wszystko po znajomości

Sprawy ważne i całkiem błahe.
andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-01-08, 15:54

Więc sam Pan przyznaje, że skonfliktowaliscie wieś kłocąc się kto ma być zatrudniony w ramach robót publicznych?
KOMPETENCJE OBU PAN NIE MAJA TUTAJ ZNACZENIA, PONIEWAŻ ŻADNA Z NICH ICH NIE MA.Liczą sie tylko prywatne ambicyjki Pana żony, pani Klenańskiej, jesli tak Pan woli, pokazanie, kto tu rządzi? A może TKM?
Społecznicy..........Boże broń przed społecznikami, którzy używają społecznosci wiejskiej dla własnych chorych ambicji.
Nie mam więcej pytań, proszę Państwa.
andrzej1963

zainteresowana
Posty: 3
Rejestracja: 2011-01-07, 17:21
Lokalizacja: BARNISLAW

Post autor: zainteresowana » 2011-01-08, 19:33

sluchajcie moi drodzy wlasnie wrocilam z zebrania ktore odbylo sie w sprawie wyjasnienia tych wszystkich nie domowien a propo kierownictwa pani K. i kurcze nic konkretnego sie nie dowiedzialam bo zamiast omawiac sprawy wazne zaczeto sobie wymawiac jakies swoje prywatne sprawy ktore akurat mnie i wielu naszych mieszkancow nie interesoawalo :-(
zainteresowana

patogen
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-02, 22:28
Lokalizacja: Poland

Post autor: patogen » 2011-01-08, 20:17

zainteresowana pisze:sluchajcie moi drodzy wlasnie wrocilam z zebrania ktore odbylo sie w sprawie wyjasnienia tych wszystkich nie domowien a propo kierownictwa pani K. (
A to było jakieś zebranie? Kto organizował radny czy sołtys?

zainteresowana
Posty: 3
Rejestracja: 2011-01-07, 17:21
Lokalizacja: BARNISLAW

Post autor: zainteresowana » 2011-01-08, 20:56

tak bylo zebranie ktore zoorganizowala pani K. Odbylo sie dzisiaj o godz.18 we wsi Barnislaw na terenie tzw. swietlicy. ;-)
zainteresowana

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2011-01-08, 21:06

Jak się odbyło to piszcie co tam. :->
Tyle się tu działo na ten temat, że chętnie przeczytamy relację z zebrania.
Tomek

XYZ :)
Posty: 4
Rejestracja: 2011-01-07, 14:33
Lokalizacja: barnisław

Post autor: XYZ :) » 2011-01-08, 21:07

było było :) dowiedziałam sie np. kto ma jakie wyksztalcenie we wsi albo kto wystepował w telewizji lub kto tam kiedys kogos nawyzywał:) ,z tego co zrozumialam na poczatku to kasy na swietlice nie ma ,a panie to chyba pracuja za darmo ale moge sie mylic bo dosc szybko zrobilo sie bardzo glosno i dyskusja zeszla na inne tory i tyle ,problemu chyba nie rozwiazalismy:(
XYZ :)

patogen
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-02, 22:28
Lokalizacja: Poland

Post autor: patogen » 2011-01-08, 21:09

zainteresowana pisze:tak bylo zebranie ktore zoorganizowala pani K. Odbylo sie dzisiaj o godz.18 we wsi Barnislaw na terenie tzw. swietlicy. ;-)
Ciekawe czy była pobierana opłata za wynajęcie sali (100 zł jeśli się nic nie zmieniło).

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2011-01-08, 22:33

oj skąpe te wiadomości skąpe. :-(
Może jednak coś napiszecie?
Tyle osób na forum z Barnisławia i nikt nic nie napisze??? :-( :-( :-(
Jestem zawiedziony :-|
Tomek

zainteresowana
Posty: 3
Rejestracja: 2011-01-07, 17:21
Lokalizacja: BARNISLAW

Post autor: zainteresowana » 2011-01-10, 09:32

skape skape te wiadomosci jak do tej pory to sie rozpisywali a teraz po tym <pozal sie boze>ZEBRANIU cisza jakby makiem zasial :->
zainteresowana

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-01-10, 10:54

InSchadow
A ja dalej jedynie w kwestii formalnej
pani Klebańska nadal twierdzi,ze będzie od kierowania sprawami porządkowymi. Pytam ponownie. Na podstawie jakiej umowy?
2. W jakim trybie i w jakim charakterze będą zatrudnione pozostałe dwie Panie?
Nie wyobrażam sobie zeby Pani od spraw porządkowych, nawet jeżeli jest to pani Klebańska ze wspaniałymi pomysłami, ale jednak od spraw porządkowych zatrudniała wychowawców do pracy z dziećmi. osoba od spraw porządkowych to inaczej mówiąc konserwator powierzchni płaskich czyli sprzątaczka. Więc, jak sprzataczka będzie zatrudniac wychowawców. dodam ze do prac z dzeićmi i młodzieżą sa wymagane odpowiednie kwalifikacje. Kierująca porządkami moze od biedy zatrudnić sprzątaczkę. czy w takim razie dziećmi w Barnisłąwiu oficjalnie będą zajmowac sie Panie sprzątaczki?
Dodam,ze moje pytania nie sa wymnierzone w panią Klebańską tylko dociekam formalnej strony owej sprawy. Dal samej pani Klebańskiej byłoby bardzej honorowo pracowac oficjalnie, na oficjalnym stanowisku a nie na wymyśłonym-choćby i za darmo-co jest niemozłiwe.

Pozwoliłem sobie przekopiować w całosci jeden z postów w nadziei, że teraz juz nie ma żadnych przeszkód, żeby udzielic odpowiedzi na zawarte w nim pytania.Wszak już jest po zebraniu, najbardziej zainteresowani, czyli mieszkańcy Barnisławia już dowiedzieli się wszystkiego, myslę, że byłoby dobrze, żeby pozostalli uczestnicy forum też poznali fakty.
andrzej1963

XYZ :)
Posty: 4
Rejestracja: 2011-01-07, 14:33
Lokalizacja: barnisław

Post autor: XYZ :) » 2011-01-10, 17:51

witam.Ja na zebraniu byłam i bardzo chetnie odpowiedziałabym na nurtujace Panstwa pytania ale nie moge bo tych odpowiedzi nie znam. wyzej juz napisalam co zrozumialam z bardzo ktotkiej przemowy Pani Gosi K.,ale mogłam cos pokrecic gdyz zebranie trwało zaledwie 15 minut,z tego ponad 10 było nie na temat, a wiedza Panstwo dobrze ze w 15 minut to sie nic dobrze nie da zrobic ani wytłumaczyc ;-) ale mozliwe ze bedzie nastepne zebranie po zdemaskowaniu Pana "zniesmaczonego",a tego nie moge sie juz doczekac bo jestem bardzo ciekawa ktoz to taki:)
XYZ :)

ggosia
Posty: 19
Rejestracja: 2010-08-13, 22:30
Lokalizacja: Mierzyn
Kontakt:

Post autor: ggosia » 2011-01-11, 15:57

I dobrze jak się wyda kim jest "zniesmaczony/a" a wiele osób wie kto to jest, to znikną pewne podejrzenia .
To ,że zebranie skończyło się szybciej niż zaczęło zawdzięczamy tylko jednej Pani,za kolejne wyciąganie prywatnych spraw mieszkańców. Bardzo się cieszę,że była super frekwencja to znaczy ,że wszystkich temat interesuje.
ggosia

Tomekk
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-11, 16:58
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Tomekk » 2011-01-11, 17:14

Na zebraniu byłem-dla mnie wszystko jasne,krotko ,zwięzle i na temat.P.Malgorzata K.to plan awaryjny do czasu kiedy bedzie kasa z urzedu pracy,zeby swietlica nie byla zamknieta i tyle tajemnic.Propozycja dla obu Pan wg mojej oceny byla ok,ale jak sie dowiedzialem jedna z Pan odmowila i prawdopodobnie bedzie ktos inny.Mocno zniesmaczony to ja jestem ,ale dalszymi dyskusjami na zebraniui wyjsciem wraz z radnym częsci ludzi w trakcie wyjasniania roznych spraw m.in.dot.tego forum.Moj komentarz nie dotyczy tylko i wylacznie p.Joli,ale równiez jej rozmówców-porazka.Zero kultury.

kalafior
Posty: 5
Rejestracja: 2011-01-20, 20:03
Lokalizacja: wies

Post autor: kalafior » 2011-01-20, 20:09

Wszystko po znajomosci piszecie?!To co po znajomosci to juz bylo i ludzie z Barnislawia dobrze wiedza kto zagrodzil sobie na ogrod droge gminna plotem. I nie musial miec zezwolenia,placic dzierzawy a co!!!na drodze gminnej postawil altanke i grile urzadza przez wiele lat i jeszcze latarnia uliczna co stala przy tej drodze gdzies zaginela-ale to w porzondku-bo tu mieszka radny -a gdzie w tym kraju za darmo sobie ludzie drogi tak wykorzystujom ,za takie zajencie drogi to sie placi kupe kasy nawet za pare dni a co dopiero za tyle lat,a potem bendzie ze droga byla I sie zmyla I za pare lat se bedzie mial taki ogrodek za darmoszke prosze I jeszcze polbruk pod domem-to sa znajomosci,kasa w gminie pusta ,ale droge rozdaja.I soltys tez o tym dobrze wie I nic,bo wszyscy tam bocznym wejsciem do kosciola wchodzilim to wiadomo bylo jak droga idzie .Tym sie zajmijcie,a nie *****.w kazdej wsi takie czary mary sa tylko tych co to wytknom brak,mial byc plac zabaw przy blokach u nas tez nie widac a podobno dzialki tez juz nie ma,ploty gmina stawia co ktorym mieszkancom a innym karaluchy do chalupy wlaza i na sanepid to nie ma kasy.
A na Jole to wszyscy teraz krzywo patrza bo kobieta powiedziala kazdemu w oczy co mysli,i radnemu tez. I to sie nie podoba ,a nie ze dla dzieci niby zla byla,bo nie byla.
A p.Malgosie szanujem I dobrze ze jest tu na tej wsi boby wszystko robili co kcieli z nami a ona nie da.I moze ja pisac dobrze nie umiem to swoje zdanie mam i taka jest prawda.

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-01-24, 09:21

xxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 2011-01-25, 15:00 przez andrzej1963, łącznie zmieniany 1 raz.
andrzej1963

ODPOWIEDZ