Bus 83

Sprawy ważne i całkiem błahe.
Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Bus 83

Post autor: scashone » 2009-10-01, 15:31

Dzis jechalem z miasta nowym gminnym nabytkiem :)
Mniej wiecej na przystanku kolo cukrowni kierowca wstaje i rzuca glosno. ``Czy ktos z panstwa jechal juz ta linia bo nie wiem jak jechac ` :) ahaha :) usmialem sie ze hej :) Oczywiscie wiem jak mial jechac i niezwlocznie zostal poinformowany o tym w ktora strone itp :) Na koncowym w Bedargowie pogadalem troche z owym nieszczesnym kierowca :) Pokazal ladna i zgrabna mapke jak ma jechac :) hehehe :) Hmm.. kierowca z konca miasta, ktory nigdy nie bywal w `naszych` okolicach ,a tu cymbaly z ZDITM jedynie co mu dali to mapke niejasnej tresci :) Czy nie prosciej bylo wziac przez ZDITM busa, wsadzic do niego kilku kierowcow i pokazac trase przejazdu ?:) Smiech na sali :)..
A wracajac do dalszych `porad` autobusowych. Na owej mapce kierowca mial rozrysowane jak pojechac z Bedargowa przez koncowy w Przecalwiu i stamtad do Szczecina. Niby proste a jednak...Jak mial zajechac na zatoczke na koncowym w Przeclawiu ?:) Zrobic runde wokol sklepu i wjechac tak jak wjezdzaja autobusy ? :) O nie nie nie :) Dostal instrukcje ,ze jadac z Warzymicy ma skrecic przed kosciolem aby ladnie i zgrabnie dojechac do zatoczki a nie krecic milion kolek po drodze :) Spisal sie swietnie :)
Pozdrawiam podroznych :)

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2009-10-01, 19:49

ja też miałem okazję skorzystać z 83 . Kanary trzepią równo, na trasie od pl. Kościuszki do Będagrowa - 3 razy sprawdzali bilety - skasowali 5 osób . Podobno dziś od rana kasują.
Co do podróźnych sporo więc linia ma szansę się utrzymać . I co ważne - kursy nie powtarzają sie ż 81.
Pozdrawiam

pt47-106
Posty: 35
Rejestracja: 2008-05-11, 14:07
Lokalizacja: MD Przeclaw/Gryfino

Post autor: pt47-106 » 2009-10-28, 12:32

linia jest super szkoda ze 83 nie zatrzmoje sie za przejazdem w przeclawiu na przystanku

ODPOWIEDZ