Jazdy doszkalające kat.B od 30zł/h

Dla firm działających na terenie gminy Kołbaskowo.
jezierski
Posty: 1
Rejestracja: 2011-02-22, 20:52
Lokalizacja: przecław

Jazdy doszkalające kat.B od 30zł/h

Post autor: jezierski » 2011-02-22, 21:03

Witam wszystkich !
PROMOCJA !!!!!- 1 godzina gratis.Szczegoły na www.wsj.szczecin.pl.
Jeśli ktoś z państwa posiada tak zwane nieczynne prawo jazdy to proszę się nie zastanawiać czy warto to zmienić, bo każdy może jeździć jeśli tylko odrobinę tego chce.
Wiem,że boicie się spróbować wykonać ten pierwszy krok, ale zapewniam was, że nie takim już przywróciłem radość z prowadzenia samochodu. Mam nadzieję, że przy wspólnym naszym wysiłku dołaczycie szybko do tego grona. Nie liczcie jednak na to,że nie będę wymagający.Prowadzenie samochodu to poważna sprawa a brak umiejętności i znajomości przepisów doprowadza zbyt często do poważnych wypadków.
Jestem instruktorem nauki jazdy już od kilkunastu lat.Mieszkam na Przecławiu.Oferuję państwu jazdy doszkalające na nowym samochodzie Renault Clio III.Pojazd ten jest przystosowany do prowadzenia takich zajęć dzięki zamontowanym dodatkowym pedałą. Godzina szkolenia wynosi jedynie 30zł. a więc jest bardzo atrakcyjna w stosunku do cen oferowanych przez konkurencję. Zapraszam na moją stronę internetową: www.wsj.szczecin.pl oraz do kierowania pytań na adres: wsjszczecin@wp.pl. Tel.790-806-806
Tomasz Jezierski

ODPOWIEDZ