[Dam pracę] Moderator w serwisie z ogłoszeniami

Moderator: Zbigniew_Komisarczyk

nasielek
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-31, 20:58
Lokalizacja: Warszawa

[Dam pracę] Moderator w serwisie z ogłoszeniami

Post autor: nasielek » 2012-10-31, 20:59

Oferuję:

Umowę o pracę w pełnym wymiarze (40 godzin w tygodniu).Pracę w domu (telepraca).Możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy w porozumieniu z drugą osoba zatrudnioną na tym stanowisku. Premie w zależności od efektów pracy wypłacane do wynagrodzenia podstawowego. Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy Administratora/Moderatora na serwisie internetowym.

Oczekuję:

Dyspozycyjności, odpowiedzialności, terminowości i dokładności w wykonywanej pracy. Kultury osobistej i odporności na stres. Bardzo dobrego posługiwania się literackim językiem polskim w mowie i piśmie. Wykształcenie min. średnie. Kreatywności i samodzielnego rozwiązywania niektórych problemów. Umiejętności prowadzenia korespondencji i tworzenia krótkich tekstów użytkowych.

Mile widziane:

Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego. Doświadczenie w pracy jako Moderator/Administrator na innym serwisie. Umiejętności obsługi prostych Systemów Zarządzania Treścią (CMS) – nie jest to jednak wymóg decydujący, ponieważ w razie potrzeby przeprowadzimy odpowiednie szkolenie.
UWAGA! Proszę bardzo o przemyślane oferty współpracy! Nie interesują nas osoby, które szukają pracy na krótko, póki nie pojawi się atrakcyjniejsza oferta. Chcę inwestować w swoich pracowników, współpracując z nimi przy tym, ale w przyszłości również przy innych projektach. Uważam, że nasza oferta jest o tyle atrakcyjna, że prócz stabilnego zatrudnienia, proponujemy pracę w domu, która jest korzystna formą zatrudniania dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą pracować w siedzibie pracodawcy. W związku z licznymi zapytaniami informuję, że wstępnie przewidujemy pracę w co drugi weekend w miesiącu, ale w związku z faktem zatrudnienia dwóch osób, można uregulować to elastycznie. W razie zainteresowanie prosimy o kontakt na http://figlarki.pl/praca

ODPOWIEDZ