wszystko po znajomości

Sprawy ważne i całkiem błahe.
Tomekk
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-11, 16:58
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Tomekk » 2011-01-31, 11:58

oj abcd-myslę,że Tobie bardziej niż Scigaczowi przyda sę psychoanaliza-w ogóle nie podejmujesz tematu głownego tylko próbujesz od niego odwrócic uwagę-dlaczego?
Drogi gminne są naszą wspólną własnością-nie odwracaj kota ogonem....

Ścigacz
Posty: 62
Rejestracja: 2010-12-03, 22:10
Lokalizacja: Będargowo

Post autor: Ścigacz » 2011-01-31, 19:02

...Lampy też- lub choćby dobrem wspólnym.

abcd, nie zapomnij że pierwsi psychoanalitycy swoje obserwacje czynili w zakadach dla obłąkanych - i podobno sami coś mieli nie ten- jakaś obsesja na punkcie pionowych podłużnych przedmiotów... które kojarzyły im się z jednym.

Jeżeli dla mnie wszystko, to zechciej spojrzeć na sprawę bez emocji i poprzeć głosy tych, którym zleży na wyjaśnieniu kwestii drogi i jej domniemanego przejęcia przez radnego z Barnisławia. Jeżeli coś wiesz na ten temat, to podziel się informacjami. Skupmy się na faktach.

Tomekk
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-11, 16:58
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Tomekk » 2011-01-31, 20:44

patogen pisze: . Dla jasności taki postępek podlega art.24 KPC (Kodeks Postępowania Cywilnego)
a pod jakie przepisy podlegają przedstawione tu działania dot.drogi?Pod żadne?????????

abcd
Posty: 8
Rejestracja: 2011-01-02, 21:13
Lokalizacja: UE

Post autor: abcd » 2011-02-01, 11:54

Pytasz Tomkuk czemu odwracam uwagę? Życie jest zbyt piękne, aby marnować je na głupoty. Poza tym nie chcę grać w tym głupawym przedstawieniu, w którym aktorami w realu jest kilka osób i to w jakiś sposób skoligaconych ze sobą, natomiast wirtualnie doznały niesamowitego namnożenia.Kreują sie na postaci dobroduszne i takie, które wreszcie mogą wyrazić swoje prawdziwe "ja". Więc Ścigaczu pomysl sam, czy mogłabym przyłaczyć się do takich dwulicowych aktorów?
Miłej zabawy (oczywiście słownej) póki jeszcze karnawał trwa
A ja juz sie z Wami żegnam, do zobaczenia pa, pa ... ;-)

Tomekk
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-11, 16:58
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Tomekk » 2011-02-01, 14:01

Prześledziłem Twoje wypowiedzi "abcd" od poczatku tego watku.

Nie niosa żadnych konkretów ani faktów do żadnej ze spraw,sa jedynie krytyką otwartą lub ukrytą p.Małgorzaty K..i odsuwaja na bok wszelkie tematy dot.osoby radnego,
z nas robia "dwulicowych aktorów psycholi" i zgodnie z tym co piszesz wszyscy jestesmy Panią Małgorzatą K.-udaj się do jakiegoś kurortu SPA,odpocznij,zrelaksuj jak nas już pożegnasz i nie bierz głosu w dyskusji jeśli tylko taką jej metodę preferujesz.

Nam zależy na rzetelnym wyjasnieniu spraw tu poruszanych-ze świetlicą się udało i mam nadzieję,że z drogą i lampą też się uda -te dyskusje naprawdę mają sens i wiele nas uczą.szkoda,że masz inne zdanie.

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-02-01, 14:26

Tomekk pisze:wiele nas uczą
W sumie człowiek uczy sie przez całe zycie, szkoda tylko, że zmarnowaliscie czas spedzony w szkole.
andrzej1963

Tomekk
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-11, 16:58
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Tomekk » 2011-02-03, 17:23

To tylko Twoja opinia.

Faryzeusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-01-05, 11:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Faryzeusz » 2011-03-02, 12:54

Biblioteka w Kołbaskowie - podobno sprawdzana przez Komisję Rewizyjną .Są jakieś wieści z terenu?
fair

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-03-02, 16:12

Jak podają źródła zbliżóne do Rady Gminy Pani Czubak Dyrektor Biblioteki została odwołana z tej funkcji na wniosek radnej Iwony Wierzbickej. Za głosowali oczywiście radni KPGK.
Powód -brak kreatywności i zastrzeżenia do sprawozdania. Głównie co do rozmiaru czcionki.
Niemałe zdziwienie budzi fakt,że Pani radna Wierzbicka piastuje funkcje radnej od bodjaże od 3 kadnecji. Do tej pory Pani Wierzbicka nie zgłaszała zastrzeżeń co do formy działania Biblioteki. Moze była tak zajeta dmuchaniem w fujarki,ze nie zuaważyła ,ze taka istnieje. Nagle Radni z Panią Wierzbicka uznali,ze największą potrzebą Gminy Kołbaskowo jest jej rozwój kulturalny zwłaszcza w okolicach Biblioteki.
Skoro Radni uznali,ze trzeba zmienić formułe funkcjonowania Biblioteki to moze najpierw dano by szanse dotychczasowej Pani Dyrektor na wdrożenie wizji radnych.Moze by tak przedstawili ową wizję. Wznaczyli termin w którym Pani czubak złoży propozycjęna poszerzenie ofert Biblioteki-oczywiście w oparciu o budżet którym dysponuje.Moze by tak wskazali skąd Pani Dyrektor ma czerpac srodki na rozwój kulturalny? Nie wątpię, że np. kwestią pozyskania srodków na rozwój czytelnictwa zajmie się nowy spevjalista od funduszu unijnych, na który został ogłoszony konkurs. I jak jesteśmy w wątku "po znajomości" to tajemnicą poliszynela jest,że ową funkcje z dużym prawdopodobieństwem obejmie ekonomistka po studiach Pani Anna W. Jeżeli bedzie inaczej to publicznie odszczekam co tu napisałam.
Szkoda,ze konkurs został zawężony do osób po studiach ekonomicznych zamiast promowac osoby z wykształceniem kierunkowym w zdobywaniu funduszu i z doswiadczeniem w pozyskiwaniu funduszy większym niż 6 miesięcy stażu.
No i zupełnym przypadkiem jest fakt,że Pani Czubak to prywatnie mama Pani Izy Wesołowskiej-Kośmider, kontrkandydatki w wyborach na Wójta.
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

kalafior
Posty: 5
Rejestracja: 2011-01-20, 20:03
Lokalizacja: wies

Post autor: kalafior » 2011-03-02, 16:24

i dobrze,won układom rodzinnym w Gminie a szanse dajmy innym.Dobrze ze w koncu sie wzieli za te calymi tabunami pracujace w urzendzie i przy nim rodzinki.U nas na wsi tez niektorxzy prace mieli cale lata a inni wcale ,pogonic towarzystwo-bravo wojtowa!

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-03-02, 16:29

Wójtowa? tweirdzisz,ze radna Wierzbicka to marionteka w rękach Wójktowej. Biblioteka to Urząd???? Od kiedy?????
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

kalafior
Posty: 5
Rejestracja: 2011-01-20, 20:03
Lokalizacja: wies

Post autor: kalafior » 2011-03-02, 16:36

te shadow ja problemy z pisaniem to moze mam,ale kurna niech ci okulary zmienia bo czytasz zupelnie nie to co piszom,puknij sie w czolo,uraz masz czy co?

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-03-02, 16:40

kalafior pisze:i.Dobrze ze w koncu sie wzieli za te calymi tabunami pracujace w urzendzie i przy nim rodzinki.U nas na wsi tez niektorxzy prace mieli cale lata a inni wcale ,pogonic towarzystwo-bravo wojtowa!
Nie mam problemów z czytaniem, za to Ty z rozumieniem na pewno.
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

kalafior
Posty: 5
Rejestracja: 2011-01-20, 20:03
Lokalizacja: wies

Post autor: kalafior » 2011-03-02, 16:49

wg dobrze dziala wojt i tyle,rozwalic stare ukladziki niepotrzebne som.w Barnislawiu teraz na swietlicy tez fajnie jest ,po nowemu i co sie tak wszyscy sadzili za paniom.C teraz lepiej sami widzom i glowy spuszczaja bo racji nie bylo o! a dzieciaki to i lekcje maja przypilnowane i zadowolone som,a nie tylko karty i slonecznik co skubaly cale dnie.i to p.wojtowej zasluga byla bo sie sluchala ino swoje zrobila i dobrze i niech tak robi dalej-jom popieram.

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-03-02, 16:51

szanuje kalafirku twoje zdanie ,za jakiś czas poprosze cię o opinię w pewnej sprawie.
Stanisław Dziwisz
" Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać rzeczy, które są w świetle."

ODPOWIEDZ