sala weselna

Dla firm działających na terenie gminy Kołbaskowo.
nonstop
Posty: 1
Rejestracja: 2011-04-02, 20:54
Lokalizacja: Kolbaskowo

sala weselna

Post autor: nonstop » 2011-04-02, 20:56

Tak, mam zwykła sale weselną, zwykłe dekoracje, zwykłe wszystko. Takie na jakie mnie stać, sama na wszystko zarobiłam. Ale trafiam – co zrobię – trafiam na luksusowe dekoracje, piekne sale, wspaniałe wszystko od a do z. Widziałam nawet bukieciki z kryształkami i diamencikami. Ale szczególnie podobają mi się – a co! – śluby w zamkach. W stolicy jest podobno mnóstwo takich miejsc, a sale rezerwuje się podobno z kilkuletnim wyprzedzeniem. Są ty warszawianki? To prawda? No i znalazłam taką jedną sale, zamek chyba Forteca. Widziałam już kilka ciekawych slubów w nim. Zjefajne te surowe mury, i taki chłodny klimat. http://www.g-fiore.pl/galeria/forteca A dekroację rozgryzłam na małe kawałeczki. Slicznie musi tam być! Jakbym tam brała ślub, to chciałabym setki, tysiące swiec. Żeby było jasno od ich łuny. Pieknie to musi wygladać. Wudać ze wejście przez taki mostek nad fosą też ciekawy. Super sesję zdjeciową można tam mieć. Jak z duchami. Ale mi się rozmarzyło. Takj tylko oglądam, wiem, wiem, nie wazne miejsce slubu tylko szczęście. Ale poodgladać mogę  A wy? Lubicie oglądać coś czego nie możecie mieć?

Gosiaz
Posty: 204
Rejestracja: 2010-10-19, 22:00
Lokalizacja: Kołbaskowo

Post autor: Gosiaz » 2011-04-03, 21:53

A tak po za tym dobrze się czujesz?

ODPOWIEDZ