doliny Dolnej Odry w Moczyłach”, na której także będzie można umieścić swoje prace.

DATA: 05.09.2015 r.
MIEJSCE: Moczyły
START: 15:00

Awatar użytkownika
Natalia
Posty: 28
Rejestracja: 2015-08-18, 20:44
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Natalia » 2015-08-27, 22:27

Znalazłam już szczegółowe info :)

PROGRAM:
16:00 - przegląd konkursowy
17:00 - Nad Porami Roku
17:50 - Grażyna Madej
18:45 - Barbara Stępniak- Wilk
19:50 - Robert Kasprzycki
21:00 - Maja i Andrzej Sikorowski

Imprezie towarzyszyć będzie wystawa prac fotograficznych „Walory turystyczne Doliny Dolnej Odry w Moczyłach”, wystawa malarska grupy „Indygo” i wystawa fotograficzna Zbigniewa Pajewskiego zainspirowana twórczością Barbary Stępniak-Wilk.

Każdy z mieszkańców będzie mógł także wziąć udział w konkursie kulinarnym "Dobre Smaki"
"Do konkursu można zgłosić swoją potrawę podczas imprezy za pomocą formularza zgłoszeniowego, który należy dostarczyć przed godziną 16.00. Jak zwykle dla zwycięzców przygotowaliśmy cenne nagrody."- taką informację znalazłam tutaj wraz z formularzem zgłoszeniowym: http://kolbaskowo.pl/index.php/turysci/ ... olnej-odry

ODPOWIEDZ