Przedwyborcza kiełbasa ;)

Sprawy ważne i całkiem błahe.
przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2010-03-17, 18:53

masz tu odpowiedz
Wyborcza gra? Fenix bez środków.

Z przykrością informujemy, że w tym roku Urząd Gminy nie przyzna naszemu stowarzyszeniu, jakichkolwiek środków finansowych.

Z ogłoszonego konkursu w grudniu 2009 na zadania w roku 2010 „zniknęły” zadania (po 2 tygodniach od ogłoszenia !!!), którymi zajmowało się nasze stowarzyszenie.

W związku z powyższym, stowarzyszenie nie mogło złożyć oferty na rok 2010.

Dotacje w tym roku (i pewnie kolejnych latach) zapewnie otrzymają LZS (z W.Misiakiem na czele oraz KS Victoria (kierowany przez Z.Dojlido)

Szczególnie przykry jest dla nas fakt, że mimo 7 lat działalności na terenie gminy Kołbaskowo, zorganizowania kilkudziesięciu imprez sportowo-rekreacyjnych, prowadzenia wielu sekcji sportowych, promowania gminy np. w rozgrywkach ligowych (sekcje brydżowe, sekcja koszykówki, szachy), posiadania ponad 100 czynnych członków, nikt z Urzędu Gminy ani Radnych nie wykazał dobrej woli aby nas poinformować o planowanych działaniach.

W tym roku zatem (zgodnie z wolą Wójta Gminy i Radnych Gminy Kołbaskowo) nie odbędą się następujące działania organizowane przez Stowarzyszenie FENIX (z powodu braku środków).

- Sekcja Piłki Nożnej Moczyły
- Sportowa Sekcja Taneczna Barnidance
- Sekcja Piłki Siatkowej w Barnisławiu
- Sekcja koszykówki
- Turniej koszykówki STREETBALL w Przecławiu
- Turniej Piłki Siatkowej Moczyły
- Sekcja Piłki Siatkowej Moczyły
- Festyn Rodzinny Będargowo
- Sekcja Piłki Siatkowej Kamieniec
- Sekcja tenisa stołowego Moczyły
- Festyn Rodzinny Moczyły
- Turniej Piłki Siatkowej Moczyły
- Organizacja turnieju Kołbaskowo Street Ball
- Turniej Street Ball Przecław
- Turniej Piłki Nożnej Moczyły
- Organizacja turnieju Mikołajkowego o puchar Wójta Gminy Kołbaskowo w koszykówce

- Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo, (Maraton Logiczny w Barnisławiu)
-- Turniej MAX KOSZ w Przecławiu

Sekcje sportowe (koszykówka, siatkówka, BARNI-DANCE) działające pod szyldem FENIX Kołbaskowo nie otrzymają jakichkolwiek środków z U.G. Kołbaskowo.

Udział w rozgrywkach ligowych (koszykówka) stoi pod znakiem zapytania.

Gry logiczne oraz turnieje z nimi związane również zostają odwołane w tym roku.

Członkowie i sympatycy stowarzyszenia FENIX, którzy chcą podpytać o celowość działań Gminy proszeni są o kontakt z radnymi ze swoich okręgów oraz Urzędem Gminy (np. J. Żukowski, M.Schwarz czy koordynator d.s. sportu W.Misiak).

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2010-03-17, 22:06

Sytuacje fenixa poznalem przypadkiem, i wiem dlaczego taka sytuacja ma miejsce, ale o to faktycznie, zadzwoncie sobie do tych co zdecydowali ze jest tak a nie inaczej :)
PS. Jestem czlonkiem LZS-u ..( tu mozecie wieszac psy )
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-05-14, 09:52

Skoro wiesz, to powiedz bo, pewnie Pan Misiak ma swoją wersję wydarzeń. Żeby wyciągać wnioski trzeba poznać wszystkie argumenty stron, Dotyczy to również mnie oczywiście. A bycie członkiem LZS- to żaden wstyd. Ale wykorzystywanie funkcji dla własnych, prywatnych korzyści to już nie wstyd ale co najmniej wykroczenie, które powinno zostać odpowiednio rozliczone.

gosc
Posty: 13
Rejestracja: 2010-05-12, 17:12
Lokalizacja: sworne gacie

Post autor: gosc » 2010-05-14, 19:48

scashone przecież to rodzina z panem wiktorem to co on ma pisać

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2010-05-14, 20:55

Pan Wiktor to akurat nie moja rodzina .. ( ignore opcjone )
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2010-05-14, 21:27

scashone pisze:Pan Wiktor to akurat nie moja rodzina .. ( ignore opcjone )
Ale Pan Józek Tak a to samo

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2010-05-14, 21:35

Przemek. Jozek to moj wujek, faktycznie, ale Pan Wiktor to obca mi osoba..
Skoro nie wiecie jak wyglada moja rodzina, to prosze o nie przekrecanie faktow :)
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2010-05-14, 21:45

Ja mam dużą rodzine w Przecławiu i pan Józek a pan Wiktor to jedna rodzina to proszę cię nie zamydlaj .

Awatar użytkownika
scashone
Posty: 196
Rejestracja: 2007-09-01, 16:56
Lokalizacja: Przeclaw

Post autor: scashone » 2010-05-14, 22:03

Przemek, zrozum, Ze Wiktor to nie moja rodzina !, do k.. nedzy, nie wiesz, to na jaka cholere usilujesz mnie przekonac ? Dobra, koniec spuszczania, bo wlasnie dowiedzialem sie ze mam nowego wujka ..;]
Fotografia sportowa i inna --> http://scashone.blok.pl

przemek
Posty: 38
Rejestracja: 2008-11-10, 13:53
Lokalizacja: kołbaskowo
Kontakt:

Post autor: przemek » 2010-05-14, 22:05

hehe dobra masz juz koniec ale pan Józek i Wiktor to bracia

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-05-15, 18:54

Ale się zawzięliście. Tak sobie myślę, że nie ma co się rozwodzić nad tematem bo rodziny się nie wybiera, z wyjątkiem żony oczywiście :mrgreen:

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-05-28, 09:38

a może wrócimy do tematu kandydatów na radnych ....
zobaczcie jak się wszystko wokół zmienia,jak nie robiący nic przez całą kadencję samorządowcy w obawie przed "utratą koryta" się uaktywniają przed kolejnymi wyborami,czy w Waszych miejscowościach wyborcy też są tak zaślepieni,że można ich "kupić" jedną imprezą na koniec 4 letniego leserstwa?
Myślę,że pora rozpocząć dyskusję nad kandydaturami na radnych na następną kadencję-macie jakieś propozycje,pomysły,sugestie i nie boicie się ich zaprezentować to tu jest na to miejsce-zapraszam do dyskusji :)

Aussie
Posty: 2
Rejestracja: 2010-05-31, 22:08
Lokalizacja: gm. kołbaskowo

Post autor: Aussie » 2010-05-31, 23:19

"Ta gazetka to projekt Pani Doroty ktora od jakiegos czasu chciala cos takiego wydawac zeby polaczyc ludzi z Warzymic, nowego Przecławia i starego, bo jak sam wiesz, stary Przecław i nowy to wiadomo....- tam mieszka panstwo z miasta, a tam buraki z PGR-u. "

Jak widać niektórzy wiedzą lepiej ;-)
Tak to już niestety bywa- nie wie, a gada....
życie :roll:


"niektórzy zaczęli przedwyborczą kampanię w postaci wydania gazetki "Puls Przecławia" "

A kto dokładniej tak się w niej reklamuje? Bo jakimś dziwnym trafem ja na nic co mogłoby być "kiełbasą" nie natrafiłam...
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-06-01, 20:56

Oj, to chyba jakies niedopatrzenie się stało i masz wadliwy num,er.

ODPOWIEDZ