Niespodziewany powrót PRL-u

Sprawy ważne i całkiem błahe.
Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Niespodziewany powrót PRL-u

Post autor: Mrs Poirot » 2010-10-30, 18:29

Taką podróż w czasie wykonuje Pan administrator portalu przeclaw24 Pan Grzegorz Smolicz-kandydat na radnego z ramienia Klubu Przyjaciół Przecławia i Całej Gminy. W jaki sposób??? Ano w taki,że doszły mnie słuchy,że Pan Smolicz nie zamieszcza komentarzy niepochlebnych dla Pani Schwarz i kregu jej popleczników. Wierzyć się nie chciało więc zastosowałam małą podpuchę w postaci próby umieszczenia komentarza pod artykułem dotyczącym projektu skateparku. Komentarz ów był krytyczny wobec Pani Schwarz-zawierał bowiem sfomułowanie,ze projekt należąło dobrze napisać. i szokiem jest ,ze specjalistka od projektów nie dopatrzyła się kosmetycznych uchybień. natomiast bardzo sprawnie maskuje swoje niedociągnięcia.
I cóz, rzekome plotki przekuły się w rzeczywistość, komentarz zamieszczony nie został!
Już sam pomysł kontrolowania wypowiedzi przed opublikowaniem jest kuriozalny i praktycznie w sieci niespotykany, Administratorzy usuwają wypowiedzi po ich umieszczeniu jeżeli okażą się sprzeczne z zasadami współżycia społecznego. mamy wolność słowa. Cóż widać w Klubie przyjacół panują przyjacielskie stosunki i krytyka jest niedozwolona. Wódz ma rację jedyna i słuszną. Krytycy do klubu nie należą muszą zejść do podziemia czyli na inne portale. Komuno witaj!!!!!. Pan Smolicz sam obsadził się w charakterze I Cenzora Gminy Kołbaskowo. Tak więc w dobrym układzie będziemy mieli radnego-cenzora:))))))) Serdecznie gratuluję.

hanka
Posty: 15
Rejestracja: 2010-05-28, 10:16
Lokalizacja: Przecław

Post autor: hanka » 2010-10-30, 19:27

Mrs Poirot, to nie są plotki! Sama byłam świadkiem jak jeden z komentarzy został usuniety, czyli mamy coraz więcej dowodów na to. A później "szanowna" pani trzebińska napisze ironicznie w "pulsie przecławia", że oni nie promują siebie tylko innych. To kpina! Mam nadzieję, że mamy mądrych mieszkańców w gminie Kołbaskowo i "puls przecławia" i strone przecław24 traktują jako stronniczą - czyli niestety nieobiektywną. I tak jeszcze może wypowiem się na temat imprezy halloween dla dzieci. Super pomysł, ale dlaczego panie nauczycielki nigdy wcześniej nie robiły takich imprez, tylko dopiero przed wyborami? W sumie to ich "zasr..." obowiązek, żeby jako nauczycielki organizować takie imprezy dzieciom, za te kilka godzin w szkole i za takie pieniądze jakie dostają, nic im się nie stanie jak od czasu do czasu zostaną po zajęciach i cos zrobią dla swoich podopiecznych. To forum na szczęscie nie jest stronnicze, chyba, że administrator znów zostanie zmuszony do wykropkowania komentarzy przez jedną z pań radnych.

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-10-31, 17:32

Niesamowite. A dzisiaj, tak nagle pojawiły się aż 2 ,słownie -dwa, komentarze:nie po myśłl". hahahahaha. I pytanko czy nagle Pan Smolicz zaczął je umieszczać, i ile do dnia dzisiejszego wykasował, albo może sam je pisze żeby jednak wyglądało na obiektywny portal. Może ktoś się nabierze, dla mnie sprawa już przegrana. jak się nie gra fair od początku to potem dłuuuuuga droga do odzyskania wiarygodności.
Tak samo nie wierzę,ze to Pan Smolicz jest prawdziwą głową owego forum. Bo pamiętam jak pojawiło się ogłoszenie sygnowane całkiem innym nazwiskiem poszukujące osoby umiejącej tworzyć strony a potem jak Fili pz pudełeczka pojawił sie Pan Grzegorz Smolicz jako administrator i szef całego forum..hehe i kto w to uwierzy. Zresztą.....można działać dla kogoś i w czyimś imieniu tylko można by to robić uczciwie i obiektywnie. Jako radny tez będzie Pan Smolcz grał cudza grę i do tego nieuczciwie??????

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-10-31, 22:17

Właśnie na tym forum napisałem komentarz do artykułu o "cudownie objawionej" działce pod przedszkole . Ciekawe ile czasu się utrzyma?

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-10-31, 22:29

Teraz zapewne sie utrzyma. Sprawa nieumieszczania komentarzy wyszła na jaw. więc trzeba jakoś zachować twarz. pan Smolicz mógł zachować stan rzeczy udając greka abo zacząć umieszczać. Co nie zrobi i tak będzie źle. jakby nie umieszczał to da dowód służaczości, a jak umeści to udowodnił,że taki był.Jakoś nie wierzę,ze nikt komentarzy nie zamieszczał, a dziś tak nagle zaczęto .To ewidentny dowód na niecną praktykę niezamieszczania treści niewygodnych dla Klubu Wzajemnej Adoracji. Przepraszam Klubu Przyjaciół. Nie ma tego złego...., może w końcu portal przestanie być tendencyjny

GrzegorzSmolicz
Posty: 1
Rejestracja: 2010-10-31, 22:46
Lokalizacja: Przecław
Kontakt:

Post autor: GrzegorzSmolicz » 2010-10-31, 22:50

Witam Panią Poirot
Wystawiła Pani komentarz podająć pewien adres emailowy więc proszę zalogować się do poczty i odszukać email który został podesłany z prośbą o potwierdzenie. Proste ? To będzie opublikowany.
Wg Pani postępowania najlepiej logować się na kilku kontach, podszywać pod różne osoby i podawać lipne adresy. Pisać z jednego, a z drugiego potwierdzać swoje racje. Zgodne z zasadami ?
Proponuję też zapoznać się z regulaminami, przeczytać ze zrozumieniem i starać się postępować według niego.
Co do opóźnień.... niestety nie siedzę godzinami przy kompie - najczęściej późnymi wieczorami, jestem przedsiębiorcą, mam rodzinę i małe dzieci a doba ma tylko 24h. Dodatkowo teraz przez 3 dni jestem w rozjazdach na święto zmarłych - dlatego czasami mogą być opóźnienia.
Ale każdy komentarz ma datę wystawienia, więc to że pojawiły się dziś dwa nieprzychylne to proszę sprawdzić daty - to chyba nie problem...
Co do portalu - to jest on od początku do końca moim pomysłem i realizacją. Poziom informacji w gminie był niski. Kupiłem w zeszłym roku kilka książek i programów, nauczyłem się programować. Okazuje się że po 5 miesiącach działania portal przeclaw24.pl cieszy się dużym zainteresowaniem 60 tys wejść, ostatnio nawet 3000 na dobę. Włozyłem w niego bardzo dużo pracy - proszę to docenić.
Pojawiły się próby hackerskie, logowanie się na konta o niedozwolonych nazwach i uprawnieniach - chciałem ulepszyć stronę i dlatego ogłaszałem się że szukałem kogoś do pomocy - ostatecznie sam sobie poradziłem z problemami informatycznymi.
Co do współpracy z Klubem Przyjaciół Gminy Kołbaskowo - to zainteresowałem się jakiś czas temu problemem braku publicznego przedszkola i o nie walczyłem, zrobiłem z kolegami stronę przeclaw.net.pl, zbierałem głosy mieszkańców, byłem na sesjach, widziałem jak kto głosował w sprawie sprzedaży działki i tylko te dziewczyny o nią walczyły. A teraz np. KWW Pani Krzywickiej jest w ulotach za publicznym - a w marcu głosowały za prywatnym. W porządku wobec wyborców ?
Portal który powstał nie nazywam "niezależnym" i podpisuję się pod nim swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem a nawet fotografią. P. Chęciński ma niezależny portal - ten z literką "ł" - ale jedno i drugie nie jest prawdą (polecam bazę whois.pl wklepujemy warzymice24.pl i wszystko wiadomo)
Co do dyskusji z Panią - na którą Pani pewnie liczy - to nawet nie zamierzam w portalu tylko w realu (to mój jedyny wpis). Przeczytałem kilka Pani wpisów - ale jad się leje z Pani ust, szok. Wypowiedzi i porównania na poziomie Jerzego Urbana (nawiązując do PRL-u)
Nawet nie wiem kim Pani jest - może nawet mężczyzną? Może obecną radną/radnym której grunt się sypie pod nogami? Jak już Pani pozna mój adres w bazie whois.pl - to zapraszam na kawę - porozmawiamy.
Jak znam życie to pewnie pozakłada pani kolejne konta i pozostanie w cyberprzestrzeni.

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-10-31, 23:04

Panie Grzegorzu, to miło,ze czyta pan równiez konkurencyjne forum i czerpie naukę z opinii forumowiczów.Co poskutkowało tym,że w końcu pojawiły się komentarze. Na Pana portalu nie jestem zalogowana Ideą wolnych mediów jest mozłiwość wolnej wypowedzi i ewntulanego późniejszego ich ocenienia prze społeczność. W skrajnych przypadkach użycia słów uznanch za niecenzuralne faktycznie przed opublikowaniem. Nie zamierzam bawić się w czytanki-odsyłanki. Wypowiedzi albo sie umieszcza albo je cenzuruje. Porównanie do Jerzego Urbana.....coz dyskusyjne nie przeczę. temu Panu można zarzucić wszytsko oprócz braku inteligencji. Dziwne jest również to,ze przy całej jego złośliwości i skrajnych poglądach, afery przez niego ujawnione okazywały sie prawdziwe..... Potraktuję więc Pana porównanie jako komplement.
Kim jestem, nie radną ani obecną ani przyszłą, Ani nawet mężczyzną.Zwykłym mieszkańcem Nie lubię natomiast manipulowania faktami, ich przeinaczania i przypisywania sobie czegoś czego się dokonało.
Co do poratlu o prawidłowej nazwie Pzrecław24 To został wcześniej zarejstrowany niż Pański. bez"ł" O czym Pan doskonale wie. Wystarczy skorzystać z netu-tez Pan doskonale wie jak.

I zapomniałam-propozycja kawy i rozmowy do rozważenia.

Jezeli Pana poleczniczki tak bardzo walczyły, to jak to sie stało,ze ani sołtsy ani wice nie zwróciły uwagi na działkę w samym środku Przecławia?????

ODPOWIEDZ