A w urzędzie głowy lecą!

Sprawy ważne i całkiem błahe.
tessa
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-01, 20:54
Lokalizacja: okolice

Post autor: tessa » 2010-08-03, 20:37

Nierozumiem o jakiej wojnie tzw.mania pisze! To jest wolne forum i moge wyrazac swoje zdanie, a mania na sile chce bysmy kochali p.Szwarc :lol: Niestety moje obserwacje nie sklaniaja mnie do uwielbiania tejze pani i niech mania nie narzuca swojego zdania! To co napisane zostało wczesniej przeze mnie podtrzymuje,i nie obchodza mnie sugestie "mani".Żałosne sa poczyniania byłej vicewojt,z tego co wnioskuje to mania chyba czeka na jakis etacik pod skrzydlami swojej idolki :lol:,no cóż czystka sie szykuje gdy na stołku zasiadzie p.Szwarc,Jedno wiem moje głosy nie padna na ta panią podczas wyborow ,gdyz nie zasłużyła na te stanowisko,nie wiem dlaczego szkoła trzyma nauczyciela WIDMO?

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-08-05, 17:26

wystarczy zapytać dzieci i absolwentów-wśród tych z Barnisławia jest lubiana :) wiem,bo pytałam,
a głowy lecą wszędzie ,szczególnie przed wyborami-nie jest to zbyt mądre,ale nie odbiega od kanonów działania obecnej władzy.Póki z wiatrem to ok,pod wiatr -do morza,szkoda tylko,że to bardziej niesie naszą gmine nurt niż kapitan.Ahoj :) byle do wyborów...oby znalazł się prawdziwy sternik :)

Michał Bachanowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2006-08-04, 13:39
Lokalizacja: Warzymice
Kontakt:

Post autor: Michał Bachanowicz » 2010-08-06, 17:23

Wybory idą ...widać słychać i czuć..

Tak mnie zastanawia czemu p. Małgorzata dopiero pod koniec kadencji postawiła się Wójtowi - mi do głowy przychodzi tylko jedno wytłumaczenie : idą wybory, trzeba pokazać wyborcom, że CHCĘ DUŻO ZROBIĆ ale Wójt nie pozwala. Sory ale moim zdaniem decyzja podjęta jakieś 3 lata za późno !!

Druga kwestia którą bym chciał skomentować to powstanie gazetki "Puls Przeclawia" i portalu przeclaw24.pl ... już była na forum dyskusja czy czasem "Puls Przeclawia" nie będzie służył jako reklama przedwyborcza ... no i chyba r3x się nie mylił. Gdyby pani M. tak naprawdę chciała aby aby faktycznie w gminie istniał fajny, rzetelny portal dla mieszkańców to czemu nie przyłączyła się do kolbaskowo24.pl, nie raz pisaliśmy ,że poszukujemy chętnych do współpracy do prowadzenia tego portal/forum... No dobrze ale to chyba by było science fiction ... więc wróćmy na ziemię... a strona kołbaskowo.pl chyba jest pod wpływem działań vice wójta ? czyż nie ? chyba można tam było tchnąc troszkę życia ? Ludzie zobaczcie jak Gmina Dobra prowadzi swoją stronę http://www.dobraszczecinska.pl/index.php , sory słowo strona to za mało powiedziane; PORTAL ! No tak ale na kolbaskowo.pl nie można by było prowadzić kampanii wyborczej ...bo jak inaczej nazwać artykuły takiej maści : http://przeclaw24.pl/index.php?option=c ... &Itemid=93


pozdr Michał

Awatar użytkownika
Małgorzata Klebańska
Posty: 538
Rejestracja: 2006-06-30, 08:20
Lokalizacja: Barnisław

Post autor: Małgorzata Klebańska » 2010-08-10, 09:20

u nas w gminie dzieje się wiele ciekawych rzeczy przed wyborami -ciekawą bardzo sprawą jest nagłe ogłoszenie konkursu na 3 ostatnie miesiące roku ???? za kase większa niż inne stowarzyszenia dostały za prowadzenie tych samych zajęc na cały rok w 2 miejscowościach(Spartakus dostał na cały rok 7500 pln),a podobno nie ma w budżecie gminy już środków na takie działania-zbieg okoliczości ??!!!-w przypadku opisanym wyżej jakby na to nie patrzeć wszystkie działania są z prywatnych środków.
Taka kasa na 3 mny aerobic to chyba będzie jakaś multi formacja z multi choreografią!!???
http://bip.kolbaskowo.pl/datadir/doc/bip_1281011548.doc

ODPOWIEDZ