Narzekalnia

Sprawy ważne i całkiem błahe.
prawdziwy kret
Posty: 11
Rejestracja: 2010-09-24, 09:00
Lokalizacja: Przecław

Narzekalnia

Post autor: prawdziwy kret » 2010-10-15, 14:30

Jako administrator widzi pan IP forumowicza, nie pomyślał pan że różne niki i to samo IP nie musi pochodzić od tych samych użytkowników. Komputery mogą być np. w tej samej sieci bezprzewodowej. Ale mniejsza z tym wg. pana toku myślenia, Mania, Zbigniew Komisarczyk, In shadow, Przemysław Pawelczuk to ta sama osoba, bo to między tymi osobami toczył się spór. Forumowicze nie mają okazji widzieć tego co administrator, więc może pan powie nam pod jakimi nikami pan tutaj jeszcze sie wypowiada. Czytając forum zauważyłem, że informacje dostępne administratorowi ujawniała MRS POIROT, to pan się kryje pod tym nikiem?
Pisze pan o milionach wyrzuconych w błoto. To pan poparł w drugiej turze wyborów Żukowskiego, więc i pan jest odpowiedzialny za obecny stan rzeczy. A tak nawiasem co pana skłania do ciągłego zajmowania się sprawami Gminy Kołbaskowo, z tego co wiem nie mieszka pan na terenie gminy, interesy prowadzi pan w Szczecinie, więc o co chodzi, sentyment? No bo altruistą to pan na pewno nie jest.
Ostatnio zmieniony 2010-10-15, 21:07 przez prawdziwy kret, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Narzekalnia

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-10-15, 20:59

Z uwagi na to, że idą Wybory, ciśnienie się podnosi i coraz więcej osób czuje wewnętrzną potrzebę ponarzekać na admina utworzyłem specjalny temat, aby nie zaśmiecać innych.

Zatem zapraszam do pisania jaki to niedobry ten Zbigniew Komisarczyk.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-10-15, 21:31

prawdziwy kret pisze: Czytając forum zauważyłem, że informacje dostępne administratorowi ujawniała MRS POIROT, to pan się kryje pod tym nikiem?
Boże widzisz i nie grzmisz...
prawdziwy kret pisze:To pan poparł w drugiej turze wyborów Żukowskiego, więc i pan jest odpowiedzialny za obecny stan rzeczy
Jakbym dalej miał wybierać między tymi dwoma osobami, zrobiłbym tak samo. Mało tego widząc co zrobiła Pani Małgorzata po wyborach (przyjmując stanowisko w U.G. ) więcej osób by przejrzało na oczy....
prawdziwy kret pisze:A tak nawiasem co pana skłania do ciągłego zajmowania się sprawami Gminy Kołbaskowo, z tego co wiem nie mieszka pan na terenie gminy, interesy prowadzi pan w Szczecinie, więc o co chodzi, sentyment? No bo altruistą to pan na pewno nie jest.
Widzisz, Ty pewnie krecie tego nie zrozumiesz. Ale są ludzie, którzy cenią sobie bardziej słowo od pieniędzy, potrafią pracować od podstaw, nie kombinują, nie kradną, a mało tego mają satysfakcję z tego że pomagają innym. Być może są nie z tej bajki.

Pytasz jaki mam interes.
- Może gdybyś pojeździł do szkoły do Szczecina, autobusami przez 7-8 lat (średnia i studia), gdy autobus jeżdził przez Bobolin, gdzie wracało się o 18.10 autobusem przez Kurów.
- Gdybyś wracał po ciemku do domu w wodzie (brak chodników i lamp).
- Gdybyś nie miał gdzie grać w piłkę (bo boisko sprzedał U.G. przy CPN), a nowa budowa boiska okazała się śmietniskiem.
- Gdybyś zauważył, że wielu radnych ma "gdzieś" interes gminy i nie ma pojęcia o tym co jest w dokumentach i zależy im tylko na dietach
- Gdybyś miał wiedzę, co można zrobić mając taki potencjał jak Gmina (poczytaj strategię, będziesz wiedział o czym mówię)

To MOŻE WTEDY WIEDZIAŁBYŚ JAKI MAM INTERES. Popytaj osoby, które mnie znają dowiesz się szczegółów.

Poza tym SZLAG MNIE JASNY TRAFIA, że ludzie idą (lub nie idą na wybory) i głosują na stary porządek, bo boją się, że np. nie dostaną tego lub tamtego.

Zauważ nawet Ty krecie nie masz odwagi podać swojego nazwiska, bo jak wygra inny kandydat niż Twój to będziesz trząsł się jak trusia.

Ja się nie boję.


Pytasz o moje sprawy zawodowe. Nie mam tajemnic. Jak tak bardzo Cię interesuję prowadzę działalność handlową (1 działalność gosp. 1 sp. z o.o., 1 gmbh w Niemczech) mamy klientów z Polski, Niemiec, Austrii czy Danii. Zatrudniamy ok. 20 osób pracuję czasami po 18 godzin. Nie boję się pracy i odpowiedzialności. Coś Cię jeszcze interesuje?

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-10-17, 22:47

Opowieść wzruszająca, Opowieść o megalomanie i egocentryku, który uzurpuje sobie prawo oceniania innych. Czas udać się do dobrego terapeuty. Brak szacunku i pokory , głęboka frustracja - są niedobrymi symptomami u młodego mężczyzny. Życzę wyluzowania bo nienawiść wypala.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-10-18, 06:57

Z jednym się zgodzę odczuwam frustrację, jak widzę, słyszę nieudaczników "podczepionych" pod kogoś funkcyjnego powiązanego, lub pracującego w U.G. aby ugrać kilka złotych dla siebie. Bo inaczej w życiu nie dadzą sobie rady...

Często występują na forum pisząc ANONIMOWO jacy to oni są świetni lub ich faworyci (którzy notabene zagwarantują wikt i opierunek, jak wspaniale rządzą lub rządzili Gminą). A w szczególności piszą jaki to ŁOBUZ ten admin...

Popatrz sobie na gminę z perspektywy ostatnich 20 lat. Świat poszedł do przodu. My zostaliśmy z tyłu.
Ludzie boją się nawet odezwać na forum z Imienia i Nazwiska.

Piszesz o pokorze, braku szacunku to właśnie z szacunku do moich wyborców i sympatyków (pewnie się zdzwisz, ale kilku jest...) anagażuję się w działalność forum.

Zwracasz uwagę na nienawiść. Uwierz mi, że mam pokój w sercu i śpię spokojnie.

Pozdrawiam.


ps.

z tą młodością to nie przesadzaj..., ale dz. za komplement

anna kielkucka
Posty: 52
Rejestracja: 2010-09-16, 13:42
Lokalizacja: i tu i tam

Post autor: anna kielkucka » 2010-10-18, 11:13

Szanowny Adminie ! tylko w kółko Macieju o jednym ,raczej o jednej to już robi się nudne! Stara władza zła,ale to dzięki tobie była przez 4 lata,gdybyś nie poparł Żukowskiego nie byłoby Szwarc sobie dziękuj za te 4 lata stagnacji.I nie tylko Ty jeden chodziłeś do szkoły w błocie i po ciemku,dziękuj Bogu,że miałeś jakiś tam autobus wielu z tej gminy nie miało nic a szkoły i tak pokończyli.Czytając Cie mam wrażenie ,że czytam Błaszczaka,a a na starość nie lubie jak wpierają mi że białe jest czarne. :evil:
pije do dna za pokręconą nić DNA

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-10-18, 16:51

Wysłany: Dzisiaj 12:13
gdybyś nie poparł Żukowskiego nie byłoby Szwarc sobie dziękuj za te 4 lata stagnacji..
_________________
Co za bzdury.

Można narzekać, ale chociaż minimalnie myśleć to nie boli. Żenada.

Kto by wygrał jak nie p. Żukowski??????????????????? Kto wszedł do II tury?????????


p.s.

Całe szczęście, że Komisarczyk już nie działa w samorządzie.
Gmina może się rozwijać i mknie do przodu. 1 hamulcowy odpadł.

anna kielkucka
Posty: 52
Rejestracja: 2010-09-16, 13:42
Lokalizacja: i tu i tam

Post autor: anna kielkucka » 2010-10-18, 17:53

No jak to kto by wygrał oczywiście Szwarc! nie było by vice Szwarc.Bufon z Ciebie młody człowieku i ambicja Cie chyba przerosła. A mówiłam Błaszczak,tylko Ty widzisz siebie jako cudo a on Kaczyńskiego. Nie lubisz Adminie krytyki,więc po co było zakładać ten wątek.
pije do dna za pokręconą nić DNA

In shadow
Posty: 302
Rejestracja: 2010-10-14, 16:21
Lokalizacja: z UE

Post autor: In shadow » 2010-10-18, 18:26

Bo to,że i Żukowski i Schwarz są/byli nieudolni w sprawowaniu władzy to wina Komisarczyka. I Donalda Tuska.

anna kielkucka
Posty: 52
Rejestracja: 2010-09-16, 13:42
Lokalizacja: i tu i tam

Post autor: anna kielkucka » 2010-10-19, 09:16

Czyżby w ostatnich wyborach Żukowski nie podpiął się pod barwy PO a tym samym pod Tuska? chyba tak.Mam chyba prawo wyrażać moje subiektywne opinie o Adminie bo to narzekalnia na Niego i wolny kraj.Jeśli nie to proponuje usunąć tan wątek.
pije do dna za pokręconą nić DNA

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-10-19, 22:36

Temat jest jak najbardziej właściwy. Nie będę go usuwał.
Ja się nie obrażam i nie stroję fochów, nie biegam po adwokatach, że ten czy tamten źle powiedział na admina czy krzywo się popatrzył/popatrzyła.

Z każdej krytyki, nawet najbardziej absurdalnej staram się wyciągać wnioski.

Gdy brakuje argumentów aby merytorycznie skrytykować piszesz, "bufon", "egocentryk" itd. Możesz poszukać w słowniku jeszcze wiele różnych słów i opisać jaki to niedobry jestem.

Przepracowałem uczciwie 4 lata jako radny, czasami sporo ponad siły, a mimo to spotykałem takich ludzi jak TY.
Którzy krytykują, knują, buntują na polecenie służbowe i/lub w interesie prywatnym. Takich ludzi jest sporo, dlatego w gminie jest tak jak jest.

Piszesz brednie o p. Schwarz, jej byciu lub nie w U.G. i stagnacji Gminy związanej z moją działalnością... szkoda mi czasu na komentowanie bzdur. Poczytaj swoje posty.

anna kielkucka
Posty: 52
Rejestracja: 2010-09-16, 13:42
Lokalizacja: i tu i tam

Post autor: anna kielkucka » 2010-11-15, 22:26

Drogi adminie nie ma co na Ciebie narzekać zawsze zakrzyczysz,ale teraz sprzedałeś to fajne forum przewodniej roli partii PO.
Pytanie za ile,lub co Ci obiecali?
pije do dna za pokręconą nić DNA

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-11-15, 22:46

anna kielkucka pisze:to fajne forum
Dziękuję za komplement.
anna kielkucka pisze:Pytanie za ile,lub co Ci obiecali?
Czy mierzysz swoją miarką?

anna kielkucka
Posty: 52
Rejestracja: 2010-09-16, 13:42
Lokalizacja: i tu i tam

Post autor: anna kielkucka » 2010-11-16, 11:19

No tak ,to było do przewidzenia.
Pytanie nadal aktualne bo o ile dobrze doczytalam to ani zawodowo ani prywatnie nie jest Pan związany z gminą to jak na moje ''mierzenie'' coś jest na rzeczy.
pije do dna za pokręconą nić DNA

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-11-17, 11:25

Zbigniew_Komisarczyk pisze:Temat jest jak najbardziej właściwy. Nie będę go usuwał.
Ja się nie obrażam i nie stroję fochów, nie biegam po adwokatach, że ten czy tamten źle powiedział na admina czy krzywo się popatrzył/popatrzyła.

Nie biega pan po adwokatach, bo nikt na pana temat tutaj nie kłamie.
A "żarty" internetowe się skończyły, podobno pojawił się pan obok Pawelczuka i Rybakiewicz na spotkaniu wyborczym. Czy to prawda?

ODPOWIEDZ