BARDZO OBIEKTYWNY PORTAL PRZECLAW24

Sprawy ważne i całkiem błahe.
meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

BARDZO OBIEKTYWNY PORTAL PRZECLAW24

Post autor: meduza » 2010-11-05, 08:22

:shock:
Gały niektórym by wyszły jak by się dowiedzieli jak w głosowaniach nad uchwałami zachowywał się znany wszystkim i promujący się na portalu przeclaw24 komitet i kandydatka na wójta.
Zastanawiam się czy nie zna innych metod konkurowania z kandydatami na wójtów tylko obrzucanie błotem a sama nie jest tak do końca czysta.
Głosując nad kolejnymi podwyżkami dla NAUCZYCIELI oraz kasą , którą wyciągali na swoje potrzeby podnosili łapki szybko do góry.
To tylko jeden przykład a można ich całe masy przytoczyć.
Pan Dojlido również wyciągał kasę i to nie tak dawno 15.000,- na kosiarkę i to natychmiast Ostrowska i wójt z kasy wyskakiwali, a jak mieszkańcy proszą o usunięcie np drzewa czy naprawę uszkodzonych placów zabaw , czy siatek , czy chociażby świetlicy w Barnisławiu to KASY NIE MA !!! lepiej ją sprzedać, oddać w dzierżawę :((
KTO POD KIM DOŁKI KOPIE SAM W NIE WPADA, NIECH PODNIESIE KAMIEŃ ......

MOJE POSTY ZOSTAŁY USUNIĘTE PONIEWAŻ PODOBNO BYŁY WYBORCZE :))
A DOTYCZYŁY MAŁGORZATY SCHWARZ - KTÓRA OTRZYMAŁA MEDAL OD KOŁA ŁOWIECKIEGO ,
ZA ZASŁUGI DLA ZIEMI SZCZECINSKIEJ :))
PONIEWAŻ DOTYCZYŁ M.S. - ZOSTAŁY USUNIĘTE A SZKODA JEŻELI SĄ NEUTRALNI

GŁOSOWANIA NA SESJACH W NASZEJ GMINIE ODBYWAŁY SIĘ ZAWSZE POD PRESJĄ ,WÓJTA , VICE, SROKI ITD.
SAME TE WŁAŚNIE CZTERY OSOBY PODNOSIŁY ŁAPKI NP. W SPRAWIE PRZYJĘCIA SKOPANYCH PROJEKTÓW UNIJNYCH, ORAZ WIELU INNYCH SPRAWACH.
MOŻE NALEŻAŁOBY SIEBIE NAJPIERW WALNĄĆ W ŁEP I ZASTANOWIĆ SIĘ NAD TYM CO SIĘ PISZE .

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-11-05, 08:40

A pani Vice była pracownikiem gminy do końca października 2010 i widniała na listach płac również do końca października 2010.

Jej radni natomiast : I.Wierzbicka , Trzebińska,R.Wierzbicki, A.Sobkowicz dalej są w radzie gminy a p. M.R. również na sesji w dalszym ciągu siada przy stole radnych a nie dla gości.


Nie zapłaciła dymisją :((

cyt z przeclaw24
aniamarciniak
Kwintensja nie masz racji. Pani Schwarz była zwolniona w połowie lipca - było o tym w różnych mediach. Powodem zwolnienia były jej odmnienne stanowiska w sprawie odrolnienia gruntów, sprzeciw dla sprzedaży działki przy kortach dla prywatnej firmy i to że jej klub przyjaciół kołbaskowa nie głosował tak jak chciał wójt.



Jak widać różne były powody zwolnienia pani Schwarz - sama jednak do dymisji się nie poddała :(( a szkoda może lepiej by na tym wyszła ale nie finansowo :((

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-11-05, 08:47

Aha zapomniałam dodać ,
ŻE TYLKO KLUB PRZYJACIÓŁ PRZECŁAWIA MÓWI PRAWDĘ
a administrator G.Smolicz to NIE kandyduje od pani Schwarz do rady Gminy !!!

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-11-05, 10:15

No tak pomyliłam się ale w kiedyś Nazywali się właśnie tak a teraz Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo.
Nazwa jak nazwa a lider ten sam.
czy zgodzisz się ze mną Zbyszku ??

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2010-11-05, 12:17

hehe , dlatego nikt nie chciał się ze mną założyć o kratę browara http://forum.kolbaskowo24.pl/viewtopic.php?t=472

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2010-11-05, 13:32

A tak przy okazji; to w działaniu KLUBU PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO nie ciągłości tych działań.....wcześniej to był klub tylko przyjaciół Przecławia i okolic , przyszły wybory to zrobił się z tego nagle klub przyjaciół całej gminy Kołbaskowo. No niby dobrze ale gazeta Puls Przecławia i portal przeclaw24.pl są kierowane już tylko do mieszkańców dwóch miejscowości ....a gdzie reszta gminy ?

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-11-05, 20:00

Ale bełkot i histeria!!!
Ale kto was tak naprawdę czyta oprócz mnie głupiej.
A dla Michała Bachanowicza mała uwaga, w poprzednich wyborach zamiast patrzeć w lustro trzeba było zobaczyć z kim się konkuruje, był tam również KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO ten sam, który startuje w tym roku.

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2010-11-05, 20:13

To tym bardziej ponawiam pytanie, czemu z całej gminy został tylko Przecław i okolice po wyborach a przed nagle cała gmina, no chyba ,że to tylko slogan wyborczy...

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2010-11-05, 20:16

mania pisze:Ale bełkot i histeria!!!
Ale kto was tak naprawdę czyta oprócz mnie głupiej.
czyta dużo osób... niestety mniej wdaje się w dyskusję.

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-11-05, 20:23

Jasne,
obecna statystyka:
Na Forum jest 13 użytkowników :: 1 Zarejestrowany, 1 Ukryty i 11 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: mania
Najwięcej użytkowników 52 było obecnych 2007-09-01, 11:07
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum: leon, lutek278, m.winiarczyk, Małgorzata Klebańska, mania, meduza, Wujek Samo Zło

Naprawdę szaleństwo, zobaczcie statystyki Przeclaw24.pl

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-11-05, 21:08

Wiesz maniu, wolę mniejsze ale lepszej jakości. Ale widzę,ze dla ciebie liczy się ilość a nie jakość. Ale to już wiemy po publikacji w Pulsie przecławiaradny ,który dużo mówi to radny bardzo dobry. Czy liczone były zapytania o wyjścia na siusiu i o przerwę w obradach???
Zreszta jak już sięgasz po argumenty typu statystyki to znaczy,ze merytorycznie masz bardzo mało do powiedzenie.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-11-05, 21:59

meduza pisze:No tak pomyliłam się ale w kiedyś Nazywali się właśnie tak a teraz Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo.
Nazwa jak nazwa a lider ten sam.
czy zgodzisz się ze mną Zbyszku ??
Zgadzam się, nawet na forum wspominałem kiedyś o tym: Co zrobił Przecław lub czego nie zrobił, że wypadł z nazwy...

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-11-08, 13:36

Witam ponownie - widzę , że ni bardzo macie ochotę na wpisywanie się . Ja natomiast zadałam sobie trochę trudu aby dowiedzieć się komu to działka nr 2/229 obręb Przecław została sprzedana i oto efekt :
KW są jawne i każdy może sobie tam zajrzeć !!!

Ogólne informacje dotyczące wybranej księgi wieczystej
Numer księgi wieczystej
SZ2S/00036208/8
Typ księgi wieczystej
GRUNT ODDANY W UŻYTKOWANIE WIECZYSTE
Oznaczenie wydziału prowadzącego księgę wieczystą
XI ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH Z SIEDZIBĄ W POLICACH POLICE
Data zapisania księgi wieczystej
2010-07-14
Data zamknięcia księgi wieczystej
------
Położenie

* ZACHODNIOPOMORSKIE, POLICKI, KOŁBASKOWO, PRZECŁAW

Właściciel / użytkownik wieczysty / uprawniony

* GMINA KOŁBASKOWO
* ODDZIAŁ REGIONALNY TOWARZYSTWA WIEDZY POWSZECHNEJ

Przeglądanie treści księgi wieczystej

Powiem szczerze , że zastanawiam się które nauczycieli mają interes w tej sprawie czy ze szkoły w Kołbaskowie czy ze Szkoły w Przecławiu , jak sobie sprawdzicie to Towarzystwo Wiedzy Powszechnej w Szczecinie ul. Potulicka 16 - organizuje kursy , szkolenia dla właśnie naszych nauczycieli za które płaci gmina ze swojej kasy również.
co wy na to ???

re123
Posty: 106
Rejestracja: 2006-06-12, 11:35
Kontakt:

Post autor: re123 » 2010-11-08, 16:00

meduza pisze:Powiem szczerze , że zastanawiam się które nauczycieli mają interes w tej sprawie czy ze szkoły w Kołbaskowie czy ze Szkoły w Przecławiu , jak sobie sprawdzicie to Towarzystwo Wiedzy Powszechnej w Szczecinie ul. Potulicka 16 - organizuje kursy , szkolenia dla właśnie naszych nauczycieli za które płaci gmina ze swojej kasy również.
co wy na to ???
Ja powiem tyle, że pracuję tuż obok TWP i widze jakimi brykami podjeżdżają - szok (jak dla mnie)
Pozdrawiam

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-11-09, 00:32

Meduzo zadałaś sobie faktycznie bardzo dużo trudu żeby wymyślić następny kretynizm. Nie wiem na co Cię jeszcze stać ale wyobraźnię i tupet to masz olbrzymi. Dobrze, że działka nie została przejęta przez właściciela stacji benzynowej bo ja jako posiadaczka samochodu pewnie też bym była podejrzana.

ODPOWIEDZ