Kandydat na wójta

Dla potomnych i ciekawskich. Posty, które straciły swoją aktualność
prawdziwy kret
Posty: 11
Rejestracja: 2010-09-24, 09:00
Lokalizacja: Przecław

Post autor: prawdziwy kret » 2010-09-24, 09:06

W środę 22 września w sali nr 9 Zespołu Szkół w Przecławiu odbyło się spotkanie przedwyborcze Platformy Obywatelskiej, na którym byli obecni m.in. kandydatka na wójta oraz startująca alternatywnie do rady powiatu Anna Rybakiewicz, startujący do rady powiatu Remigiusz Łysik, startujący do rady gminy Przemysław Pawelczuk i paru innych kandydatów i zwolenników PO. W tej wiadomości nie byłoby nic dziwnego , można pominąć, że w szkole nie można organizować takich spotkań. Można nie zadawać pytań jak rozliczy opłatę za wynajęcie sali nr 9 pełnomocnik finansowy komitetu wyborczego, pomimo że opłata była wniesiona przez koło strzeleckie Remigiusza Łysika a nie komitet wyborczy PO. Ale jedno pytanie należy zadać koniecznie! Co na tym zebraniu robił WIKTOR MISIAK.
W świetle wypowiedzi na forum Przemysława Pawelczuka czar pryska.
Może pan Komisarczyk wytropi nową koalicję.
ŚWIAT STAJE NA GŁOWIE.

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-09-24, 09:29

Normalka, zbroją się i dogadują. Polityka w czystym wydaniu.

Mrs Poirot
Posty: 76
Rejestracja: 2010-05-27, 18:20
Lokalizacja: Przecław

Post autor: Mrs Poirot » 2010-09-24, 09:59

Zapewne pan Misiak jako koordynator sportu, koordynował ruchy na aerobiku????
I marzy mu się nowa sekcja w lzs-sie , członków będzie więce i kaska popłynie????

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-09-24, 14:13

Cieszę się bardzo , że moja skromna osoba wzbudza tak wielkie zainteresowanie i wymienia się mnie w kontekście spotkania przedwyborczego w szkole. Kilka drobiazgów w tym poście „prawdziwego kreta” delikatnie mówiąc mija się z prawdą. I mimo jego zamiarów , te "rewelacje" nie wywołają żadnej afery. Ale do rzeczy.
Sala wynajęta była przez osobę fizyczną , która wpłaciła na rzecz szkoły kwotę 50 zł.A to chyba legalne i z korzyścią dla szkoły. Spotkanie było zamknięte i nie miało charakteru wiecu wyborczego. Twierdzenie „prawdziwego kreta”, że na spotkaniu był Pan Wiktor Misiak jest kompletną bzdurą ale ,że krety słyną ze słabego wzroku można to niedopatrzenie zrozumieć.
Szkoda tylko, że „prawdziwy kret” nie wyszedł z dziurki przy świetlicy wiejskiej w Przecławiu , gdzie odbywało się zebranie wiejskie, na którym byłem wcześniej przed spotkaniem w szkole. Tematami spotkania były bardzo ważne sprawy dla mieszkańców Przecławia , więc zamiast podsłuchiwać i pisać półprawdy lepiej tą energię spożytkować na działalność na rzecz swojej miejscowości.
Jako ciekawostkę dodam , że interwencja jednego z uczestników spotkania zapobiegła pożarowi hali bo doszło do zapalenia się instalacji elektrycznej na holu przed salą gimnastyczną ( paliła się lampa na suficie).

Pozdrawiam

anna kielkucka
Posty: 52
Rejestracja: 2010-09-16, 13:42
Lokalizacja: i tu i tam

Post autor: anna kielkucka » 2010-09-24, 14:18

Tak w sprawie golfa ma ktoś może informacje jak zakończyła się sprawa,o ile się zakończyła Kołbaskowo przeciw Golf i coś tam chyba relax? wiem że wisiała na wokandzie ale wyroku o ile już zapadł nie moge znależć.
pije do dna za pokręconą nić DNA

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-09-24, 16:21

Z nieoficjalnych źródeł wiem , że Gmina wygrała. :lol: Ale do końca sprawy pewnie daleko.

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-09-24, 16:52

Wracając do wypowiedzi p. Pawelczuka, może pan mydlić oczy ludziom, ale jak pan się czuje rozmawiając z ludźmi z feniksa, wszyscy wiemy, że to p. Misiak spuścił feniks w niebyt. A wiarygodność pana ciągle spada pamięta pan co pisał Antoś:
ktoś pisał chyba p. Pawelczuk o braku funduszy a jednak dostała gmina coś ok. 3 milionów dotacji :lol: na gimnazjum nawet dziś w Esce o tym mówili .OJ nie ładnie tak ludzi dezinformować.
Z jednym się muszę z panem zgodzić. Ja również nie traktuję informacji przekazanej przez prawdziwego kreta jako rewelacji wywołujących jakąś aferę, już raz napisałam, że to polityka w czystym wydaniu.

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-09-24, 17:02

mania pisze:Wracając do wypowiedzi p. Pawelczuka, może pan mydlić oczy ludziom, ale jak pan się czuje rozmawiając z ludźmi z feniksa, wszyscy wiemy, że to p. Misiak spuścił feniks w niebyt. A wiarygodność pana ciągle spada pamięta pan co pisał Antoś:.

Czytam i czytam; nie rozumiem, co autor miał na myśli.

Co takiego złego robi P.Pawelczuk?

Awatar użytkownika
Zbigniew_Komisarczyk
Administrator
Posty: 779
Rejestracja: 2006-06-07, 15:20
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Zbigniew_Komisarczyk » 2010-09-24, 17:04

anna kielkucka pisze:Tak w sprawie golfa ma ktoś może informacje jak zakończyła się sprawa,o ile się zakończyła Kołbaskowo przeciw Golf i coś tam chyba relax? wiem że wisiała na wokandzie ale wyroku o ile już zapadł nie moge znależć.
Kto ponosi polityczną odpowiedzialność za taką "inwestycję" na terenie gminy?????

mania
Posty: 70
Rejestracja: 2010-05-28, 14:13
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: mania » 2010-09-24, 17:12

No i o to chodzi, że nic takiego, zwykłe zebranie PO, na którym był również Wiktor Misiak. To pan Pawelczuk postanowił odpowiedzieć na post prawdziwego kreta choć nie numerem 1 w platformie tylko Anna Rybakiewicz. Jeszcze raz piszę, że nie widzę w tej całej sprawie żadnej sensacji, może jedynie niezręczność w stosunku do kolegów z feniksa w związku z kolaboracją z ewidentnym wrogiem tego stowarzyszenia.

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-09-24, 17:21

Ja również trzymam kciuki za powodzenie inwestycji w postaci gimnazjum. Problem polega na tym , że nasza władza nie komunikuje się z mieszkańcami i takie informacje już przekuwa w swój sukces.
Na razie trwa procedura przetargowa wyboru wykonawcy. Możesz poszukać w SIWZ tego przetargu , że nie ma tam mowy o stołówce. Ale pani Schwarz o tym nie powie, bo stołówka miała być budowana z innych środków tylko że wniosek o te środki jej zdaniem utknął w machinie biurokratycznej. Miałem okazję zapoznać się z jej wyjaśnieniem na ten temat i z mojego doświadczenia z dotacjami unijnymi wynika, że ten wniosek zostanie "uwalony" z powodów formalnych. Ale o tym przy innej okazji.

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-09-24, 17:30

mania pisze:No i o to chodzi, że nic takiego, zwykłe zebranie PO, na którym był również Wiktor Misiak.

Staram się dyskutować merytorycznie więc nie odniosę się do faktu , którego nie było.

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-09-25, 11:46

<<~~ NO NO ~~>> PANI BYŁA WICEWÓJT MAŁGORZATA S. OTRZYMAŁA MEDAL JAKO ZASŁUŻONA DLA ZIEMI SZCZECIŃSKIEJ-GRATULUJĘ. POWINIEN TAM STANĄĆ RÓWNIEŻ NASZ SZANOWNY PAN WÓJT TEŻ SIĘ ZASŁUŻYŁ- : :shock:
Ciekawe co wy na to? :?:

Przemysław_Pawelczuk
Posty: 77
Rejestracja: 2006-06-09, 07:36
Lokalizacja: Gmina Kołbaskowo

Post autor: Przemysław_Pawelczuk » 2010-09-25, 12:59

meduza pisze:<<~~ NO NO ~~>> PANI BYŁA WICEWÓJT MAŁGORZATA S. OTRZYMAŁA MEDAL JAKO ZASŁUŻONA DLA ZIEMI SZCZECIŃSKIEJ:
Możesz wyjaśnić gdzie, kiedy i od kogo? Bo nawet na jej portalu : przeclaw24.pl nic na ten temat nie ma.

meduza
Posty: 47
Rejestracja: 2010-09-16, 08:49
Lokalizacja: kołbaskowo

Post autor: meduza » 2010-09-25, 13:09

Właśnie goszczą się w Kołbaskowie na stadionie , gdzie myśliwi zorganizowali imprezkę razem z Naszym Wójtem w bardzo dobrej KOMITYWIE,

ODPOWIEDZ