Kogo lubimy w U.G. Kołbaskwo

Sprawy ważne i całkiem błahe.
Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Kogo lubimy w U.G. Kołbaskwo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-06-05, 23:41

Ja osobiście szczególnie szanuję p. Ostrowską, p. W. Łaszcza, A. Żulpo (Szerszeń), p. kasjerkę i panie z księgowości.

Pozdr.

zb.

Awatar użytkownika
Wujek Samo Zło
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-28, 04:20
Lokalizacja: z okolicy

Post autor: Wujek Samo Zło » 2010-09-16, 01:26

Zbyszko możesz sobie lubić każdego, ale biorąc pod uwagę całokształt, to ja jednak wolę w ościennych gminach załatwiać sprawy. Polecam UG w Dobrej Szcz. lub w Goleniowie. Zobaczysz co to znaczy być dobrze i miło obsłużonym.Tam urzędnik jest dla interesanta, pomoże i wytłumaczy jak i co zrobić.I to tak aby sprawa była pozytywnie załatwiona i to zgodnie z literą prawa...
"Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S. Lem

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-09-16, 07:31

2 dni temu byłem w Urzędzie w Locknitz, po ang. nikt nie rozmawia.
Dobrej woli żadnej.
Dostałem formularze i pani wyprosiła mnie z pokoju jak poprosiłem o pomoc.
Porażka, w Niemczech jak widać jest podobnie...

zb.

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-09-16, 09:50

sympatycznych osób jest wiele,zupełnie inną sprawą jest wyczuwalny strach przed jakąkolwiek inicjatywą czy wręcz przyjazną postawą do petenta-wszak nigdy nie wiadomo czy ten petent jest z grupy przyjaznej Wójtowi czy opozycja-i moim zdaniem stąd wynika podejście z olbrzymią rezerwą ,brak podsuwania alternatywnych rozwiązań w sprawach czy wręcz kolosalny dystans "biurkowy"-niespotykany w Gminie Dobra ,czy np.Goleniów ,Świnoujście itp.
Urzednicy boją się o pracę i trudno im się dziwić-bezrobocie w tej chwili jest wysokie,a w tym Urzędzie wiadomo to karty rozdaje póki co...

antoś
Posty: 20
Rejestracja: 2010-06-07, 13:21
Lokalizacja: zewsząd

Post autor: antoś » 2010-09-16, 12:14

Tak szczególnie tą niechęć do petenta widać w gops-ie a najbardziej w tej chwili kiedy duża część mam sklada wnioski o rodzinne, pani S. od tychże wnioskow zawsze z kwaśną miną,żadnego uśmiechu aż strach tam iść.Ale od pani Danusi Jeznach zawsze można usłyszeć dobre słowo,miła, zna się na swojej pracy.Podobnie panie nazywam to oświata zawsze mile i pomocne tylko szkoda ,że już p.Izy nie ma. :-(

Awatar użytkownika
Wujek Samo Zło
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-28, 04:20
Lokalizacja: z okolicy

Post autor: Wujek Samo Zło » 2010-09-27, 19:12

Właśnie zorientowałem kogo najbardziej nie lubię w UG (może to nawet jest nienawiść?).Tą osobą jest administrator strony lub osoba odpowiedzialna za jakość techniczną "wpuszczanych " dokumentów.Po pierwsze to są jakieś "kobyły",po drugie pliki (te najważniejsze) są uszkodzone.Ta strona działa tak jakby wszyscy którzy mają dostęp do internetu mieli mega łącza bez żadnych ograniczeń.Porażka i żenada,większe i bardziej skomplikowane strony internetowe "chodzą" lepiej niż prosta strona Urzędu Gminy (BIP).
"Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S. Lem

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-09-28, 08:53

popieram wypowiedź powyższą,te najciekawsze są spakowane docx czy jakoś tak-i nie otwierają się w większości kompów :),a już absolutnym hitem sa protokoły z ostatnich sesji w formie ...nagrań MP3 ,a szkoda bo protokół pisany można było wpiąć i na spokojnie zanalizować a tak wracamy do stenopisów -co reszta forumowiczów o tym novum sądzi ?

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2010-09-28, 09:20

Sposób zamieszczania informacji na stronie U.G to totalna kompromitacja! Zamieszczanie informacji polega w większości wypadków na umieszczeniu linku do pliku typu doc, pdf etc . Do upadłego będę wskazywał jako przykład stronę U.G Dobra http://www.dobraszczecinska.pl/index.php

Pytanie, kto jest odpowiedzialny za to ? Administrator strony -czyli firma która wygrała przetarg na obsługę inf. urzędu, jeżeli się mylę proszę mnie poprawić ? Czy władze U.G ?

robert
Posty: 8
Rejestracja: 2010-09-15, 20:05
Lokalizacja: przecław

Post autor: robert » 2010-10-13, 21:35

Witam co prawda nie znamy się ale jeśli mogę prosić was i waszych znajomych o głos w listopadowych wyborach samorządowych (wybór Wójta Gminy Kołbaskowo) na kandydatkę na Wójta "Annę Rybakiewicz" . Napiszę w skrócie: w/w kandydatka jest za ogólnym rozwojem Gminy w budownictwo jednorodzinne, w przeciwieństwie do obecnej władzy, która utrudnia właścicielom gruntów budowę siedlisk rodzinnych. POMÓŻCIE
Robert
robert

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-10-13, 22:11

Chyba to nie jest wątek o kandydacie na Wójta. A Pani Anna Rybakiewicz jest kandydatem z PO, czyli Partii, w której szeregach jest ogólna demolka. Natomiast ta Pani tak jak inna kandydatka na Wójta Izabela Wesołowska jest obecną radną w powiecie a Pani Iza nawet wice Starostą i jej również zależy na rozwoju naszej gminy , zastanawiam się czy jest kandydat , któremu nie zależy na rozwoju naszej gminy? Ale to już w innym wątku.

Fuj.T
Posty: 2
Rejestracja: 2010-10-14, 12:47
Lokalizacja: stąd

Post autor: Fuj.T » 2010-10-14, 12:52

A ja to najbardziej w użędzie lubiem pana Wójta,bo jest miły,bardzo oczytany i zawsze dostępny dla ludzi.Szkoda że jego miejsce zajmie jakas baba, bo co męszczyzna to męszczyzna.
Niech Fuj.T bendzie s Tobom!

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-10-14, 16:56

taaaa tylko ,gdzie te chłopy????????????????????

Fuj.T
Posty: 2
Rejestracja: 2010-10-14, 12:47
Lokalizacja: stąd

Post autor: Fuj.T » 2010-10-14, 17:26

Nie żebym przeciw babom coś miał, ja tam stary jestem, ale baby to majom ładnie wyglondać dziećmi sie zajmować i gospodarkom, anie za rzondzenie się brać. Była taka blondynka co ładna była w urzendzie,ale coś tam nie podpasowała wójtowi. Ale takie jego menskie prawo żeby babe pognać jak niezdatna do roboty.Może i lepiej bo chyba dzieci uczyła to i w szkole bardziej jej miejsce. Ale żeby nie było że ja coś do kobiet mam,. To tak to nie, i na ten przykład te panie co pracujom w urzendzie to som w porzondku-swoje robiom, w oczy sie nie rzucajom a i schludne som i do rzondów sie nie biorom. Robotne.
A prawdziwych chłopów to teraz mało. Jak ja stary patrze na te ***** na wsi to aż mnie cholera po chałupie ciska. I w urzendzie to tez chłopoów mało, a wszytkie mizrene i tylko ten Wójt jeszcze jakoś sie prezentuje, chociaż na wzroście marny, ale tyle roków se dawał rade to i szkoda chłopa.
Niech Fuj.T bendzie s Tobom!

waga
Posty: 12
Rejestracja: 2010-10-21, 19:08
Lokalizacja: kołbaskowo

TRUSEWICZ

Post autor: waga » 2010-10-29, 17:53

Naj mniej kompetentnymi osobami są Trusewicz, Żukowski i cała rada która gra pod dyktando Wójta i za to ich ............

ODPOWIEDZ