Przyjmę Kotka :)

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Przyjmę Kotka :)

Post autor: Tigersoft » 2008-09-30, 08:15

Jak widać po moim nicku bardzo kocham wszelkiej maści koty :)
Wiem niestety, że te stworzonka są często bardzo źle traktowane przez ludzi, zwłaszcza gdy kocia pociecha urodzi ich za wiele :(
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem posiadania jakiegoś ślicznego małego kotka :)
Jeśli więc komuś z Was urodziły się śliczne małe futrzane kulki albo któremuś z waszych znajomych i nie wiecie za bardzo co z taką małą puszystością począć to ja bardzo chętnie zaopiekuję się jednym takim maleństwem :)
U mnie będzie miał/miała dobrze bo ja naprawdę kocham koty.
Poprzedniego rudzielca rozjechał mi niestety już dawno samochód i od tamtej pory nie miałem żadnego kota ponieważ bałem się powtórki z rozgrywki. Niestety dużo ludzi widząc kota na ulicy jeszcze dodaje gazu w samochodzie bo bardzo wielu nienawidzi koty. Jak dorwę takiego człowieka to będziecie mnie odwiedzać w więzieniu...
Tym razem czcę kotka wychować i przyzwyczaić bardziej do domowego zacisza niż do podwórka :)

czekam na propozycje, mile widziane fotki, jak nie to zawsze mogę ja podjechać i zobaczyć :)
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2008-09-30, 20:37

z grupy dyskusyjnej (Szczecin)


----- Original Message -----
From: <pomidorowa@vp.pl>
Newsgroups: pl.regionalne.szczecin.ogloszenia
Sent: Thursday, September 25, 2008 10:14 PM
Subject: malutkie kotki szukają domów. Szczecin


Śliczne bezdomne buraski szukają kochających opiekunów. Kotki są
malutkie- mają około 10 tygodni. Jedzą już same. Mieszkają pod
balkonami i nie mają bezpiecznego schronienia. Jest ich 6. Szukamy
również domku dla ich mamy - około rocznej burej kociczki. Mamusia
jest bardzo ufna i milusińska. Czekamy.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2008-09-30, 20:37

Zainteresowanych prosze o kontakt - pomidorowa@vp.pl , tel. 885769654,
gg: 1448805

http://d.ale.gratka.pl/g2/o/43/64/23/16 ... 41d_d.jpeg

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2008-09-30, 21:13

chyba zadzwonie i sie spytam, ale jutro jade jeszcze do ochrony zwierząt na wojska polskiego bo dostałem cynk, że mają tam młodego porzuconego norweskiego leśnego a ta rasa zawsze mi się podobała podobnie jak maincoony i ragdolle oraz święte koty birmańskie czyli wszystkie półdługowłose koty :) Jak by mi się udało zdobyć tego norweskiego to i tak chyba wezmę jeszcze jednego dachowca bo po pierwsze uwielbiam dachowce a po drugie dwa kociaki będą lepiej się chować :)

Jakbym mógł to przygarnął bym wszystkie bezdomne koty świata...
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2008-10-03, 21:55

Przygarnąłem już jednego Biednego 7 letniego kocurka rasy norweski leśny :) Trochę fucha i się boi ale powoli sie przyzwyczaja :) Uwielbia jeździć samochodem :) Jest u mnie dopiero 2 dzień :) Kot jest naprawdę duży i piękny, każdy go podziwia :) Jakbym go nie przygarnął to skazany by był na samotną walkę z zimą na działce, czego prawdopodobnie by nie przeżył :(

Oto jego pierwsze nieśmiałe fotki:

ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek

w środę jadę jeszcze po kota syberyjskiego, który dopiero trafił do schroniska i teraz musi być wysterylizowany i odrobaczony, ma także niedowład przedniej łapki i nie wiadomo czy nie skończy się to amputacją kończyny ale kotka jest piękna i tak ją przygarnę. jak mnie zobaczyła i wyciągłem ją z klatki to zaczęła normalnie chodzić i zdziwiona pani weterynarz powiedziała, że może cofnął się ten niedowład i nie trzeba będzie amputować :)
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

Awatar użytkownika
Tigersoft
Posty: 79
Rejestracja: 2008-09-18, 20:28
Lokalizacja: z Rajkowa
Kontakt:

Post autor: Tigersoft » 2008-10-08, 22:27

Już mam w domku drugiego kotka a raczej kotkę :)

Obrazek

Lilith (Lillith) - Kotka rasy Syberyjskiej, którą dziś przywiozłem ze schroniska, jeszcze jest słaba po operacji i tylko śpi, ale już dochodzi do siebie :) Dlaczego takie imię? Na przekór chrześcijanom których religii i ich boga nienawidzę - Lilith była pierwszą kobietą stworzoną przez boga razem z Adamem, jeszcze zanim bóg stworzył Ewę. Lecz kościół ukrywa ten fakt ponieważ bóg znęcał się nad Lilith gdyż ona nie chciała słuchać się Adama i była niezależna. Przez to opuściła raj. Potem bóg stworzył Ewę posłuszną już mężczyźnie a Lilith prawdopodobnie stała się demonem!!!
Obrazek
Szukam zdjęć i informacji do ukończenia strony www.rajkowo.glt.pl

ODPOWIEDZ