wszystko po znajomości

Sprawy ważne i całkiem błahe.
andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-01-04, 18:51

aga pisze:a przepraszam jeszcze jedno p.gosia nigdy dzieci nie wysyłała po zadne podpisy takie rzeczy to niestety inni tu wyczynaja na tej wsi ostatnio zbierali podpisy i cóz jak pani nr"y" jednak nie chce sie juz pracowac
proszę przeczytać sobie wypowiedz córki pani Małgorzaty z 2 str.tego forum, uzytkownik kkarolciakk
andrzej1963

Kajetan
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-17, 19:10
Lokalizacja: Police

Post autor: Kajetan » 2011-01-04, 18:54

andrzej1963 pisze:Niesmaczne, droga Pani Agnieszko/Agato jest wydatkowanie społecznych pieniędzy w niejasny sposób, nawet gdyby cel był jak najbardziej pozyteczny. Niesmaczne jest kreowanie siebie na wielkiego społecznika podczas kiedy w tle są pieniądze.Smaczniejsze byłby, gdyby powiedziano "tak, zrobiłam sporo za darmo, ale teraz pojawiła się możliwość, więc będę dostawała za to pieniadze". Niesmaczne wreszcie jest skłocanie wsi i posługiwanie się dziećmi i młodzieżą, wysyłanie dzieci i młodzieży do zbierania podpisów w celu załatwienia sobie wygodnego stanowiska.
no wcale żadna tam obraza takie sobie pisanie....
Kaj

Kajetan
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-17, 19:10
Lokalizacja: Police

Post autor: Kajetan » 2011-01-04, 18:57

andrzej1963 pisze:
aga pisze:a przepraszam jeszcze jedno p.gosia nigdy dzieci nie wysyłała po zadne podpisy takie rzeczy to niestety inni tu wyczynaja na tej wsi ostatnio zbierali podpisy i cóz jak pani nr"y" jednak nie chce sie juz pracowac
proszę przeczytać sobie wypowiedz córki pani Małgorzaty z 2 str.tego forum, uzytkownik kkarolciakk
Mylisz Gośki.
Kaj

andrzej1963
Posty: 161
Rejestracja: 2010-11-17, 08:23
Lokalizacja: Przecław

Post autor: andrzej1963 » 2011-01-04, 19:01

Wysłany: 2011-01-02, 22:37


--------------------------------------------------------------------------------

Pani Gosiu i sama sobie Pani odpowiedziała. Skoro nie ma żadnej grasującej szajki, to po co mamy zatrudniać 3 ochroniarzy?


Użytkowniku "zniesmaczony", a kto normalny wysyła dzieci, żeby chodziły z petycjami po nocach??

Podpisów na Panią Małgorzatę C. było około 140, a nie 200- mała pomyłeczka.

Podpisów na Panią Jolantę Ż. było ponad 150 - głównie z Barnisławia i nie było żadnych skarg przez 4 lata Jej pracy, bo widocznie wtedy nie wchodziła w drogę Panu Radnemu...

Jezeli Pan/i piszę o mojej mamie, to niech będzie to mama, a nie matka.

PS: Grunt, że Pan/i jest święty.


Karolina Klebańska


czy na pewno?
andrzej1963

Kajetan
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-17, 19:10
Lokalizacja: Police

Post autor: Kajetan » 2011-01-04, 19:05

tak-na pewno.Posta zacytowanego pisala ggosia i do niej byla odpowiedz,podpisy zbieraly dzieci na byla swietlicowa p.Gosie C.,"kierownik-sptrzatacz-porzadkowy" t Małgosia K (mama Karolcikk) a wojt to malgorzata S.Takze podpisy zbieraly dzieci na Gosie C.
Uff ale faktycznie mozna sie pogubic w tych Gośkach.
Kaj

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2011-01-04, 19:08

Ja również nie ujawniłbym umowy bo tego się nie robi i to jeszcze na forum. Absolutnie!
Jak ktoś chce niech jedzie do UG i nam opisze jak ma w tym satysfakcję.
Ludzie robicie nagonkę na Panią Klebańską nie podpisując się /imieniem i nazwiskiem/ pod swoimi postami.

andrzej1963, In shadow i … wzywacie Panią Klebańską do ujawnienia umowy a ja wzywam was do podpisania się /imieniem i nazwiskiem/ pod waszymi postami.
Myślę, że tego nie zrobicie bo anonimowo można atakować każdego i pisać wszystko co się chce a pod własnym nazwiskiem nie bardzo. I chociażby z tego właśnie powodu, wierzę, że Pani Klebańska podpisując się pod swoimi postami jest bardziej wiarygodna od was.

Dyskusja OK ale ciągły atak i wylewanie szamba komuś na głowę bez podpisania się O NIE tak nie wolno.
Tak po prostu po ludzku nie wypada.
Tomek

ZnIeSmAcZoNyyy

Post autor: ZnIeSmAcZoNyyy » 2011-01-04, 19:10

Pani Ago a raczej Agnieszko G. razem z pania klebanska mieszkaja panie od kilku zaledwie lat w tej miejscowosci jest pani kolezanka pani klebanskiej ani pani corka jak i pani klebanskiej nie pokazuja sie na wiosce??czemu????a co do pani gosi Cieslik tej pani y o ktorej pani mowi nigdy dzieci nigdzie nie wysylala same poszly protestowac przeciwko pani joli....a po 2 pani szwarc podarla i wyrzucila do kosza podanie i zaproszenie na zebranie to swiadczy tylko o tych znajomosciach w gminie nic wiecej

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2011-01-04, 19:16

Znalazła się chetna Pani z Warnika-to miło od jutra podejmuje pracę,może teraz dzieci z Warnika beda u nas częstszymi gośćmi :)

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2011-01-04, 19:18

Pani Małgosiu gratuluję. Widzę, że działa Pani błyskawicznie. Popieram.
Tomek

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2011-01-04, 19:26

:lol: Ooo poprosiłem o podpisy a tu nic. Wszyscy uciekli z forum a było tak tłoczno :mrgreen:
O czymś to swiadczy? ;-)
Tomek

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-01-04, 19:32

Małgorzata Klebańska pisze:Znalazła się chetna Pani z Warnika-to miło od jutra podejmuje pracę,może teraz dzieci z Warnika beda u nas częstszymi gośćmi :)
Znalazła się- to ciekawy sposób przeprowadzenia naboru. czyli post sie zgadza z nowymi praktykami-po znajomości znalazła się. Nie mam więcej pytań.

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2011-01-04, 19:34

Tomek pisze::lol: Ooo poprosiłem o podpisy a tu nic. Wszyscy uciekli z forum a było tak tłoczno :mrgreen:
O czymś to swiadczy? ;-)
Tomcio- a ty sie podpiszesz imieniem i nazwiskiem?
I dodam,ze podpisywanie się przez panią Klebańską imieniem i nazwiskiem to jej wybór. Umowa jest jawna a moje prawo forumowe takie,ze mogę występowac pod nickiem

Tomek
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-18, 21:44
Lokalizacja: przecław

Post autor: Tomek » 2011-01-04, 20:21

In shadow, Lipka,
Przeczytajcie moje wpisy jeszcze raz tylko dokładniej.
Ale wyjaśnię.
Wzywam was wszystkich do podpisania się pod swoim postem jeżeli atakujecie w nim kogoś i podajecie jego nazwisko.

In shadow ,, Umowa jest jawna a moje prawo forumowe takie,ze mogę występowac pod nickiem”
Jeśli jawna jedź do UG i czytaj.
Twoje i wszystkich ,,prawo formowe” OK /ja też z niego korzystam/ ale jeśli ktoś wylewa komuś fekalia na głowę i oskarża o dziwne rzeczy a do tego podaje jego nazwisko to niech się nie wstydzi i poda również swoje.

Lipka ,, To może Ty Tomku przyjacielu Pani Schwarz zaczniesz od siebie i podpiszesz swoje posty prawdziwym nazwiskiem i imieniem !!!”

Przyjacielem Pani Schwarz nie jestem –stety albo niestety tego nie wiem bo jej nie znam. Ale przyjaciół nigdy za wiele.
Co do podpisu to już chyba wyjaśniłem.
Tomek

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2011-01-04, 20:22

andrzej 1963 -Nie plotki i nie znam faktów, ale polecam: http://www.szczecin.rio.bip.net.pl/?p=d ... bar_id=491
szczególnie pkt:10, 11, 13 oraz 12- w raporcie nie umieszczono zapisu o nie ogłoszeniu tych przetargów, ponieważ kwoty nie przekraczały kwoty bazowej publikowanej przez min finansów.

A jednak zabytkowy pałacyk..

Błyskotliwość zniesmaczonego jest porażająca- bo zawodówka to owszem szkoła, ale raczej marna po niej przyszłość i tak należałoby interpretować wypowiedź odnośnie takiego wykształcenia. Jeżeli swoim dzieciom wmawiasz że do pełni szczęścia im to wystarczy, to może nie puszczaj ich na świetlicę, bo Ci się zdeprawują i zawodówka nie wystarczy, studiować będą chciały i mieć inne życie niż Rodzic

Odnośnie umów. Nie może być jakoś tam i się znalazła- w zależności od tego czy jest to świetlica środowiskowa, czy wiejska panie powinny mieć odpowiednie kwalifikacje. Nabór również zostaje przeprowadzony w zależności od pełnionej funkcji. Gdyby p. Jola była zwykłą świetlicową- taką co tylko sprząta, to nikt by o to nie zapytał.. a że coś jej się chciało robić, to ma za swoje..
Z tego co wiem umowy o pracę nie są umowami jawnymi zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Kwoty przeznaczone na wynagrodzenia również - ale.. finanse gminy są jawne i pytania należy kierować do wójta, który sprawuje zarząd, lub wzorem p. kajetana w budżecie.

In shadow, a ile ty zarabiasz i na jakiej podstawie jesteś zatrudniona? Czy masz odpowiednie kwalifikacje do pełnionej funkcji..?

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2011-01-04, 20:26

Proponuję temat, jak rozwinąć działalność kulturalno-oświatową, oraz integracyjną tego obiektu, tak by stał się , czy też pozostał, miejscem przyjaznym i chętnie odwiedzanym przez mieszkańców- nie tylko Barnisławia.
Jeżeli p. Małgorzata K. ma pomysły i chce je realizować, ma z kim, potrafi zdobyć dotacje, to tylko pogratulować takiej osoby we wsi.

ODPOWIEDZ