Korepetycje,opieka nad dzieckiem i roznoszenie ulotek.

Moderator: Zbigniew_Komisarczyk

karolciakk
Posty: 37
Rejestracja: 2006-09-26, 22:30
Lokalizacja: Barnisław

Korepetycje,opieka nad dzieckiem i roznoszenie ulotek.

Post autor: karolciakk » 2006-11-29, 18:05

Szukam sposobu zdobycia pieniędzy na moj wymarzony aparat cyfrowy, a oprócz tego chciałabym jakoś pomóc w możliwy sposób innym osobom. Korepetycje moge dać gimnazjalistom z języka polskiego oraz języka angielskiego, a z matematyki uczniom szkoły podstawowej. Mam dobre wyniki w szkole i dobry kontakt z innymi osobami, co jest przydatne w dawaniu korepetycji. Jeśli chodzi o opiekę, to mogę się zajmować dzieckiem w każdym wieku, ponieważ mam już trochę doświadczenia w pilnowaniu i opiece nad nimi. Mam czas przede wszystkim w weekendy i niektóre popołudnia.Co do roznoszenia ulotek,to nie jest to raczej trudna praca, ale napewno męcząca o czym mogłam się przekonać rozwieszając plakaty "Razem dla gminy" i pokonując odległości między wszystkimi wsiami na pieszo w dosyć deszczową pogodę,ale jak to ja spełniłam wyznaczone mi zadanie na "szóstkę" ":) Kontakt ze mną pod numerem gg 1693668 oraz e-mail sweetdreams_90@o2.pl Czekam na jakieś propozycje:)
Caritas, Libertas, Fidelitas.

Andrzej
Posty: 50
Rejestracja: 2006-08-17, 13:02
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Andrzej » 2006-12-01, 16:55

karolciakk pisze:Jeśli chodzi o opiekę, to mogę się zajmować dzieckiem w każdym wieku, ponieważ mam już trochę doświadczenia w pilnowaniu i opiece nad nimi. Mam czas przede wszystkim w weekendy i niektóre popołudnia.
Moja sąsiadka szuka opiekunki na 2-3 dni w tygodniu ale od rana. Płaci 4zł/godz.
Jak jesteś zainteresowana to mój gg 7203613

ODPOWIEDZ